Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Prosle godine igrao iza Mandzukica skroz blizu golu zato i jeste trpao onako,a covjek je ljevak za desnog krila se ubio
    Pa da kao neki AMC , nisam ga gledao da je igrao desno znam da je u Sosjedadu pičio levo i ovde su ga nešto u napadu furali
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by mark it zero View Post
      Ne razumem zasto se na ovoj slici smeje Venger, kapiram da lagano pre njega moze da se smeje Simeone, za manje godina u Atletiku postigao iste rezulatate kao ovaj za nzm koliko u Arsenalu da ne kazem Gvardiola
      Kakvo lupanje mati mila

      Pep je dva puta naslijedio fenomenalnu ekipu, bez puno trosenja uklopio sve. Simeone ne smije ni u isti recenicu sa cika Wengerom.

      A i ovo trosenje od 400m eura za zadnjih 10 godina je Wengerovo trostruko rebildanje ekipe. Da mu nisu odlazile raznorazne picke, ova brojka bi bila mnogo manja.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangrena View Post
        Pa da kao neki AMC , nisam ga gledao da je igrao desno znam da je u Sosjedadu pičio levo i ovde su ga nešto u napadu furali
        U pravu si, mene je FM prevario, tu nam da je bio desno krilo, da li na 2012
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangrena View Post
          Pa da kao neki AMC , nisam ga gledao da je igrao desno znam da je u Sosjedadu pičio levo i ovde su ga nešto u napadu furali
          Moze gore sve igrati on je cak u Atleticu isao i vise od AMC cak je bio neki SS i tu ubija covjek...te pozicije nema u Chelseau,ali bi kao ljevak mogao desno da igra majstor je to medjutim pusti snovi nista od njega
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Di Maria 80,Morgan 30-ak,Rojo 20,Herrera 35,Shaw isto tako,Depay 28-30,Darmian 20,Schweini 20,Blind 15-20

            Ide LVG preko tih 240 tako da mi je odmah cijela lista upitna
            Ma malo je starija lista, zajebancija. Moralo bi se tu dodat jos toga od 2014. i 2015. svima. Ovo je samo do 2014.

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangrena View Post
              Nisam gledao tekmu protiv PSGa tako da ne znam kakva je sinergija u ekipi tako da me zanima koga bi ti menjao u toj ofanzivnoj liniji tojest apgrejdovao ?
              Ima tu dosta kombinacija. Meni je neverovatno da neki lik kao Mozes moze da ima ulogu u Celsiju, kao Mikel.. Menjao bih Vilijana npr. ja njega jako gotivim, decko je veliki borac, timski igrac, uklopio se idealno u ovaj Celsi ali nema tu kreativnost nema golova. Zelim da Celsi ode korak dalje, mislim da je to sa Vilijanom tesko izvodljivo, a pogotovo sa Mikelom. Sa druga strane imas isto tako i Oskara koji je najbolji defanzivac u PL na njegovoj poziciji, ali decko treba da bude kreator igre, a on to slabo ima. Murinjo ocekuje od njega da on ove sezone eksplodira kao Azar. Decko nije imao pre-season u svojoj karijeri ja mislim, non-stop je igrao. Imao sad 2 asistencije ali po meni je slabo odigrao..

              Mogu do sutra ovako da nalazim mane timu.. haha

              Comment


              • Ja na osnovu te slike i liste jos jednom shvatam koliko je SAF bio tata za sve njih!

                Comment


                • One sezone kad se Sosijedad plasirao u LS, 3ka iza napadaca je bila Vela - Prieto - Grizman, cele sezone su se rotirali... bas sam ih gledao igrali su prelep fudbal, Grizman moze svuda da igra on je klasa

                  Comment


                  • Jbt al je zivnula tema odjednom..

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Kakvo lupanje mati mila

                      Pep je dva puta naslijedio fenomenalnu ekipu, bez puno trosenja uklopio sve. Simeone ne smije ni u isti recenicu sa cika Wengerom.

                      A i ovo trosenje od 400m eura za zadnjih 10 godina je Wengerovo trostruko rebildanje ekipe. Da mu nisu odlazile raznorazne picke, ova brojka bi bila mnogo manja.
                      Pa to je vas problem, dizete coveka koji je svaki veliki mec u karijeri izgubio u nebesa, pa da ne moe Simeone u istu recenicu sa Wngerom jer je mnogo mladji, ali ja sam pricao za rezultate.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Moze gore sve igrati on je cak u Atleticu isao i vise od AMC cak je bio neki SS i tu ubija covjek...te pozicije nema u Chelseau,ali bi kao ljevak mogao desno da igra majstor je to medjutim pusti snovi nista od njega
                          Pa da kontam da bi bio ok i desno kao neki inside forward , sve u svemu eto to bi bio prvi ajde da kažem upgrade i kontam da Čelziju ne treba više niko eventualno jedan u odbrani evo ovaj klinac iz Evertona što je Mou zagrizao
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                            Pa da kontam da bi bio ok i desno kao neki inside forward , sve u svemu eto to bi bio prvi ajde da kažem upgrade i kontam da Čelziju ne treba više niko eventualno jedan u odbrani evo ovaj klinac iz Evertona što je Mou zagrizao
                            Treba i LB treba CMF...treba, treba

                            Comment


                            • Originally posted by Avramovic View Post
                              Treba i LB treba CMF...treba, treba
                              Haha gladne ti oči Koji će vam CMF Fabre,Matić rade posao

                              Levi bek maybe
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                                Haha gladne ti oči Koji će vam CMF Fabre,Matić rade posao

                                Levi bek maybe
                                Treva LB sigurno, ide Luiz u Atletiku 100% Pominje se onaj Baba Rahman.

                                Brate treba jos jedan kreativni veznjak da menja Fabregasa kad umre posle NG.

                                Imas Loftusa Cika, Ramireza, pa i Zumu da menjaju Matica ako bas ustreba

                                Brate Kurtou da stave da igra CMF odigrao bi bolje od Mikela majke mi..

                                Comment

                                Working...
                                X