Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangrena View Post
    Moćni M Vila
    A kako su u nasoj temi uzdizali tog lika, nevera, prejako bi bilo naci te postove od pre godinu-dve kada se povezivao sa nama.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Originally posted by Topdzija View Post
      A kako su u nasoj temi uzdizali tog lika, nevera, prejako bi bilo naci te postove od pre godinu-dve kada se povezivao sa nama.
      Ma da , zato se i smejem po njima je on ispao novi Viera šatro hoće ga Real vamo tamo on otišao u Rubin da igra
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangrena View Post
        Ma da , zato se i smejem po njima je on ispao novi Viera šatro hoće ga Real vamo tamo on otišao u Rubin da igra
        A seti se Remya Cabelle, igracina, pa onda Belhanda, a on jadan ode u Dinamo Kijev. I ne zaboravi i Yanga Mbiwu.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • M'Vila ima problema sa svojim karakterom, samom sebi je najveca prepreka i zbog toga nece da napravi nista veliko u svojoj karijeri, a nije da nije mogo.Neki od tih Francuza su stvarno psihicki nestabilne osobe.Kada se povezivao sa vam pre 3-4 godine tada je bio na svom vrhuncu, uostalom u tom periodu je imao najvecu trzisnu cenu.Venger nije hteo takvog igraca da istrpi i kraj price.Kada je presao u Rubin, njegova karijera je vec bila u padu.U jednu stvar sam siguran, ne bi on propao da je presao u Arsenal.

          Kako biste objasnili cinjenicu da Kokelan gde god da je igrao nije mogao da se probije da bi pre par meseci eksplodirao u Arsenalu.Ima tu nesto i do Arsena, takve trenere u bilo kom sportu cenim bas zbog toga sto su u stanju nekog manje poznatog igraca pretvori u bitan sraf u svom sistemu.Ja sam nekako siguran da Koselni nije presao u Arsenal ne bi ni imao priblizno dobru karijeru.Nije Venger puno fulao sa igracima iz francuske lige, pa je sa te strane logicno sto su ljudi prizeljkivali prelazak M'Vile u Arsenal.

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post
            A kako su u nasoj temi uzdizali tog lika, nevera, prejako bi bilo naci te postove od pre godinu-dve kada se povezivao sa nama.
            Pa to i ne treba da cudi. Momak je s 19 i 20 godina objasnjavao u Rennesu. Kad je igrac s 19 godina standardan u reprezentaciji Francuske, a svi se oko njega mijenjanju, onda je nekako logicno da covjek pomisli da mu je samo nebo granica, rijetko ko je mogao ocekivati da ce se ovako kasnije raspasti.

            Ali eto, ako dodje u Sunderland i tu zaigra kako zna, a malo smanji sa glupostima, zbog kojih je bio suspendovan vise puta, ja mislim da za njega jos uvijek ima nade.
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Originally posted by Topdzija View Post
              A seti se Remya Cabelle, igracina, pa onda Belhanda, a on jadan ode u Dinamo Kijev. I ne zaboravi i Yanga Mbiwu.
              Ako mi dozvolite, reći ću nekoliko rečenica vezano za Cabella-u i Yanga-Mbiwa-u, jer su njih dvojica bili u Newcastle-u. Doduše, Cabella je još uvek kod nas, ali mislim da su mu dani među Svrakama odbrojani.

              Vezano za Remy Cabella-u. Dečko je imao zaista lošu sezonu u Newcastle-u, iako je skupo plaćen. Potrebno mu je bilo i vreme za adaptaciju u Premier League a i njegov stil fudbala kao da ne odgovara načinu igre u PL.

              Cabella je mršav igrač, nizak, sa punom vrećom trikova sa malog fudbala, koji retko kada prolaze na velikom fudbalu. Pokušava sve driblinzima da reši, želi da prođe kroz trojicu i naravno da izgubi loptu. Mora da nauči da i da se vraća u odbranu, jer bez toga nema igre u PL. Ova sezona mu je prekretnica u kraijeri. Ako ove sezone odigra solidno, može da uspe, ako ne, odlazi iz Newcastle-a, pa neka igra ponovo u Francuskoj ili nekim lošijim ligama. Preneću samo vam nekoliko rečenica iz njegovog intervjua posle desetak mečeva odigranih za Newcastle United: "Teško, je u Premier League. Igra se veoma brzo. Kada imam loptu, trčim napred, kada je nemam a protivnik ima loptu, trčim nazad. Trener od mene zahteva da trčim napred, pa da trčim nazad. Trči napred, trči nazad, trči napred, trči nazad a ja hoću da umrem".


              Vezano za Mapou Yanga-Mbiwa-u. Takođe doveden za velike pare, ali moram reći da ga je manager Alan Pardew uništio. Dobro je igrao u periodu kada je Coloccini bio povređen u paru sa Williamson-om, ali čim se Coloccini oporavio od povrede, Yanga-Mbiwa je ispao iz startnih XI. Pardew ga je čak stavljao i na desnog beka a tamo se ovaj snašao kao magarac u magli. Ono što sam ja video kod Mbiwa-e je to, da se on nikada ne bi privikao na brzinu fudbala u PL. Loše "čita" let lopte, samim tim mu je i postavljanje veoma loše. Dok je igrao kod nas, nije se ni trudio u igri. Večito je delovao letargično, očekujući da drugi za njega obave posao. Svaki put kada je protivnički igrač ispred njega imao loptu, on je bio predaleko od njega.

              Ostaje mi samo pitanje, na koje nikada neću dobiti odgovor. Kako je Yanga-Mbiwa dovoljno dobar za Romu koja igra Champions League, a nije dovoljno dobar za Newcastle United, koji se prošle godine borio za opstanak u PL?
              Last edited by Mags Serbia; 02-08-15, 10:40.
              "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

              Comment


              • Za Cabellu se secam jos da je izjavio nesto da mu je tesko u PL, a i ti si sam pisao jos pre da koristi driblinge i "fazone" sa malog fudbala koji ne prolazi u PL. Moje misljenje je da bi njemu legla recimo Primera ili Seria A.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Meni recimo kad smo kod propalih talenata nije jasan Ben Arfa. On i Benzema su iz Lyona izletili sa velikim ocekivanjima, proricala im se obojici velika karijera, Ben Arfa prdnuo u fenjer....

                  Comment


                  • Gde je sada Hatem uopste? Ja sam ga poslednji put video u Hull Cityju.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Nice

                      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                      Comment




                      • Za sve one koji vole Ben Arfa-u. Odlično prvo poluvreme protiv Zulte Waregema u porazu Nice od 2-1 u gostima. Namestio je jedini gol i imao nekoliko dva-tri solo prodora i jedno dobro proigravanje.
                        "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                        Comment


                        • Moras malo da ne znas lopte da ti se Hatem ne svidja,kad zamahne na laznjak ja se raspametim nije mi dobro
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Jos da smanji s burekom u stomaku, ostalo bi mu ih vise da ih reda po terenu, al dobro jebiga
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ali kako s pominjanjem autobusa se osjeca strah i gradi se Junior...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Hatem je brat, jednom je jadnog Gibbsa ubio u pojam, ja mislim da poslije toga brat nije znao dze udara, al jebiga Vermalen slozio go u 94. minuti tako da ne pika se
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X