Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by djomla994 View Post
    Pozdrav,vidim da ste diskutovali dosta od chipovima,konkretno Triple Captain...Da li moze da se desi da se to DGW( Duplo kolo ) odigra,a da se to ne izlozi pred transfere za taj week? Posto kao i vecina ,cekam da tripliram nekoga tad
    Mislim da ćeš na vreme znati ako neki tim/timovi igra/ju 2 utakmice u jednom fantazi kolu. Pojavi se to dole u najavi kao dvanaesta utakmica ili koliko ih već ima. Bar je pre tako bilo. I ja isto čuvam i Triple i bench boost za to kolo...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Ljepo sam imao giroud za kapetan ocekivao sam da ce postici bar jedan gol na ovakav liverpul al ipak Sam promenio ajde wilian
      Jaoo evo 2 gola ziry :@
      Last edited by stewanoskipp; 13-01-16, 21:15.
      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

      Comment


      • Payet i Ziru kao kapiten, jedini bodovi u ovom kolu, auuuu. Daj Bože da mi je ostalih 9 igrača donelo bar 15 bodova...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Meni Ziru kapitenski ostali maltene nista... Jedva cu skupiti 48

          Comment


          • 45 poena, pada Cipiripi United, a na klupi mi Bertrand sa 6 i Targett sa 12 poena!

            Willian ispostovao asistencijom, kapitenski.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • 1 igrač sa 0 bodova, 3 igrača sa 1 bod,5 igrača sa 2 boda i nabodem Žirua kapitena sa 13...neverica...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • 36 poena..

                Jednu sam dobio u H2H a drugu nerešeno 36:36

                Comment


                • Ovih 60 poena su izgleda premija za ovo kolo. Pogodih s kapitenom samo tako, Ayew brat.

                  Comment


                  • Ja 50 na kraju. S obzirom da su mi samo 2 igrača doneli bodove, meni super...

                    Sad gledam ovog lika koji je imao 130 poena ovo kolo. Dečko je odigrao bench bust. Pazi ti sad...na klupi mu je Defoe. Ajde on u redu. Pored njega je Van Anholt koji je dao gol i imao asistenciju. I pored njega Huth koji je dao gol.....
                    Defoe 17, Van Anholt 11 i Huth 14. Može li bolji tajming za bench bust...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Nemam pojma kako, ali i dalje su tigrovi u vrhu, odnosno sedmi, iako vec duze vreme ne mogu da se sastave sa poenima. Usled toga, u klubu je odrzan vanredni sastanak i izvrsena su dva transfera koji ce se drzati u tajnosti

                      Comment


                      • Ipak su me izvukli bonusi 55 zadovoljan sam. Za sledeće kolo izbacujem Martijala dosta je bilo sansi za njega...

                        Comment


                        • Dobio u obe h2h sa jednim bodom razlike

                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • HAHAHAHA, kontam ispast cu u kupu, jer je protivniku Giroud bio kapiten, pa sam mislio da ce me uzeti 51-49, ali sad vidim da je brat Van Dijk dobio 2 boda bonusa i na kraju 51-51. Moji puleni dali 3 gola ( Giroud 2, Payet 1 ), a njemu samo Giroud 2, tako da idemo u 5. kolo kupa.

                            U obje h2h uzeo.
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Uhh, koga staviti za kapitena...

                              Možda opet Ziruda, ali on će morati da se kolje sa onim grmaljima iz Stoka. Neće mu biti nimalo lako. Lukaku u gostima protiv Čelzija. Jeste da će biti naložen da se dokaže dodatno, ali ne bih ja njega za kapitena...

                              Možda Payet protiv Njukasla. Loćikava im je odbrana, može nešto da uradi...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Eh, doslo vrijeme da udje Costa, samo pitanje da li umjesto Kanea ili Girouda ..

                                Gledam ovaj najbolji tim iz proslog kola i ne vjerujem, znaci lik je iskoristio bench boost i klupa mu je donijela : Gomes 2, Defoe 17, Van Aanholt 11 i Huth 14 poena .. To je ono kad hoce, onda bas hoce
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X