Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 61 bod sto je odlican rezultat, ali ne mogu da prezalim sto sam u ovom kolu skinuo kapitensku traku Sancezu i stavio Marsialu
    Last edited by Lion; 26-09-15, 17:13.

    Comment


    • Al su se ovajdili ovi sa Sancezom... Pih...

      Comment


      • Mene Aguero izdao sa trakom
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ja 47 poena,ostali jso Jagielka i Azar.
          Paye,Ture,Kutinjo i Pelle ispostovali sa asistencijama,Kane gol,Darmian CS,sve u svemu zadovoljan sam.Sutra bi valjalo da Azar postigne neki gol i Jagielka CS da izadjem do 60.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Uvali mi Pelegrini đokana danas što Hart nije branio mada i bolje što nije Očajno sam kolo imao Ozil,Holahan i Darmian ispoštovali ovi ostali dno dna , Ayew leti koliko sledeće kolo
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Meni ostali Azar i Majhil, beži mi Dale 8 poena. Daće Bog! Majhil dve odbrane i jedan gol ili asistencija za Azara i to je to




              Originally posted by bice View Post
              Sutra bi valjalo da Azar postigne neki gol
              Kako sutra kad sad igra Čelzi?
              Last edited by Ser Deni ®; 26-09-15, 17:26.

              Comment


              • Ja još budala stavio Hazardu triple captain

                Comment


                • Originally posted by Ser Aleksa View Post
                  Ja još budala stavio Hazardu triple captain
                  Sta hoces, asistirao je Ramiresu. Mene Aguero prodao, ali Coutinho i Stturidge me vade, a i Alderweireled golom. Moram pohvaliti Tobya, 2-3 utakmice bez primljenog gola, nijedan karton i evo danas gol.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                    Meni ostali Azar i Majhil, beži mi Dale 8 poena. Daće Bog! Majhil dve odbrane i jedan gol ili asistencija za Azara i to je to






                    Kako sutra kad sad igra Čelzi?
                    Sjebah se
                    A ja izbacim Sigurdsona on da gol iz penala
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Ubedljivo sam zadnji u Sk liga-H2H,jest da sam tek ove sezone poceo malo da pratim premijer ligu ali vec me je sramota da igram sa vama ...unleashed team me rasturi svaka cast! Zasto je Wilson narandzast sta to znaci?
                      Last edited by dzoni gp; 26-09-15, 20:12.
                      sigpic http://caseystoner.com.au/

                      Comment


                      • Originally posted by dzoni gp View Post
                        Zasto je Wilson narandzast sta to znaci?
                        Povređen

                        Topdžija, napisao sam to pre gola Ramiresa

                        Comment


                        • Sva sreca Tomislav nije stavio Sancezu 3x kapiten inace bi obrisao nalog sa foruma
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Napadaci ko da ih nemam ,vec nekoliko kola nijedan da postigne gol ,a sve mislim sad ce mora da ih krene ...
                            Aguero,Gomis,Lukaku

                            Mislim se da uradim zamenu Gomis ili cak Aguero za Vardy-a , i kazem necu , ovaj da dva gola ,a Aguero i Gomis samo na treningu u poslednje vreme

                            Ocajno kolo samo 29 poena ...

                            Comment


                            • 60 poena sa bonusima,ostao Jagielka u ponedeljak,pobede u obe lige zagarantovane tako da sam sasvim zadovoljan.
                              Ne bih ja tu nista menjao sledece kolo,mozda Yayu posto je nesto povredjen ali videcemo ima vremena do petka.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • 79+23 na klupi + Barkli sutra..

                                Comment

                                Working...
                                X