Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wawrinka dobija Federera
    Nishikori dobija Congu
    Djokovic dobija Nadala
    Ferrer dobija Marija.

    Comment


    • Siguran sam u to da će Nadal iznenaditi sutra svojom igrom i da Novaku neće nimalo biti lako. Novak niakako ne sme ni da pomisli da je ovaj meč već gotov. Verujem da neće i verujem da je i fizički i mentalno spreman da pobedi sutra. Samo smireno i sve će biti ok.
      sigpic

      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

      Without error there can be no brilliancy.

      Comment


      • Originally posted by p3dJ4 View Post
        Wawrinka dobija Federera
        Nishikori dobija Congu
        Djokovic dobija Nadala
        Ferrer dobija Marija.

        Fed dobija Wawu
        Nishikori dobija Congu
        Djokovic dobija Nadala
        Mari dobija Davida

        SF:

        Nishi dobija Feda
        Novak posle velike borbe u 4 seta i uz malo srece dobija Marija

        F:

        Zna se

        Comment


        • Originally posted by Bonomo View Post
          Siguran sam u to da će Nadal iznenaditi sutra svojom igrom i da Novaku neće nimalo biti lako. Novak niakako ne sme ni da pomisli da je ovaj meč već gotov. Verujem da neće i verujem da je i fizički i mentalno spreman da pobedi sutra. Samo smireno i sve će biti ok.
          Nadal ce da bude odlican ali ne moze da iznenadi. Cime? Sve je vidjeno. Samo da bude 19 stepeni sa malim oblakom kako najavljuju.

          Comment


          • A sta ako bude duvao vetar?
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              A sta ako bude duvao vetar?
              Pitanje na mestu.
              Da se malo nasmejemo, previse dramatike smo uneli.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Nadal ce da bude odlican ali ne moze da iznenadi. Cime? Sve je vidjeno. Samo da bude 19 stepeni sa malim oblakom kako najavljuju.
                Da iznenadi svojim ponašanjem na terenu i svojom igrom. Realno rečeno on igra očajno ove sezone ali sam poprilično uveren da sutra to neće biti slučaj. Na to sam mislio kad sam rekao da će iznenaditi.
                sigpic

                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                Without error there can be no brilliancy.

                Comment


                • Originally posted by Bonomo View Post
                  Da iznenadi svojim ponašanjem na terenu i svojom igrom. Realno rečeno on igra očajno ove sezone ali sam poprilično uveren da sutra to neće biti slučaj. Na to sam mislio kad sam rekao da će iznenaditi.
                  Nadal je u boljoj formi nego prosle godine ali ove godine kolapsira kad se nadje pred neocekivanom preprekom ili u dobijenoj poziciji. U MC protiv Novak je on bio odlican. Medjutim, niti je naisao na neocekivanu prepreku, Novakova igra je bila ocekivana, niti je bio u dobijenoj poziciji. Ja mislim da je mec slican onom u MC-u najvjerovatniji. S tim sto uslovi malo vise odgovaraju Nadalu pa ce s isto igrom biti blizi Novaku. To bi opet znacilo 2-3 izjednacena seta. Zadnje dvije godine se Novak vise umarao od Nadala tokom njihovih meceva u RG. Ove godine ocekujem suprotno.

                  Novak je favorit a kao faktore iznenandjenja vidim:

                  1. Izuzetno agresivnu igru Nadal i da ga pritom ide.
                  2. Odlicno serviranje, 70% prvog unutra
                  3. Odlicno igranje kljucnih poena.
                  4. Toplije vrijeme nego sto se prognazira.

                  Za sve je to Novak imao godinu dana da se sprema i ako mentalno izdrzi, sve ce to da prebrodi. Ali ako temperartura ode preko 25 ili nedaj Boze preko 30 onda Novak nije vise u kontroli.

                  Comment


                  • Ne zaboravi da je trenutno vrijeme u Parisu puno gore od sunčanog. Je li iko od vas 70 pogledao jačinu vjetra za sutra? Skoro cijeli forum je postao meteorološki ovih dana i u tim uslovima svi do jednog previdite vjetar.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Nadal je u boljoj formi nego prosle godine ali ove godine kolapsira kad se nadje pred neocekivanom preprekom ili u dobijenoj poziciji. U MC protiv Novak je on bio odlican. Medjutim, niti je naisao na neocekivanu prepreku, Novakova igra je bila ocekivana, niti je bio u dobijenoj poziciji. Ja mislim da je mec slican onom u MC-u najvjerovatniji. S tim sto uslovi malo vise odgovaraju Nadalu pa ce s isto igrom biti blizi Novaku. To bi opet znacilo 2-3 izjednacena seta. Zadnje dvije godine se Novak vise umarao od Nadala tokom njihovih meceva u RG. Ove godine ocekujem suprotno.

                      Novak je favorit a kao faktore iznenandjenja vidim:

                      1. Izuzetno agresivnu igru Nadal i da ga pritom ide.
                      2. Odlicno serviranje, 70% prvog unutra
                      3. Odlicno igranje kljucnih poena.
                      4. Toplije vrijeme nego sto se prognazira.

                      Za sve je to Novak imao godinu dana da se sprema i ako mentalno izdrzi, sve ce to da prebrodi. Ali ako temperartura ode preko 25 ili nedaj Boze preko 30 onda Novak nije vise u kontroli.
                      Vreme moze da bude samo hladnije toplije nikako max 22 al sve mi se cini da ce da bude oko 20

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Ne zaboravi da je trenutno vrijeme u Parisu puno gore od sunčanog. Je li iko od vas 70 pogledao jačinu vjetra za sutra? Skoro cijeli forum je postao meteorološki ovih dana i u tim uslovima svi do jednog previdite vjetar.
                        Vjetar nam smeta ali vrucina je glavna potenijalno najveca prepreka. Novak je popravio igru po vjetru.

                        Comment


                        • Nemamo dokaz za tako nešto, pogotovo ne protiv Nadala. U tvom popisu malera iz prethodnih godina samo fali vjetar ili povreda da utisak bude potpun

                          Comment


                          • Nadal je na vetru kao riba u vodi ali Novak je u Rimu protiv Keia odigrao odlican mec u vetrovitim uslovima.

                            Naravno, Kei nije Nadal i ako bude duvalo kao danas bice to jos jedna otezavajuca okolnost za Novaka.
                            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Nemamo dokaz za tako nešto, pogotovo ne protiv Nadala. U tvom popisu malera iz prethodnih godina samo fali vjetar ili povreda da utisak bude potpun
                              Bas sii me morao ispraviti!

                              Ali imamo:

                              Comment




                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X