Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2015./2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja stavio KDB-a za kapitena,ako ne uniste Noric sutra onda jbg.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Costa i Richards aut

      Kane i Van Dijk in

      Ocekujem da se Kane danas povrijedi, jer me bas hoce s napadacima u zadnja 2 kola, ubacim Sturridgea, on ni ne igra, ubacim Costu evo i on pod upitnikom

      I da, Kane kapiten .
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • kod mene samo Kabaj out Tadić brat in
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Sutnuo sam Edena iz tima,valjda nece sad eksplodirati.

          Comment


          • Derbi male lige Ja vs limar
            Posle prvog dana bolji limar za 10-ak poena
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • 62ptsa, i ostaje mi Barkli sutra, ali postoji mogucnost da izgubim....
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • 47 poena, ostali Aldervajereld,Lukaku, Mane i Pelle kao kapiten.

                Comment


                • Ciji tim je nesto "Addicted to..." u maloj ligi?
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • To ti je Zola.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Dale View Post
                      Costa i Richards aut

                      Kane i Van Dijk in

                      Ocekujem da se Kane danas povrijedi, jer me bas hoce s napadacima u zadnja 2 kola, ubacim Sturridgea, on ni ne igra, ubacim Costu evo i on pod upitnikom

                      I da, Kane kapiten .
                      Mislim da si me dobio jer tebi Kane kao kapiten u igri i Van Dijk a meni ostali jos Aldervajereld
                      i Cerdic stim da oboje imamo Pelle-a.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Derbi male lige Ja vs limar
                        Posle prvog dana bolji limar za 10-ak poena
                        Sa kim sam se ja kladio u avatar? Sa tobom ili daletom?! Kako god, dajte avatar, sto pre pocnem da ga nosim, pre cu da zavrsim ovo blamiranje
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Nema me tri kola i sada pogledam, kad ono ja se popeo na sedmo mesto od dvadeset i nekog, a u h2h ligi nadomak trece uzastopne pobede
                          Upao mi sada Kutinjo umesto Ajua i Adervild umesto povredjenog Darmijana. Bas prezadovoljan ekipicom. Jos da zamenim Harta i Fabianskog sa De Heom i Gomesom, kao i da zamenim Oksforda koji i ne igra odavno i pojacam klupu nekim jeftinim defanzivcem koji igra i imam ekupu za dubletu

                          Comment


                          • Ovo kolo slabo, 37 poena samo. Mahrez 15 poena kao VC i Cech 7, ovo ostalo nije vredno pomena, jedino Darmian 5 poena ovi ostali svi po dva, pretrgli se baš. Ostali još Lukaku, Mane i Alderweireld..

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Sa kim sam se ja kladio u avatar? Sa tobom ili daletom?! Kako god, dajte avatar, sto pre pocnem da ga nosim, pre cu da zavrsim ovo blamiranje
                              Hahahh sa mnom si se kladio Polako dugo je sezona ima jos vremena,evo jos i vodis u direktnom dvoboju ima sanse
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Presek prvi januar?!
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X