Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Mislim da će Ferer u 5 setova dobiti Endija.A Nole sigurno neće potceniti Rafu-suviše dobro se oni poznaju.Ovde će presuditi psiha.Očekujem spor ulazak u meč obojice,s' tim da će Novak verovatno biti pod malo većim pritiskom nego Rafa,ali isto tako znamo da je Nadal ove godine na tom polju malo,narodski rečeno,klimav.Očekujem 4 tesna seta.Novak uzima prvi,treći i četvrti,Nadal drugi jer Novak se ove godine malo opusti kada uzme prvi set.
    Ja ocekujem u 3 seta glatko,demolirace ga Nole

    Comment


    • Sta reci, koju poslugu porati?!! Nebo ima svog favorita.

      Comment


      • Originally posted by DinoFC View Post
        Sta reci, koju poslugu porati?!!

        Cuce se,pa reko sam jos nekidan da ce takva temperatura da bude i da kisa pada ujutro i navece a od cetvrtka temperatura ide na 30 stepeni.Jbg nadal ove godine definitivno nije imo srece sam je kriv sto je dozvolio da padne na listi.Rece Vilander da vremenski uslovi igraju veliku ulogu,ako bude 25 i vise Nadal je favorit
        Last edited by Bokimajsta; 01-06-15, 22:25.

        Comment


        • Ovako to izgleda u 2 razlicita programa 1 je sigurno sreda ce bude idealna za Noleta


          Comment


          • Wow... svi se bacili na meteorologiju. Nema druge, moracu i ja.

            Comment


            • Nece biti kise,ali nece biti ni prevruce,taman negde izmedju da bude po volji obojice

              Comment


              • Dok s nestrpljenjem cekamo raspleti koji ce nam cetvrtfinalni mecevi doneti kako tradicija nalaze red je da se bace neki procenti. Ovako to izgleda kod mene

                1.Federer vs Wawrinka 99:1

                Tu je sto se mene tice sve jasno i pre samog pocetka, ne moraju ni da igraju. Znamo s kakvim stavom Stan izlazi na meceve sa sunarodnikom, kako to izgleda i na koji nacin se zavrsi. Mislim da Stan jos sebi nije oprostio proslogodisnji MC i nema sumnje da ce do kraja karijere uciniti sve kako bi se iskupio.

                2. Kei vs Jo 80:20

                Kei je veliki favorit ali Jo ima udarce kojim bi mogao da napravi probleme Japancu. Medjutim, da bi pobedio potrebna su mu tri seta fantasticne igre, potrebna mu je konstantnost, a videli smo protiv Tomasa kako lako igra moze da mu se raspadne. Kei do sada brutalan, imao je doduse i lagan zreb ali u svim mecevima do sada delovao je prilicno nabrijano sto posebno vazi za mec sa Belucijem, kada je lakse nego sto se ocekivalo pobedio Brazilca. Ovo je prvi ozbiljniji test na turniru i jedva cekam da vidim kako ce ga poloziti. Prognoza: 3-1 za Japanca.

                3. David vs Skot 55:45

                Najbolju predstavu o tome koliko je Skot unapredio igru na zemlji imacemo nakon meca sa legendarnim majstorom sljake iz Spanije. Bice zanimljivo videti kako ce se Skot izboriti sa fantasticnom defanzivom Ferera pogotovo kada znamo da njegov ofanzivni arsenal nije tako ubojit. Ocekuju nas iscrpljujuce, duge razmene, a moja prognoza je David u 5.

                4. Nadal vs Novak 65:35

                Rekoh pre neki dan da je po suncanom danu na PC-u Nadal favorit protiv bilo koga. Ni Novak nije izuzetak. Prognoza za sredu kaze suncano sa temperaturom oko 23C. Jasno je kome to vise odgovara. Moglo je to biti povoljnije po Novaka ali je moglo biti i gore posto za vikend najavljuju temperature preko 30C. Tek tada ne bi imao sanse. I jedan i drugi cekaju mec u top ili blizu top forme. Nadal kuburi sa samopouzdanjem, Novak sa pritiskom a izgleda i laksom povredom. Mentalna prednost je na strani Rafe, 6:0 na pariskoj sljaci ogroman je kapital ali i podatak koji sam za sebe dosta govori. Tezak, paklen zadatak ceka Novaka u sredu i ja mogu samo da mu pozelim srecu. Prognoza: Nadam se da Novak moze do trijumfa ali strepnja mi je veca od nade...
                Last edited by Navras 16950; 01-06-15, 23:01.
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • Pa logicno ako biti kisa nece imati tenisa, tako da ne vidim kako moze kisa odgovarati Novaku. Ako je oblacno i ako su temperature nize, e to su vec uslovi koji bas odgovaraju Novaka. Licno mislim da se previse obraca paznju na vremenske uslove, kao da samo od to zavisi taj mec, a ne od same tenisere. Ok, jasno je da vremenske uslove imaju uticaj na to, ali previse znacaja im se daje.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Originally posted by Navras View Post
                    Dok s nestrpljenjem cekamo raspleti koji ce nam cetvrtfinalni mecevi doneti kako tradicija nalaze red je da se bace neki procenti. Ovako to izgleda kod mene

