Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moja prognoza kaze da ce vjetarsutra upola da oslabi.

    Comment


    • Originally posted by Navras View Post
      Nadal je na vetru kao riba u vodi ali Novak je u Rimu protiv Keia odigrao odlican mec u vetrovitim uslovima.

      Naravno, Kei nije Nadal i ako bude duvalo kao danas bice to jos jedna otezavajuca okolnost za Novaka.
      Kako stvari stoje Novak je možda i nazadovao na vjetrometini

      Comment


      • Originally posted by Navras View Post
        Dok s nestrpljenjem cekamo raspleti koji ce nam cetvrtfinalni mecevi doneti kako tradicija nalaze red je da se bace neki procenti. Ovako to izgleda kod mene

        1.Federer vs Wawrinka 99:1

        ...
        2. Kei vs Jo 80:20

        ...
        Nemoj, molim te, više da prognoziraš. Pogotovo ne "sas cifri". Tvojih se 99 i 80 posto pretvoriše u (minus) -3428%

        Comment


        • Nadam se da ce se taj minus povecati nakon sutrasnjeg dana
          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

          Comment


          • Originally posted by Navras View Post
            Nadam se da ce se taj minus povecati nakon sutrasnjeg dana
            A ja sam siguran.

            Comment


            • Odlicna analiza Moratoglua na Eurosportu prije sutrasnjeg meca. Preporucujem je svakome.

              Comment


              • Navras izdominirao iskusno sa prvim delom prognoze.
                Mislim da cu biti realan ako napisem da je ovo najgora prognoza u istoriji SK foruma.
                DOMINACIJA!!!!
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Ljudi ajde da ni mi (Nole tabor) nismo nesto preskromni i tolerantni... gledajuci turnir i ovo danas ja sam uveren da Novak uzima titulu.
                  Nole jedini za svakog od njih u toku igre ima plan A., plan B. pa cak i jos neki dok kod drugih nisam video apsolutno nista novo nego silovanje svoje klasicne igre - pa ako prodje. Mozda mi jos Murray ne da mira ali to se od sutra sve nivelise.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Originally posted by Maja View Post
                    Fed dobija Wawu
                    Nishikori dobija Congu
                    ...

                    Zna se
                    Ni ti, Majo, nemoj da prognoziraš, molim te. Dosta je ovo.

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Navras izdominirao iskusno sa prvim delom prognoze.
                      Mislim da cu biti realan ako napisem da je ovo najgora prognoza u istoriji SK foruma.
                      DOMINACIJA!!!!
                      Samo nek ovako nastavi i sutra da dominira,meni ne smeta

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Indeks dominacije 1.44; Rafa je iskoristio 1 od 3 BL a Novak 4 od 10.

                        To nije izjednacen mec. To je najuvjerljivija Novakova pobjeda na sljaci.
                        Svaka njemu cast ali ja malo drugacije gledam i pokusavam da izvucem pozitivne stvari u ovoj košmarnoj sezoni a da Novakove pobjede na sljaci protiv Rafe imaju ikakav uticaj na RG, Djokovic bi njega sigurno do sada dobio na pariškoj prašini ali tu vladaju neka druga pravila.

                        Comment


                        • Originally posted by Srkisa View Post
                          Prvi set nije bio tako uverljiv,bio je prilicno izjednacen(da je Rafa dobio 7gem ko zna sta bi bilo),ali drugi je razlog zasto je tako visok index dominacije,bio je i vise nego uverljiv
                          Razlika medju setovima je bila velika. Ideks dominacije je prosjek izmedju dva seta.

                          Rafa je samo cetiri puta imao bolji indeks dominacij na slajci protiv Novaka:

                          2.06 - 2012 u MCu
                          1.80 - 2007 u Rimu
                          1.60 - 2007 u RG-u
                          1.44 - 2006 u RG-u
                          ----------------- sljedeci je
                          1.29 - 2008 u RG-u

                          U drugom setu je Novak napadao poslije servisa kao da se igra na hardu u dvorani.

