Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kontao sam da si mislio na backup CMF ali neće ti niko od kvalitetnijih doći da greje klupu

    Za Matića imate Zumu dečko životinja
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Znači mi ćemo Gigsaru posle El vi Džija, meni okej.

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangrena View Post
        Kontao sam da si mislio na backup CMF ali neće ti niko od kvalitetnijih doći da greje klupu

        Za Matića imate Zumu dečko životinja
        Ne mora. Neka ide Oskar na klupu, a Sesk na AMC.. ;)

        Comment


        • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Originally posted by Avramovic View Post
            Ne mora. Neka ide Oskar na klupu, a Sesk na AMC.. ;)
            Il još bolje Grizman na AMC , Oskar na klupu i da ulazi umesto Seska nekad , desno Mozes, William

            Al sam taktičar mora me Murinjo kao savetnika zvati odma
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangrena View Post
              Il još bolje Grizman na AMC , Oskar na klupu i da ulazi umesto Seska nekad , desno Mozes, William

              Al sam taktičar mora me Murinjo kao savetnika zvati odma
              Pa to, ima hiljadu tu kombinacija samo izgleda Murinjo nece dovoditi nikoga sem ako neko ne ode. Ko ce ga znati..tripuje

              Comment


              • Originally posted by Tom View Post
                Znači mi ćemo Gigsaru posle El vi Džija, meni okej.
                Jel on polozio za trenera po umirovljenju?

                Comment


                • pa ne znam na šta bi to ličilo da nam Grizman igra AMC
                  mi jedino da predjemo na 4-3-3 pa da nam Grizman igra neko krilo a da se veza pojača sa još jednim igračem,kao što smo nekada igrali,sa Makeleleom,Lampardom,Esijenom dok su napred kidali Roben i Kol....inače ovako sa njim u sredini u 4-2-3-1 to bi bilo povuci potegni

                  juče je moglo da se vidi kolko smo šuplji sa Mikelom,Oskar kakav god bio svojim presingom odradi veliki deo posla i pomaže naravno Matiću i Fabregasu debelo

                  uglavnom ima Čelzi gomilu problema,evo Avramović sve vidi a vamo samo priča o alkoholu nego što se to prikriva bunkerima i Murinjovim trolanjem
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Ne znam sta mi je, danas sam bas inspirativan. Inace me bas mrzi da pisem..

                    Comment


                    • tebra Mozes širi pozitivnu energiju

                      mada,ako si na odmoru,sad imaš i više vremena za pisanje ...il si sproveo ono pivo direktno u venu kao infuziju
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Originally posted by saburo sakai View Post
                        tebra Mozes širi pozitivnu energiju

                        mada,ako si na odmoru,sad imaš i više vremena za pisanje ...il si sproveo ono pivo direktno u venu kao infuziju
                        Upravo tucem jedno i lezim u kravetu. Kakva sam lencuga u stvari. Rodjen da pije nateran da radi..

                        Comment


                        • Originally posted by Henryj View Post
                          Jel on polozio za trenera po umirovljenju?
                          Nije koliko znam, mada nebitno uvek može da bude trener + igrač.

                          Comment


                          • Originally posted by Tom View Post
                            Nije koliko znam, mada nebitno uvek može da bude trener + igrač.
                            Nisam toliko upucen, al' sta nije da za trenera bit mora imat polozene neke stvari? Ne znam dal' za pomocnog to ide tako, ali za glavnog mislim da mora imat. Mozda sam u krivu.

                            Comment


                            • Sredice mu za jedan dan diplomu, ko da je bitno. Jednog dana ce i igraci morati diplome da imaju da bi igrali.

                              Inace na onoj grafici nema Rafe, a sigurno je u top10 po osvojenim trofejima u tom periodu, strasno sta taj covek radi, plasim se sad sa Realom sta ce da radi.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Za malo da nam ga Lord zabiberi
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X