Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by micky037 View Post
    Napravio sam tim i ostalo mi je jos 3,5 £ ovo mi se nije desilo nikad :-)
    Jel moguce to? Daj da vidimo to cuvenu ekipu.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • 123.jpg

      Verovatno je to to. Mozda jos neke male promene u zavisnosti od zdravlja.. Topdzija meni 5,5
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        [ATTACH=CONFIG]13898[/ATTACH]

        Verovatno je to to. Mozda jos neke male promene u zavisnosti od zdravlja.. Topdzija meni 5,5
        Vrijednost tima 90?
        Ne vidjeh edit.
        I ja idem na takvu varijantu i onda Aguera ubacam.
        sigpic

        Comment


        • Cekam da vidim Kostu, Sanceza, Runija, Tadica, Hazarda. Mozda Remzika. Dvoumim se izmedju Ozila i Tadica. I uzmem Matu na kraju

          Bice dosta izmena vec posle prvog kola

          Dosta sam gledao ko sa kim igra, i ko bi mogao da odigra do jaja.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Najveca muka vezni red koja 5 igraca odabrati, sto se tice pocetka ovako ce moj tim najverovatnije da izgleda za dalje cemo da vidimo

            BPL.jpg

            Comment


            • Коју ти лигу играш?
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Ma igram ja ovako s drugarima iz kluba, imamo svoju ligu i do pocetka sezone mozda upadnem jos negde.

                Comment


                • Aleks Oxelaide-Chamberlain pokazao juče dosta.
                  Za gledaoce sa crno-belim televizorima i iz doba Zvonka Mihajlovskog, to bi bio Alexis Sančez svo vreme.

                  Comment


                  • Sta mislite za Snajderlina ? po meni dobra cena 5,5 ,ali da li ce igrati ???

                    Comment


                    • Originally posted by Filip998 View Post
                      Sta mislite za Snajderlina ? po meni dobra cena 5,5 ,ali da li ce igrati ???
                      I da igra ne isplati se ga uzeti, jer on je defanzivno orijentisan veznjak i retko kada postize ili namesti gol, tako da retko donosi poene...

                      Comment


                      • Originally posted by Filip998 View Post
                        Sta mislite za Snajderlina ? po meni dobra cena 5,5 ,ali da li ce igrati ???
                        Samo ga ti stavi, odlican je to igrac

                        Comment


                        • Bolje staviti Coquelin nego Schneiderlina. Prvo, sigurno će redovnije igrati. Drugo, jeftiniji je. Treće, defanzivci su i jedan i drugi, ofanzivno su tu negdje, nema previše bodova.
                          Prošle godine Schneiderlin za sezonu 90 poena, Coquelin za polusezonu 45.
                          Last edited by legolas; 03-08-15, 11:36.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma vidim sad da ti veznjaci nemaju neku cenu ...
                            ovo mi je prvi put da igram Fantasy , pa reko da pitam iskusnije.
                            Evo Matic na primer kosta samo 5

                            Comment


                            • Ma da , defanzivni vezni koštaju malo zato što malo daju poene .
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Filip998 View Post
                                Ma vidim sad da ti veznjaci nemaju neku cenu ...
                                ovo mi je prvi put da igram Fantasy , pa reko da pitam iskusnije.
                                Evo Matic na primer kosta samo 5
                                Od Lorda nema iskusnijeg.
                                Originally posted by Lord Gangrena View Post
                                Bem ti trunje da Remzika košta koliko i Ozil a ovaj Akijev maneken za donji veš košta 9

                                Evo i mojih pulena valjda neće izdati ovi sa Copa America

                                Comment

                                Working...
                                X