Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Motul TT Assen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Eeee moj Miki sta ti je ljubav ..slepilo Elem... Brano sama si rekla da je 3 puta popasao travu iiiiii ??? Opet nista nije naucio nego glavom kroz zid. Sto se pre pomiris sa situacijom lakse je veruje mi

    Comment


    • #77
      Pogledajte usporeni snimak na ovom fb linku, u krivinu ulaze izjednaceni (6. sekunda) Marquez ima unutrasnju stranu krivine, koci, jer ide krivina, ali Rossi ne, udara u Marqueza i katapultira se van staze. Da je Rossi kocio na vrijeme, kad i Marquez ne bi ovako proletio kroz pijesak, a da nije bilo Marqueza on bi otiso van staze u pretposljednjoj krivini.

      Comment


      • #78
        Samo jedna sitnica,mm je mogao da pokupi Doktora,nisu mogli da se pokupe...
        Zalba zaista nije na mestu,sramota za hondu,bolje da porade na sebi

        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • #79
          Biti agresivan je jedno a biti kamikaza nesto drugo...

          Comment


          • #80
            I dalje mislim da obojica nisu operisani od odgovornosti sto se tice danasnje trke, verovatno je veci deo "krivice" na MM jer je bio iza Rossia.
            Nista ovo nije novo, a tek cemo se takvih stvari nagledati.
            Mali milion puta mi je proslo kroz glavu-bolje da prati, saceka 5ti krug i onda krene u napad, ali dzaba sto ja tako mislim kad on ocigledno ne.
            Da li ide glavom kroz zid, ide ide, ali to je on. Da li bi Rossi ili bilo koji drugi vozac propustio i minimalnu sansu koja mu se pruzi to zavisi od toga koliko su spremni da rizikuju, a MM ocigledno jeste, pogotovo sada kada su sanse da odbrani titulu male.
            sigpic

            Comment


            • #81
              Sramota uložiti žalbu na ovo, i Honda kao tim mi se ozbiljno gadi..Taman Bautiste nema u vrhu, kada ono Markez preuzeo njegov posao ove sezone..
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • #82
                Sta Lorenzo misli o poslednjem krugu i prva 2 mesta
                https://www.facebook.com/emily.wilki...type=2&theater


                P.S. Honda nema za sta da se zali, nece Dorna usvojiti, preduzeti bilo sta ...
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Neka koristi on sanse koliko god hoce i neka pritiska jer poenta ovog sporta je upravo to i svi to rade. Ali ne po cenu da konstantno probas nemoguce i ides na kontakte i kostas nekoga trke ili povrede. Ne voze oni motore od juce, znaju oni dobro gde i kako moze da s eprodje a gde ne i sta je fer a sta ne ali je glupo kada se prave blesavi. Jos gore je sto Honda to podrzava a ocigledno i ljudi oko njega ne uticu na to da to ispravi i to je tuzno. Na sve to jos se zali i prica kako ga je Rosi udario. No nebitno sta je tu je, nadam se samo da nece biti povredjenih na dalje i da mu Rosi ocita jos koju...

                  Oni koji hoce da skinu trku evo hd snimka: https://kat.cr/motogp-2015-round-08-...t10854137.html

                  Comment


                  • #84
                    I kao sto sam rekla-zvanicno obavestenje
                    “We've obviously reviewed the incident from all the camera angles we have. The decision is racing incident. No advantage was gained,” Webb told Crash.net. “The basis of that decision is primarily the helicopter shot that shows that at every stage Valentino was ahead.

                    “So Valentino had the right to the line. He was ahead. He was not passed. As they reached the apex of the right hand turn Marc touched Valentino, which made [Valentino] go wide. So that's a racing incident. It's unavoidable.

                    “The two balancing things are that it was a hard pass with contact and you are not allowed to push another rider off the line. But the end result was that they entered and exited that series of corners in the same position. No advantage gained. End of story.”
                    sigpic

                    Comment


                    • #85


                      Snimak iz helikoptera na 1:45. I gde je MM hteo da prodje da se ne zabije/izgura Rosija...

                      Comment


                      • #86
                        Voleo sam Rosija ali od sada ga prezirem! Na ovako prljav nacin doci do pobede, fuj!

                        Go Markez & Honda!
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • #87
                          Uzasan je zaista,ne samo sto je besramno vodio i kontrolisao trku nego je bio toliko bezobrazan da ne pusti kamikazu i ne padne nakon kontakta
                          Strasno

                          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • #88
                            Sta je kontrolisao kad je pogresio i Markez ga je u trci obisao, kasnije Rosi to vratio, da bi na kraju Markez opet pokusao a ovaj italijan produzio pravo i na kvaran nacin dosao do pobede.
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • #89
                              A vidi sta sam nasao

                              Assen MotoGP polesitter Valentino Rossi and second-place starter Aleix Espargaro have been punished for ignoring a pitlane red light in qualifying but keep their grid positions.
                              Pa Rosi je trebao biti kaznjen(oduzimanjem pola) ali ocigledno ima protekciju kod sudija. Jos jednom FUJ!
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • #90
                                Marc Marquez: “You can’t imagine what I feel, I’m really happy because we return to the top. We came back fighting for the win which is the most important. I’m happy because we usually struggle here. Most importantly though, I enjoyed the bike again. There’s still some areas to improve. I was quiet and calm during the race and studied Rossi a lot, learning when I could overtake him and attack. I made a mistake with three laps to go, but I made it back, The whole race I focused on studying the last chicane perfectly, I knew where to put the bike to limit his space but I didn’t think he’d cut the corner. In the end I feel we won the race, but five points don’t really matter for me.”

                                “It’s important for me and the team to come back, especially in a track where we have struggled before. We enjoyed the track and the bike and with a lot to improve, especially at the end of the race. I took care of the tyres a lot and now we head to Germany. I learnt some motocross from Rossi today!

                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X