Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bokimajsta View Post
    Ma shvatam ja ironiju al dosadio je sa njom daj brate napisi nesto normalno jer mora svaki post sprdancija j.... takog navijaca kad nema vere u naseg sampiona samo da on skine pritisak ne sumnjam u glatku pobedu
    Za normalne postove srecom imamo tebe
    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

    Comment


    • Originally posted by skeptik View Post
      Wow... svi se bacili na meteorologiju. Nema druge, moracu i ja.

      Pratimo isti sajt.Novaku više odgovaraju vremenski uslovi,ali..


      Originally posted by Navras View Post
      Dok s nestrpljenjem cekamo raspleti koji ce nam cetvrtfinalni mecevi doneti kako tradicija nalaze red je da se bace neki procenti. Ovako to izgleda kod mene

      1.Federer vs Wawrinka 99:1

      Tu je sto se mene tice sve jasno i pre samog pocetka, ne moraju ni da igraju. Znamo s kakvim stavom Stan izlazi na meceve sa sunarodnikom, kako to izgleda i na koji nacin se zavrsi. Mislim da Stan jos sebi nije oprostio proslogodisnji MC i nema sumnje da ce do kraja karijere uciniti sve kako bi se iskupio.

      2. Kei vs Jo 80:20

      Kei je veliki favorit ali Jo ima udarce kojim bi mogao da napravi probleme Japancu. Medjutim, da bi pobedio potrebna su mu tri seta fantasticne igre, potrebna mu je konstantnost, a videli smo protiv Tomasa kako lako igra moze da mu se raspadne. Kei do sada brutalan, imao je doduse i lagan zreb ali u svim mecevima do sada delovao je prilicno nabrijano sto posebno vazi za mec sa Belucijem, kada je lakse nego sto se ocekivalo pobedio Brazilca. Ovo je prvi ozbiljniji test na turniru i jedva cekam da vidim kako ce ga poloziti. Prognoza: 3-1 za Japanca.

      3. David vs Skot 55:45

      Najbolju predstavu o tome koliko je Skot unapredio igru na zemlji imacemo nakon meca sa legendarnim majstorom sljake iz Spanije. Bice zanimljivo videti kako ce se Skot izboriti sa fantasticnom defanzivom Ferera pogotovo kada znamo da njegov ofanzivni arsenal nije tako ubojit. Ocekuju nas iscrpljujuce, duge razmene, a moja prognoza je David u 5.

      4. Nadal vs Novak 65:35

      Rekoh pre neki dan da je po suncanom danu na PC-u Nadal favorit protiv bilo koga. Ni Novak nije izuzetak. Prognoza za sredu kaze suncano sa temperaturom oko 23C. Jasno je kome to vise odgovara. Moglo je to biti povoljnije po Novaka ali je moglo biti i gore posto za vikend najavljuju temperature preko 30C. Tek tada ne bi imao sanse. I jedan i drugi cekaju mec u top ili blizu top forme. Nadal kuburi sa samopouzdanjem, Novak sa pritiskom a izgleda i laksom povredom. Mentalna prednost je na strani Rafe, 6:0 na pariskoj sljaci ogroman je kapital ali i podatak koji sam za sebe dosta govori. Tezak, paklen zadatak ceka Novaka u sredu i ja mogu samo da mu pozelim srecu. Prognoza: Nadam se da Novak moze do trijumfa ali strepnja mi je veca od nade...
      1. Federer je tu sa Mirkom što mu povećava šanse...A to može da bude i kontraproduktivno,pa da Vavrinka prođe što ja zaista i očekujem,ipak je to 3 dobijena seta.
      2. Keia će da proguta publika pa bih tu promenila procente na 50/50,a čak i na 51/49 u korist Joa.
      3. Tu se slažemo,David u 5,da ne ponavljam tvoje reči.
      4. Poslednje,ali meni najvažnije,a već napisah-Novak u 4,s' tim da Nadal uzima 2. set
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Jos nije vreme za "velike" reci, tek je poceo utorak... ali samopouzdanje u vezi Novaka je tu, moze se i opipati.
        Ali neki general za ostale meceve mi je da ce proci svi favoriti, znaci Rodja, Kei i Endy.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Bojim se da ko pobedi u sredu nece podici pehar u nedelju.
          Laku noc dobri ljudi.

