Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
    Може ово што Рис каже.

    Дејане, од кад навијаш за Милан?
    Od 2005,odnosno od finala sa liverpulom
    >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

    Comment


    • Od ovih jeftinijih veznih igraca preporucujem Jurada iz Votforda, 5,5 je, ko ga je gledao dok je igrao za Salkea zna sta pricam Jeste da mu je ovo prvi put u PL, ali ocekujem da donosi poene jer igra dosta ofanzivno, neki dan imao debi za Votforda i citao sam komentare bio je najbolji na terenu...

      Van Ginkel iz Stouka, sta ce on uraditi pitanje je... Dali ce igrati ofanzivnije ili malo povucenije to ne znam, ali Mark Hughes je promenio stil igre Stouka i sada nije klasican bunker i napadi iz auta, videcemo kako ce krenuti

      Anya iz Votforda i Ritchie iz Bournemoutha, prilicno jeftini, obe ekipe igraju napadcki fudbal, a ovi igraci su bili standardni prosle sezone i jedni od boljih, njihovo najbolje oruzje je brzina i prodornost...

      Lee Chung Young, isto tako brzo krilo koje je presao iz Boltona u Crystal Palasa, ne verujem da ce biti starter, ali siguran sam da kad bude dobio priliku da ce je iskoristiti...

      Za sad toliko, nadam se da ce posluziti ovo i da nisam omasio sa procenama

      Comment


      • A brat Jang?! Izgleda mi kao starter protiv Sparsa
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Izgleda mi da ce biti starter i ne samo protiv Spursa
          Kakav preporod je napravio, od coveka koga smo hteli da sto pre ode sada je jedan od najboljih na terenu iz utakmicu u utakmicu, pritom gine na terenu, sve igra
          6.0 je, valja ga uzeti ali ipak je to LVG i sada realno veliki roster, mozda dodje kako se prica i Pedro (Anderson mozda, Miler), ne znam sta da mislim

          Comment


          • Originally posted by ACM Dejan View Post
            Od 2005,odnosno od finala sa liverpulom
            А логично.

            Ето набио сам ти један пост.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Napadac za 4.5, Gary Hooper iz Norwicha, mozda bude starter... Nemaju neki izbor napadaca, Cameron Jerome i Van Wolfsinkel...
              Predprosle sezone kad je ispao Noric iz PL odigrao je 32 utakmice, 6 gola i 2 asistencije...
              Ali prosle sezone je odigrao dosta bolje i na 30 utakmica u Cempionsipu je postigao 12 gola i 6 puta asistirao, svakako se isplati uzeti ga za 4.5...

              Comment


              • Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
                А логично.

                Ето набио сам ти један пост.
                Jel i ti navijas za Milan
                >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post

                  Van Ginkel iz Stouka, sta ce on uraditi pitanje je... Dali ce igrati ofanzivnije ili malo povucenije to ne znam, ali Mark Hughes je promenio stil
                  On je u Viteseu imao običaj da se ubacuje iz drugog plana,tipa box to box igrač,medjutim kod nas kad je stigo u Čelzi igrao je baš DM...imao je recimo finu saradnju sa Bonijem koju je navlačio na sebe igrače i spuštao ovom lopte što je on znao da iskoristi. Ona povreda je učinila svoje tako da ne znam kolko se on stvarno oporavio nakon toga..u Milanu ga recimo nisam ni pratio.

                  Meni inače jako drag igrač iako je dosta osporavan medju plavcima i nadam se da će uspeti,dobro on šuta sa distance i ako mu Hjuz pruži priliku trebalo bi da zabije koji,verovatno skupi i koju asistenciju.

                  btw evo gola za Stouk sa prijateljske



                  i da vas ne zavarava baby face,jako je grub igrač tako da bi trebalo lako da se uklopi u Stouk

                  nego pošto je on uopšte???
                  Last edited by saburo sakai; 26-07-15, 21:27.
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Originally posted by ACM Dejan View Post
                    Jel i ti navijas za Milan
                    Јок. Партизан, Сан Лоренцо и Јуве.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Upravo to, verujem da ce ga Hughes koristiti jer je dosta tehnicki potkovan igrac, a nije da ih Stouk ima na preteku A za defanzivni deo sredine ima ih dosta, Sidwell novo pojacanje, Adam, Whelan... Kao sto kazes ima dobar sut a bogami ima i dobar pas gledao sam ga dok je igrao za Vitezea, ali nakon povrede je ipak to drugo nesto... Bilo kako bilo isplati se svakako uzeti ga za 5.5...

                      Musa Sisoko za 6.0 izgleda mi kao pun pogodak, pri kraju prosle sezone je igrao iza napadaca i delovao je dosta dobro... Novi trener Njukastla je Steve McClaren koji gaji napadacki fudbal i ne sumnjam da ce bodovi izostati
                      Last edited by Ser Gagi; 26-07-15, 21:31.

                      Comment


                      • Trebao je još jefitniji da bude po mom mišljenju al ajde,ipak momak praktično debituje u premu,imao je tu tešku povredu,da je 5 bilo bi bolje
                        rizik je to mada vidim da je trener izjavio da ga prate još od ranije :

                        "Marco is a player we've been aware of for quite some time. There was an interest before he went to Chelsea (in July 2013) but when Chelsea got involved we obviously had to step aside.

                        "We're delighted to get him. We've lost Steven Nzonzi to Seville and we needed to address that issue in the squad.
                        ponovo kažem,mogo je i jeftiniji da bude,gledam sad,onaj Ki iz Svonsija je 5.5 a on je prošle godine fino odigrao
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Redmond iz Norwicha, 5.5 kosta. Berahino ce mi izgleda u Spurse, tamo pitanje hoce li igrati, moracu traziti zamenu za njega.

                          Kolko ce ovaj Alderweireled igrati kod Spursa? Cena za njega 5, prava sitnica.
                          Last edited by Tobdzija; 26-07-15, 23:09.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Vi sto ste dosta pratili Watford u prosloj sezoni, recite mi da li je Layun bio standardan i igrao bas svaku ?

                            4.5 je, a pregotivan mi je i rado bih ga ubacio u prvu, ako znam da ce igrati ?
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Originally posted by Topdzija View Post
                              Redmond iz Norwicha, 5.5 kosta. Berahino ce mi izgleda u Spurse, tamo pitanje hoce li igrati, moracu traziti zamenu za njega.

                              Kolko ce ovaj Alderweireled igrati kod Spursa? Cena za njega 5, prava sitnica.
                              Jeste Redmond, iste karakteristike kao Anya i Ritchie, mozda i opasniji

                              Alderweireled bi trebao igrati sa Vertongenom, igrali su oni zajedno u Ajaksu bilo je uzivanje gledati ih Da vidimo Poketina dali ce izraditi kao prvu sezonu u Sautemptonu odbranu, jer je ono prosle sezone izgledalo loso, primili su 53 pogodaka, prosek 1,40 i bili su najlosija odbrana u prve polovine tabele...

                              Comment


                              • Originally posted by Dale View Post
                                Vi sto ste dosta pratili Watford u prosloj sezoni, recite mi da li je Layun bio standardan i igrao bas svaku ?

                                4.5 je, a pregotivan mi je i rado bih ga ubacio u prvu, ako znam da ce igrati ?
                                Nije los Layun, ali ne verujem da ce previse igrati... Uzeli su dosta defanzivaca novih, Holebasa iz Rome, Prodla iz Werdera, Britosa iz Neapola... Imaju i Paredesa, Angellu, Catharta, Pudila...

                                Comment

                                Working...
                                X