Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako niko brata Soldada da ubaci?


    Spoiler
    Mojne se primate. Sali se Deni

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Nije los Layun, ali ne verujem da ce previse igrati... Uzeli su dosta defanzivaca novih, Holebasa iz Rome, Prodla iz Werdera, Britosa iz Neapola... Imaju i Paredesa, Angellu, Catharta, Pudila...

      Ma pojacali su se drama, ali od svih tih mislim da mu je jedini Holebas konkurent, s tim sto Meksikanac moze i u vezi da igra, CM, LM, nebitno.. Ubacit cu ga na pocetku za klupu, pa ako bude igrao prve dvije, ide u prvu

      Britos i Prodl su stoperi, nece njemu smetati , s tim da ce Britos da ih kosta jedno 15 bodova vjerovatno, Paredes je odlican, ali desno igra, tako da upada Miguel u moj tim

      Hvala ti

      Btw. nemojte se previse zalijetati s Redmondom, kad su prije dvije sezone bili u PL-u nije bio bas toliko standardan, sacekajte malo, pa kad vidite planove trenera ubacite ga, ako bude standardan cijena 5.5 je poklon .
      Last edited by Dale; 26-07-15, 23:30.
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Originally posted by Dale View Post
        Ma pojacali su se drama, ali od svih tih mislim da mu je jedini Holebas konkurent, s tim sto Meksikanac moze i u vezi da igra, CM, LM, nebitno.. Ubacit cu ga na pocetku za klupu, pa ako bude igrao prve dvije, ide u prvu

        Britos i Prodl su stoperi, nece njemu smetati , s tim da ce Britos da ih kosta jedno 15 bodova vjerovatno, Paredes je odlican, ali desno igra, tako da upada Miguel u moj tim

        Hvala ti
        Nista

        U pravo si za to, uzeli su dosta igraca vrv ce im neko i otici, imace mesta za Layuna mozda

        Svakako se isplati za 4.5

        Comment


        • Eh evo postave, 90% da je konacna. Ovih 10% je ako se neko ne daj Bože povrijedi ili ako neko ko mi je pregotivan, poput Fekira npr. dodje u PL, neko koga cu morati ubaciti u tim :

          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Walters i Vardy mogu biti kradje na ovom Fantasy-ju.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ja sam malo radio izmjene neke, tako da mi tim izgleda ovako:

              sigpic

              Comment


              • Bertrand je povredjen,ne znam kad se vraća na teren,verovatno će mali Target uskočiti na njegovo mesto dok se ovaj ne oporavi
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Originally posted by saburo sakai View Post
                  Bertrand je povredjen,ne znam kad se vraća na teren,verovatno će mali Target uskočiti na njegovo mesto dok se ovaj ne oporavi
                  Hvala na informaciji. Za njega i ovog Morgana ću na dan odigravanja utakmica provjeriti šta se dešava sa njima i po potrebi zamjeniti jednog od njih dvojice.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ovaj Soton je sada bas tesko provaliti, prosle sezone je bilo isplativo imati njihove igace u odbrani, sada su ostali bez Alderweireleda,Clyne pitace kako ce sada to funkcionisati. Sta mislite hoce li igrati Yoshida,Gardos ili Targett? Ako se ne varam svi po 4.5 kostaju u fantaziju.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Igrace Fonte sigurno,tako da mi je on siguran u odbrani kao i prosle sezone.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Nije problem tolko što su im otišli neki igrači kolko to što igraju evropu sad,doduše tek treba da prodju Chelsea b ali isprašiće oni njih lagano,nedavno su dobili Fejenord,dobiće i ove sigurno

                        verovatno bi prva postava trebalo da izgleda nešto ovako

                        Stekelenburg; Cédric, Fonte, Yoshida, Targett; Wanyama, Clasie; Mané, S. Davis, Tadić; Pellè
                        to je sastav protiv Fejenorda,samo dodaj tu Bertranda namesto Targeta

                        Verujem da će oni ozbiljno shvatiti LE,tako da očekujem od njih nešto slabije partije ,ne u avgustu baš,al kasnije sigurno,ponovo menjaju dosta igrača i rešiće se to nekako al kolko god gotivio Kumana čini mi se da će ga izlazak u evropu koštati par mesta na tebeli...al ono,boli ih uvo,ionako im je isti djavo ,završili 7 il 12
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Čudi me da niko ne stavlja Tadića , fino se pokazao od kad je došao i tu mu je i Pelle kontam da će sevati asistencije
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Nadam se da cemo ovoliko aktivni biti i kada sezona pocne.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Ostao mi jos 1 evro "viska" ne znam sta da radim sa njim
                              Na kraju tim ce izgledati ovako:

                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Bice što ne staviš nekog golmana iz top 5 ?
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X