                          Originally posted by DinoFC View Post
                          Svaka njemu cast ali ja malo drugacije gledam i pokusavam da izvucem pozitivne stvari u ovoj košmarnoj sezoni a da Novakove pobjede na sljaci protiv Rafe imaju ikakav uticaj na RG, Djokovic bi njega sigurno do sada dobio na pariškoj prašini ali tu vladaju neka druga pravila.
                          Pobjede na mastersima nisu puno mjerilo za ono sto se desava na RG-u, ali nije bas da nemaju uticaj. U prav 3 meca na RG-u Novak nije dobio set. Jednom kad ga je dobio prvi put na sljaci, mecevi u RG su postali mnogo izjednaceniji.

                          Ni 2012, ni 2013, ni 2014 . Rafa nije lako dobio u RG-u.
                          Last edited by NI; 02-06-15, 21:55.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Razlika medju setovima je bila velika. Ideks dominacije je prosjek izmedju dva seta.

                            Rafa je samo cetiri puta imao bolji indeks dominacij na slajci protiv Novaka:

                            2.06 - 2012 u MCu
                            1.80 - 2007 u Rimu
                            1.60 - 2007 u RG-u
                            1.44 - 2006 u RG-u
                            ----------------- sljedeci je
                            1.29 - 2008 u RG-u

                            U drugom setu je Novak napadao poslije servisa kao da se igra na hardu u dvorani.
                            Jeste,ali kontam da je u prvom index(1.1 ili 1.2)sto je prilicno izjednaceno ,a u drugom(oko 1.6) sto je i vise nego uverljivo,sve u svemu 1.4 je uverljiva pobeda,dakle Rafa je u prvom parirao Novaku(index nije bio visok),u drugom je pao fizicki i to je razlog zasto je Novak imao tako visok index u drugom setu,sto se odrazilo i na solidno visok ukupan index
                            Last edited by Srkisa; 02-06-15, 21:49.

                            Comment


                            • Originally posted by Srkisa View Post
                              Jeste,ali kontam da je u prvom index(1.1 ili 1.2)sto je prilicno izjednaceno ,a u drugom(oko 1.6) sto je i vise nego uverljivo,sve u svemu 1.4 je uverljiva pobeda,dakle Rafa je u prvom parirao Novaku(index nije bio visok),u drugom je pao fizicki i to je razlog zasto je Novak imao tako visok index u drugom setu,sto se odrazilo i na solidno visok ukupan index

                              U MC-u je Rafa silovito poceo i imao uspjeha do 4:3 za Novaka u prvom setu. Imao je BL za 3:0 (dvostruki brejk) i 4:3. Iza toga, to nije bio ravnopravan mec. Novak je bio previse efikasan na svom servisu. U prvom sertu je indeks dominacije bio 1.08. To je znak vrlo izjednacenog seta. ali u drugom je bio 2.95. To znaci da nisu bili protivnici. Zasto je Rafa pao u drugom? Nije imao kondicije? Palo mu je samouvjerenje? Novakovo je poraslo?

                              Ja mislim zbog razocaranja sto je juris u prvom setu bio neuspjesan.

                              Moratoglu misli da ce Rafa i sutra krenuti vrlo agresivno, da mu je to jedina sansa.
                              Last edited by NI; 02-06-15, 21:59.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                U MC-u je Rafa silovito poceo i imao uspjeha do 4:3 za Novaka u prvom setu. Imao je BL za 3:0 (dvostruki brejk) i 4:3. Iza toga, to nije bio ravnopravan mec. Novak je bio previse efikasan na svom servisu. U prvom sertu je indeks dominacije bio 1.08. To je znak vrlo izjednacenog seta. ali u drugom je bio 2.95. To znaci da nisu bili protivnici. Zasto je Rafa pao u drugom? Nije imao kondicije? Palo mu je samouvjerenje? Novakovo je poraslo?
                                NI,ne kontam tu matematiku,mozes li mi objasniti(1.08 i 2.95,prosek je 2,kako onda 1.44),sve sto si naveo je uticalo,ali je sve to posledica Rafinog zamora usled teskog meca sa Ferrerom

                                Comment

                                Working...
                                X