Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U ovom drugom mandatu je drugacije, zato tako prica. Samo da mu se ne obije o glavu jer ludak izgleda stvarno ne zeli da kupuje..

    Comment


    • Gdje mi je Rafa Benitez ovdje hahaha nema troskova brat
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by Avramovic View Post
        U ovom drugom mandatu je drugacije, zato tako prica. Samo da mu se ne obije u glavu jer ludak izgleda stvarno ne zeli da kupuje..
        U suštini imaš šampionsku ekipu i nemaš šta da kupuješ realno 2,3 igrača u vrh glave i to uglavnom backup za prvi tim
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Cuj nabijanje kompleksa. Zavrsio Celzi prosle godine ispred Arsenala u plusu zato sto je se kubik drva prodo za 50m ne znam cega.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangrena View Post
            U suštini imaš šampionsku ekipu i nemaš šta da kupuješ realno 2,3 igrača u vrh glave i to uglavnom backup za prvi tim
            Svakako, ali mislim da je krajnje vreme da neki igraci napuste ekipu, a da ne govorim o tome da je potreban veliki apgrejd u napadu..
            Gledam sinoc Kvardada, decko nema samopouzdanja znaci nista, ne zna da igra fudbal.. ne zna

            Comment


            • Ne razumem zasto se na ovoj slici smeje Venger, kapiram da lagano pre njega moze da se smeje Simeone, za manje godina u Atletiku postigao iste rezulatate kao ovaj za nzm koliko u Arsenalu da ne kazem Gvardiola
              Last edited by mark !t zer0; 26-07-15, 13:39.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by Avramovic View Post
                Svakako, ali mislim da je krajnje vreme da neki igraci napuste ekipu, a da ne govorim o tome da je potreban veliki apgrejd u napadu..
                Gledam sinoc Kvardada, decko nema samopouzdanja znaci nista, ne zna da igra fudbal.. ne zna
                Nisam gledao tekmu protiv PSGa tako da ne znam kakva je sinergija u ekipi tako da me zanima koga bi ti menjao u toj ofanzivnoj liniji tojest apgrejdovao ?
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Celzi da dovede Grizmana obezbedjuju si jos jednu PL titulu

                  Comment


                  • Za Grizmana sam baš hteo da kažem ali ne slaže im se taktički tojest gde da ga stave kad čovek igra Kostinu i Hazardovu poziciju
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Zato što se samo topnici osećaju prozvani jer se jelte diče tim kako je to "zdrav" klub i onda ti dodje Mou master level trol pusti buvu i ovi padaju u ambis

                      I normalno da će Čelzi da troši,al ovako nabija pritisak na rivale i skida pritisak sa nas
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Griman je desno krilo, pre svega...
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Grizman moze lagano desno odigrati, Hazard levo, i Costa ispred Oscara...

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                            Za Grizmana sam baš hteo da kažem ali ne slaže im se taktički tojest gde da ga stave kad čovek igra Kostinu i Hazardovu poziciju
                            Prosle godine igrao iza Mandzukica skroz blizu golu zato i jeste trpao onako,a covjek je ljevak za desnog krila se ubio
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zero View Post
                              Griman je desno krilo, pre svega...
                              Levo krilo , AMC , napadač
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Ne smem ni da zamislim Grizman desno, Azar levo, 15 + golova u Pl obojica lagano Da prosle sezone jeste igrao SS i perfektno se snasao, ali gledajuci ga savrsen je za moderno desno krilo
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X