Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Motul TT Assen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
    Voleo sam Rosija ali od sada ga prezirem! Na ovako prljav nacin doci do pobede, fuj!

    Go Markez & Honda!
    Ako ga zbog ovoga prezires,nisi ga ti nikada ni voleo.
    Vidis,navijac sam Rosija ali Markezu nista ne zameram zbog ovoga pokusaja.Da sam na njegovom mestu,isto bih ovo uradio.Ljudi se bore za pozicije,laktaju se i guraju... Trkaju se!
    Ova situacija je sastavni deo trkanja.Bilo je gorih koje su za osudu i kritiku.Po meni je ovo bio legitiman pokusaj Markeza i isto legitimno zatvaranje vrata od strane Rosija.
    Sto je najvaznije,obojica su zavrsila trku i ovome ce se i sami smejati.

    Comment


    • #92
      Pa ne mozes Doktora na te fore..
      Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

      Comment


      • #93
        Originally posted by boban View Post
        Ako ga zbog ovoga prezires,nisi ga ti nikada ni voleo.
        Voleo sam ga jer je bio stvarno najbolji ali sad prljavo dolazi do pobeda. Eto.

        Ali nisam ga nikad voleo kao sto volim neke druge 'racere', nego onako bio je najbolji pa sam to cenio.
        Last edited by Sam Hornish Jr.; 27-06-15, 18:09.
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • #94
          Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
          Voleo sam ga jer je bio stvarno najbolji ali sad prljavo dolazi do pobeda. Eto.
          ma bre, ovo ko da je izjava malog deteta od 4 god. na fazonu ,brat mi je oteo čokoladicu sad ga ne volim više a voleo sam ga naj više na svetu, odrasti bre čoveče

          Comment


          • #95
            Dodao sam u post iznad objasnjenje.
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • #96
              ko nije gledao trke, danas reprize na SK1
              19:30 Moto GP Assen - Trka Moto 3
              20:30 Moto GP Assen - Trka Moto 2
              21:40 Moto GP Assen - Trka Moto GP
              sutra na SK1
              10:30 Moto GP Assen - Trka Moto 3
              11:30 Moto GP Assen - Trka Moto 2
              12:30 Moto GP Assen - Trka Moto GP

              ovde možete pogledati sve trke na 2 i 4 točka a i skinuti iste
              http://motolink.website/index.htm
              Last edited by bruda; 27-06-15, 18:30.

              Comment


              • #97
                Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                Voleo sam Rosija ali od sada ga prezirem! Na ovako prljav nacin doci do pobede, fuj!

                Go Markez & Honda!
                Ti očigledno ne prtiš moto sport uopšte kad tako nešto pišeš.Čoveče zar si slep pa da ne vidiš da se Markez zakucao u Rosija i naterao ga da izleti u šljunak,zato što je mali kasno kočijo.Meni za razliku od tebe ljigavo to što rade Honda i Markez.Prvo,Honda ulaže žalbu na trkački incident željni pobede,a za žaljenje nemaju nikakvu osnovu.Drugo Markez ovom izjavom ujeda Rosija i okrivljujega i ako i sam zna da je trkački incident i da je kriv.A ovamo se mladi gospodin smeška u kameru kao da je sve ok,a u stvari mu je toliko krivo sto je poražen da se jedva uzdržava.Mali je razmažen navikao je da mu je sve potaman i da je sve njemu prilagođeno.I tebi to nije fuj!?
                Neće Markez biti ni senka od Rosija kao što su pričali...toliko
                Last edited by cavu; 27-06-15, 19:18.

                Comment


                • #98
                  Ljudi ovo je bilo na iskustvo,tacno je znao da ce mali napuhani mrav pokusati nemoguci banzai manevar, fino se namjestio,isparvio motocikl i doviđenja.Btw doktor je imao odlican tempo i lici na doktora iz najboljih dana.

