Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Nema jace veze definitivno
    Jedino me cimaju Kosta i Kabaj, ne znam da li ce igrati
    Last edited by Lion; 03-08-15, 18:51.

    Comment


    • Ja sam na kraju izbacio Kostu,ne mogu da gledam u pasulj kad će da napravi neku glupost i zaradi suspenziju a kako stoje stvari i dalje ima problem sa povredom i pitanje je kolko će utakmica propustiti ajd imam još par dana da se razmislim

      A ako se pitaš za Svonsi ,trebalo bi da bude u ekipi ,prošle godine je samo njima dao 5 komada
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment




      • Moja konačna do početka
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Kakav trol ovaj Princ,vamo perfidno baca hejt na tankere dok se na fantasy oslanja na Murinjove ratnike

          henryj i ajnštajn jedini proper topnici kolko ja vidim

          #volkotkapiten
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Comment


            • Znaci, ko osvoji titulu ne igra sledecu sezonu. Tri sata niko kod da mi posalje.

              Comment


              • Originally posted by Tom View Post
                Znaci, ko osvoji titulu ne igra sledecu sezonu. Tri sata niko kod da mi posalje.
                Tom je premašio/la svoju kvotu za čuvanje privatnih poruka i ne može prihvatati nove poruke sve dok ne oslobodi prostor za njihovo čuvanje.

                Comment


                • Ah, evo cistim... Thx, Gagi.

                  Comment


                  • Evo i moja konačna za prvo kolo

                    Comment


                    • Ozil/Remzi/Kazorla
                      Koga bi pre stavili? Svi kostaju isto
                      sigpic

                      Comment


                      • Ozilu će se dati najviše prostora to je sigurno
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by saburo sakai View Post
                          Kakav trol ovaj Princ,vamo perfidno baca hejt na tankere dok se na fantasy oslanja na Murinjove ratnike

                          henryj i ajnštajn jedini proper topnici kolko ja vidim

                          #volkotkapiten
                          U zabludi si Saburo. Hteo ja 7,8 topnika da stavim, ali mi stavil ogranicenje na tri . Sada sam na kvoti od dva plavca. Ode Kosta, ubacen Runjavi, da ne kazu posle da sam iskompleksiran jer nemam nijedno djavolce u ekipi .

                          Comment


                          • Prince ti nisi iskompleksiran, ti si provokator i manipulator.

                            Inace meni su Runi i Benteke u napadu, napravio sam tu izmjenu i u odbrani nesto sam mijenjao da bih mogao ovu dvojicu staviti.

                            Lillard, stavi Ozila.

                            Comment


                            • Ako sam dobro izbrojao, 41 osoba u Classic league, tako da cemo primiti jos maksimalno 19 ucesnika, jer iskreno ne treba nas vise od 60.

                              Oni koji zele da igraju, a jos nisu uzeli kodove, neka salju pp, da ne bude kasnije, a joj ja sam aktivniji na forumu od ovoga, igrao sam i prethodnih godina i slicno..

                              Za H2H ligu jos necu nista da pisem, to pisite vi kako cemo i sta cemo, da li i tu 60 ljudi ili manje ..

                              I samo jos jednu stvar da dodam: Ako neko na temi zatrazi kodove, a na kraju ih ne dobije, to nije moj problem. U prvom postu sam napisao da za kodove meni posaljete pp, cak sam i poslije toga na temi jos nekoliko puta to napisao, brisem redovno poruke da mi inbox ne bude pun, ne mogu jos temu stalno pratiti i tu vidjeti ko trazi kod .. Znaci samo PP.
                              Last edited by Dale; 03-08-15, 23:31.
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment




                              • #tripleta
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X