Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Clyna brata gotovo u svakoj postavi ima
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      Clyna brata gotovo u svakoj postavi ima
      Nemam ja,izbacio sam ga,posto je poznato da Liverpul prima dosta golova,tako da njihove odbrambene nikad ne uzimam.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Ја заборавио да је он прешао у Ливерпул. Још данас гледам, исти дресови Саутемптону и њима, рек'о трипујем нешто.
        То мења ситуацију прилично, размислићу добро да ли да га оставим.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
          Ја заборавио да је он прешао у Ливерпул. Још данас гледам, исти дресови Саутемптону и њима, рек'о трипујем нешто.
          То мења ситуацију прилично, размислићу добро да ли да га оставим.
          Isti fazon,nego sam srecom odmah ucio da mi nesto nije tu dobro.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Nešto preliminarno

            Crveni Djavoli

            Comment


            • Jedva cekam da pocne
              >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

              Comment


              • http://www.goal.com/en/news/9/englan...?ICID=HP_BN_11

                Bitna vijest za mnoge koji igraju
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Dobro ovo se u suštini znalo i za njega i za Sančeza samo je pitanje bilo koliko će tekmi propustiti
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Znaci umesto Aguera mi ulazi Costa, a umesto Sancheza cu jos razmisliti.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • :-)

                      Capture.jpg

                      Pozdrav,cesto citam Vas forum,pa bih voleo sam Vama da igram fantazi,ovo ce mi biti 5 sezona i redovno menjam tim(a i utakmice gledam skoro sve tj. svako kolo kada mi obaveze dozvole)tako da ispunjavam onaj drugi zahtev,a onaj prvi znam da ne,a necu da Vas lazem da cu redovno da pisem jer zbog obaveza ne mogu da stigenem,ali bi mi bila cast da igram sa Vama ipak je ovo forum SK televizije koja je glavni izvestac PL na Balkanu.Jos jednom veliki pozdrav svima,nadam se da cu dobiti kod u inbox,a ako ne boze moj,srecno svima u svakom slucaju :-) !
                      Last edited by micky037; 25-07-15, 14:48.

                      Comment


                      • Originally posted by micky037 View Post
                        [ATTACH=CONFIG]13884[/ATTACH]

                        Pozdrav,cesto citam Vas forum,pa bih voleo sam Vama da igram fantazi,ovo ce mi biti 5 sezona i redovno menjam tim(a i utakmice gledam skoro sve tj. svako kolo kada mi obaveze dozvole)tako da ispunjavam onaj drugi zahtev,a onaj prvi znam da ne,a necu da Vas lazem da cu redovno da pisem jer zbog obaveza ne mogu da stigenem,ali bi mi bila cast da igram sa Vama ipak je ovo forum SK televizije koja je glavni izvestac PL na Balkanu.Jos jednom veliki pozdrav svima,nadam se da cu dobiti kod u inbox,a ako ne boze moj,srecno svima u svakom slucaju :-) !

                        Evo primjer novim clanovima kako ce mozda dobiti sansu da igraju u ligi. Obratite se ovdje na temi i ako vas svi prihvate, od mene cete dobiti kodove, a ako se samo meni javite na pp, ja vam necu ni odgovoriti..

                        Znaci samo ovako imate sansu da dobijete kodove, drugacije ne .
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Cech

                          Clyne Cedric Ward

                          Coutinho Hazard Sterling Bolasie

                          Costa Benteke Bamford

                          Klupa: Schwarzer,Simpson,Turner,Wijnaldum

                          Za pocetak
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Originally posted by Dale View Post
                            Evo primjer novim clanovima kako ce mozda dobiti sansu da igraju u ligi. Obratite se ovdje na temi i ako vas svi prihvate, od mene cete dobiti kodove, a ako se samo meni javite na pp, ja vam necu ni odgovoriti..

                            Znaci samo ovako imate sansu da dobijete kodove, drugacije ne .
                            Остати чврст и истрајан или попустити? Просто ми жао да га одбијемо

                            Што се мене тиче може али то не значи да ће свако ко се јави исто овако лепо моћи да добије кодове. Он је изузетак јер се први јавио овако господски.
                            Last edited by Урош94; 25-07-15, 18:13.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Miki.... Sve zavisi za koji tim navijas, pa cemo da vidimo da li da te propustimo

                              Comment


                              • Ja nemam ništa protiv da igra , naravno ako bude prvi kikovaćemo ga iz lige
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X