                  Comment


                  • #99
                    Ne slažem se da je bio nemogući manevar, jer kada ponovo pogledam snimak vidim da bi Markez prošao krivinu da nije bilo kontakta, to što je Rosi promenio konfiguraciju staze je zbog kontakta koji je prouzrokovao Markez i zato ne treba da ga kazne, da se desilo npr. da je Rosi uleteo Markezu i tako izleteo sa staze to bi bilo za kažnjavanje, sve u svemu doneli su nam uzbudljiv kraj, poštovanje za Lorenca, ali volim da gledam trke, borbe, ne kvalifikacije i hronometre
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Malo mu je falilo da obori Rosija,jos par pokusaja i gotov je,mora da padne
                      Ali kako se izvuko iz onog sljunka,svaka cast,doktor je

                      Comment


                      • Originally posted by boban View Post
                        Ako ga zbog ovoga prezires,nisi ga ti nikada ni voleo.
                        Vidis,navijac sam Rosija ali Markezu nista ne zameram zbog ovoga pokusaja.Da sam na njegovom mestu,isto bih ovo uradio.Ljudi se bore za pozicije,laktaju se i guraju... Trkaju se!
                        Ova situacija je sastavni deo trkanja.Bilo je gorih koje su za osudu i kritiku.Po meni je ovo bio legitiman pokusaj Markeza i isto legitimno zatvaranje vrata od strane Rosija.
                        Sto je najvaznije,obojica su zavrsila trku i ovome ce se i sami smejati.
                        Tako je , Bobane .

                        Comment


                        • Odlična trka i vredna kraljevske klase. Obojica pokazali da su šampioni sa željom da grizu i kad može i kad ne može. Da sam na mestu Marquezovih navijača, zabrinuo bih se da nije probao ovakav banzai manevar kad je već toliko pogurao u zadnjem krugu. Isto tako bih se zabrinuo da se Rossi nije (od)branio. Trkački incident u borbi za pobedu u poslednoj krivini poslednjeg kruga na najstarijoj stazi u šampionatu između aktuelnog šampiona i žive legende - hajde ljudi, može li bolje od toga? Manite se ćorava posla i pujdanja na Marqueza, da je Rossi to uradio dobio bi pohvale za hrabrost i srčanost, kao što treba i Marquez. Ko se mača lati, od mača i strada, a on je stradao već 3 puta.

                          Za Matorog sve pohvale, u stotinki je procenio situaciju, ugledao parče šljunka gde može da preseče ako se ispravi na vreme i prošao. Pokazao je volju da nastavi u granicama staze, to nije bilo moguće i tu više nema šta da se uradi. Osim da se rizikuje zaslužena pobeda, no dobro...

                          Nego, nešto se mnogo brinem, gde nam je Damir, nije ni pročitao ovu temu? Da se nije razboleo?

                          Comment


                          • Sad će Damir sa svojom nekom teorijom... samo da je smisli...
                            If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                            Comment


                            • Možda je Lorenzo računao da će ova dvojica da padnu u borbi? Ili je hteo da malo predahne, da ne rizikuje da Rossi ostvari veću prednost ako on padne? A taman je nadoknadio 28 poena...

                              Ili je možda bio nemotivisan izazovom, već ih je pobeđivao obojicu, to mu je dovoljno? Spartanac kakav jeste, sigurno da se ne zadovoljava starim uspesima...

                              Comment


                              • Sad sam gledao reprizu.... Uh kakva borba, kad se vidjela samo prasina iza Rossia pomislio sam gotovo. Svaka cast M.M. nije covjek dzabe osvojio dvije titule. Poslije onakvog cetvrtka i petka bila bi steta da Rossi nije pobjedio

                                "I love to speak with Leonard
                                He’s a sportsman and a shepherd
                                He’s a lazy bastard
                                Living in a suit ."
                                Leonard Cohen

                                Comment

                                Working...
                                X