          Comment


          • Čačanine briši ovo...Pu,pu...Novak osvaja bre
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Najteži meč (mentalno pre svega) za Novaka, nešto manje za Nadala. Novak je pod ekstremnim pritiskom, jer juri do sada neosvojivu titulu, sa oreolom favorita. Kako i da li će uspeti da se izbori i pobedi videćemo. Šanse su 50:50 %, možda bude sličan meč onom iz 2013. u celih 5 setova

              Comment


              • Vredi pročitati.
                http://www.b92.net/sport/rolandgarro...&nav_id=999338
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by cacanin View Post
                  Bojim se da ko pobedi u sredu nece podici pehar u nedelju.
                  Laku noc dobri ljudi.
                  Cacke idi bre u zadnjicu jos za kraj napises Laku noc

                  Potezanje argumenta da Novak ima pritisak jer je favorit a nije osvajao RG. je malo potrosen argument u nekom umnom pogledu...
                  Vec 4. godine je ista situacija pred duel, znaci ovaj odnos i osecajne svega ovoga u vazduhu Novaku nije nepoznat... konacno je vreme da apsolutno nista ne moze uticati na lose po Novakovu dobrobit. Jedino da se sunce raspali po nebu... i eto brige.
                  Last edited by AIRBORNE; 02-06-15, 00:06.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Originally posted by AIRBORNE View Post
                    Cacke idi bre u zadnjicu jos za kraj napises Laku noc

                    Potezanje argumenta da Novak ima pritisak jer je favorit a nije osvajao RG. je malo potrosen argument u nekom umnom pogledu...
                    Vec 4. godine je ista situacija pred duel, znaci ovaj odnos i osecajne svega ovoga u vazduhu Novaku nije nepoznat... konacno je vreme da apsolutno nista ne moze uticati na lose po Novakovu dobrobit. Jedino da se sunce raspali po nebu... i eto brige.
                    Ma druze,taj rad


                    Comment


                    • Cacanin ima predosećaj koji pije vodu.

                      Preduslov da Novak uspešno otalja RG 2015 je da meč protiv Nadala ne bude epski. Bude li se fizički i emotivno previše potrošio ništa mu ta pobeda neće doneti.

                      Nači u tri seta, eventualno četiri i ne više od tri sata na prašini.

                      Comment


                      • Originally posted by gokara View Post
                        Cacanin ima predosećaj koji pije vodu.

                        Preduslov da Novak uspešno otalja RG 2015 je da meč protiv Nadala ne bude epski. Bude li se fizički i emotivno previše potrošio ništa mu ta pobeda neće doneti.

                        Nači u tri seta, eventualno četiri i ne više od tri sata na prašini.
                        Apsolutli Gokaro, po meni mec u sredu nikako nece biti epski ali titula koju Novak daj Boze osvoji ce biti epska, po mnogo faktora.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Originally posted by AIRBORNE View Post
                          Apsolutli Gokaro, po meni mec u sredu nikako nece biti epski ali titula koju Novak daj Boze osvoji ce biti epska, po mnogo faktora.
                          Ako ga pobedi svakako epski a pobedice ga sa igrom koju do sad niste videli...

                          Comment


                          • Originally posted by AIRBORNE View Post
                            Apsolutli Gokaro, po meni mec u sredu nikako nece biti epski ali titula koju Novak daj Boze osvoji ce biti epska, po mnogo faktora.
                            Kad sam rekao epski mislio sam na istrebljenje poput onoga u Australiji leta gospodnjeg 2012., a ne na eventualnu pobedu protiv Rafe.

                            Comment


                            • Originally posted by Bokimajsta View Post
                              Ako ga pobedi svakako epski a pobedice ga sa igrom koju do sad niste videli...
                              Boki tesko da ce biti mec za uzivanje i epiku!
                              Ogroman je ulog, veci i od uloga u samim finalima koja su igrali. Zbog toga sto je poraz em bolan em dolazi za obojicu u ranoj fazi turnir a pobeda ne donosi nista vise od sledeceg stepenika i samopouzdanja za taj novi stepenik... zato kazem da mi je taj put do titule kao i protivnici na putu vise epski nego sam duel Novaka i Rafe.

                              Boki proveri PP
                              Last edited by AIRBORNE; 02-06-15, 01:07.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Videces,Nole je spremo drop sotove za Nadala on je u formi kao Federer sto je igro ono finale 2008 protiv Djokovica jednostavno moze da igra sta pozeli hvatace mu lopticu u penjanju izludece ga ima da ga drzi u bekendu i onda nagla promena u forhend i viner.i da mu mixuje igru ma ja se jednostavno ni malo ne pribojavam tog meca.Vise se bojim Murraya u polufinalu.

                                Comment

                                Working...
                                X