                    4. Nadal vs Novak 65:35

                    Rekoh pre neki dan da je po suncanom danu na PC-u Nadal favorit protiv bilo koga. Ni Novak nije izuzetak. Prognoza za sredu kaze suncano sa temperaturom oko 23C. Jasno je kome to vise odgovara. Moglo je to biti povoljnije po Novaka ali je moglo biti i gore posto za vikend najavljuju temperature preko 30C. Tek tada ne bi imao sanse. I jedan i drugi cekaju mec u top ili blizu top forme. Nadal kuburi sa samopouzdanjem, Novak sa pritiskom a izgleda i laksom povredom. Mentalna prednost je na strani Rafe, 6:0 na pariskoj sljaci ogroman je kapital ali i podatak koji sam za sebe dosta govori. Tezak, paklen zadatak ceka Novaka u sredu i ja mogu samo da mu pozelim srecu. Prognoza: Nadam se da Novak moze do trijumfa ali strepnja mi je veca od nade...
                    Eto ti prilike da ulozis kucu na Nadala i uzmes dobre novce..trci u kladionicu sta cekas pasce kvota
                    Last edited by Bokimajsta; 01-06-15, 22:51.

                    Comment


                    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      Pa logicno ako biti kisa nece imati tenisa, tako da ne vidim kako moze kisa odgovarati Novaku. Ako je oblacno i ako su temperature nize, e to su vec uslovi koji bas odgovaraju Novaka. Licno mislim da se previse obraca paznju na vremenske uslove, kao da samo od to zavisi taj mec, a ne od same tenisere. Ok, jasno je da vremenske uslove imaju uticaj na to, ali previse znacaja im se daje.
                      Da u pravu si kise ce bude ujutro i navece

                      Ako loptica odskace u visini glave po veoma toplom vremenu itekako je bitno jer to je nemoguce kvalitetno vratiti,al ako odskace na nekoj normalnoj visini kad nije vruce e onda to ide u pertle Nadalu
                      Last edited by Bokimajsta; 01-06-15, 22:50.

                      Comment


                      • Onaj momenat kad neko ne shvati ironiju u postova Navrasa, Notoriousa, Vladana...
                        OVAKO

                        Comment


                        • Originally posted by Bokimajsta View Post
                          Eto ti prilike da ulozis kucu na Nadala i uzmes dobre novce..trci u kladionicu sta cekas pasce kvota
                          Smaras sa kladionicom

                          Btw ne kladim se.
                          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                          Comment


                          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                            Onaj momenat kad neko ne shvati ironiju u postova Navrasa, Notoriousa, Vladana...
                            Ma shvatam ja ironiju al dosadio je sa njom daj brate napisi nesto normalno jer mora svaki post sprdancija j.... takog navijaca kad nema vere u naseg sampiona samo da on skine pritisak ne sumnjam u glatku pobedu
                            Last edited by Bokimajsta; 01-06-15, 22:56.

                            Comment


                            • Originally posted by Bokimajsta View Post
                              Ma shvatam ja ironiju al dosadio je sa njom daj brate napisi nesto normalno jer mora svaki post sprdancija j.... takog navijaca kad nema vere u naseg sampiona samo da on skine pritisak ne sumnjam u glatku pobedu
                              Ma nije mu uvek sprdnja, ima mnogo toga istina, ali covjek zna da dolovi na pravi nacin. Kako je opisao mec izmedju Federera i Stana, oplakah
                              OVAKO

                              Comment


                              • Ja se zaista slazem sa Navrasom da su sanse Wawe protiv Feda male(tezak je to kompleks u pitanju),ne bas 1%,ali 2,3 sigurno

                                Comment

                                Working...
                                X