Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocajno kolo u najavi, Mahrez promasio penal a kod mene kapiten.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Meni ovaj Smit iz Bornmuta konstantno na klupi i uvek donese neke poene... Kad ga ubacim prime 3 gola

      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Dobro kolo, Martial gol i asistencija, Simpson nije primio gol, Aguero gol, Yaya Toure gol.

        49 poena za sad, zaboravio sam napomenuti da ni Monreal nije primio gol.

        Sutra jos Delofeu,Alderweireled,Willian i golman Hennesey.
        Last edited by Tobdzija; 02-01-16, 21:06.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • 19 poena, ostali jos Alderwiereled, Barkli, Kane i Lukaku. Monreal jedini doneo neke vece poene, a kakva je rupetina bio danas na utakmici a dobio bonus poen
          Uzdam se u neku punjazu sutra, i Alderwiereled moze neki gol
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Eno i Monreal rupa bio

            Gledate li vi fudbal ljudi?

            Svaki put kad je kao i ispao bilo je zato sto je Remzika zalutao 90m daleko od svoje pozicije.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • 21 poen, uzasno kolo.

              Ali vodim u kupu opet, 21-17 Njemu ostali jos Kane kao kapiten i Barkli, a mene Kane, Lukaku, Barkli i Henesi kao golman. Nadam se da nece Kane poludeti

              Comment


              • 16 poena, ali posto je kolo skoro svima katastrofalno nema prevelikog razloga da se zalim nesto .

                Lloris, Zouma, Willian, Barkley, Lukaku i Kane ostali, a protivniku iz kupa Lloris, Vertonghen, Dann, Lukaku kapiten i Kane, tako da ce vjerovatno neizvjesno biti

                Izgleda da je doslo ono sto ocekujem od 5. kola, da Vardy ne moze nista, a bas zbog toga sto sam to ocekivao ga nikako nisam ni ubacio
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • 38 Barkli, Lukaku i Tobi..
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • I ja slično kao Marli, ostala još dva igrača.. Odbrana bila dobra ali zato ostale linije tima potpuno zakazale.. U H2H jednu sam na -1 a drugu sam izgubio..

                    Comment


                    • Katastrofa 8 poena za sada nisam menjao tim nit sam pravio transfere...

                      Ostali jos: Alderveld, Kane kapiten, Lukaku, Azar, Henesi i Ali. Gubim u ligu 8-35.

                      Comment


                      • Zaebano kad se navikne na prosek od 60-70-80 bodova, pa onda dođe ovakvo kolo...

                        Topdzija, prodao si za Hazarda, ccc....
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Jesam ja prodao Hazarda, ali Willian mi uzvraca asistencijama i golovima.

                          Ni forumasi sto navijaju za Celsi ga nisu trpili ove sezone, tek ja necu.

                          Ja cu prvi put ovo kolo izgleda preci 60 poena, konacno sam docekao da ovi vasi Mahrezi i ostali ne urade nista, bilo je i vreme vala.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Jedva 27
                            ostaje sada barkley, lukaku i Alderweireld
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • 24 уз бенч боуст.


                              Баркли,Лукаку,Алдервилерд и Али.
                              На целом свету само Црвена звезда оооо..

                              Comment


                              • Juce 16 poena, od cega kapiten Giroud 10, a sad gospodin Willian i gospodin Zouma 17 donijeli, plus vjerovatni bonus za Williana, dakle mozda na 20 izadju, da je jos Kurt pogodio ono nakon centarsuta Williana, bilo bi fantasticno

                                Sad jos Lukaku i Barkley sa jedne, a Lloris i Kane sa druge strane.. Ne bih ipak volio da Lukaku odigra spektakularno, jer mi se ne ispada iz kupa, a protivniku je Romelu kapiten
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X