Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trenutno vodim protiv brata Limara u h2h ligi, ove godine me vec dobio 2 puta i to jedno za 1 poen a drugi put za 5, sada zelim bar ovu pocasnu pobedu
    Tu smo negde u 3-4 poena
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Hvala Alliju za sve, ali moraće da leti iz ekipe. Vidimo se sledeće sezone dečkonjo...

      Sledeće kolo 8 timova ima duple tekme. West Hem, Man Utd, Čelzi, Liverpul, Norič, Watford, Sandrlend i Everton. Valjalo bi birati igrače iz tih timova. Ja sam ubacio Barklija i Fabregasa. Valjda je vreme da i taj Barkli konačno nešto uradi...

      A za sledeće kolo ću imati tu jednu izmenu i dvoumim se između Kerola i Defoa...
      Last edited by z0La; 30-04-16, 11:50.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Ja dogurao do 9-og mesta u SSSK ligi, zadovoljan sam, iako je pocetak bio turbulentan.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Auuu pa ovde je odavno prestalo da se pise 😞. Zanima me ako neko jos prati sta se desava sa tekmom Mancester Utd - Bournmouth ?!

          Comment


          • Tamo na fantasy sajtu stajalo da se igra sutra u 16h.

            Inace ja u onoj nasoj maloj ligi na kraju zavrsavam u prvih 10 pored razocaravajuceg pocetka gde sam terao inat i nisam ubacivao igrace Lestera jer sam ocekivao pad. Tako da sam i zadovoljan sezonom.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • I ja sam takodje u prvih deset,nije lose,bice bolje sledece sezone.

              Comment


              • Na kraju sasvim zadovoljavajuce 7. mesto u SSSK ligi!

                Hoce li biti SK lige za predstojece EP?
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Ja sam drugi u ligi i osvojio sam sskk h2h... Nije lose mada sam ispao iz top 100 u Srbiji pred kraj tako da je moglo i bolje uz pametniji izbor kapitena...
                  Koliko pratim i gotivim PL ovo je vanvasionski uspeh

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • 37 u ligu, h2h 24 mislim da nisam pravio eksperimente bio bih bolji kao sto su -48, -30 i tako dalje,
                    mislim da sam jedini koji nije koristio niti jednu iz te tri opcije triple capiten, all of attack, bench booster.

                    Comment


                    • Svi u prvih 10 a ja na zacelju :vinjaksmajli:
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Ja na kraju uspeo da se izvucem, 16. u SK ligi, u SKh2h sam bio 12. a u SSk 24. sa bratom limarom na zacelju
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Za mene katastrofa posljednje kolo, a ni pretposljednje nije bilo bas nesto kvalitetno

                          Na kraju :

                          Classic 6. mjesto
                          Velika h2h 1. mjesto
                          mala h2h 2. mjesto

                          Cini mi se da je ove godine bilo najvise aktivnih ucesnika i da ce iduce biti jos bolje. Lijepa jedna sezona sve u svemu.

                          Cestitke pobjednicima .
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Takodje katastrofalno poslednje kolo, i na kraju zavrsavam na 18. mestu, u H2H ligi sasvim solidno 6. mesto. Kako je pocela sezona ovo je jos i dobar plasman.

                            Cestitke pobednicima, kao i ovim koji su izborili ligu sampiona i ligu evrope.
                            sigpic

                            Comment


                            • Classic 1.Mesto
                              H2H 4.Mesto
                              Prezadovoljan sam ,jedva cekam sledecu sezonu..

                              Comment


                              • SK liga 12.
                                H2H 36.
                                Al' zato u maloj 3.... Dale mi pobegao za 1 bod!

                                Comment

                                Working...
                                X