Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Nema sanse da ne prenose sa 17, to je isto veliki teren, sa tribinama
    Moguce,al mozda niko ne igra

    PS:Ako hocete mozete ovaj moj post gde sam objasnio kako se gleda preko espn.go da otvorite posebnu temu za to da ljudi vide il da se stavi na prvu stranu ove teme
    Mislim da oni prenose sve sva 4 GS i sve masterse ja sam pratio AO zadnjih par godina....
    Last edited by Bokimajsta; 23-05-15, 18:25.

    Comment


    • Nadjoh odgovor

      enrico maria riva ‏@enricomariariva
      Roland Garros TV courts (besides the main ones): 4-5-8-10-11-14-17-18
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Jaoooo radjaci samo da ovije turnir vise pocne, skapacu.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment




        • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by Srkisa View Post
            Ajmo ovako,uporedicu Feda i Rafu:
            Fh-ajde da su isti
            Bh-i tu
            Servis-Fed
            Snaga i izdržljivost-Nadal
            kretanje-isti
            volej-Fed
            inteligencija-ako mislimo na isto Fed
            da ne pominjem slajs i drop sot,ali opet Rafa vodi 23-10,poenta je u match-up,tako da je bespotrebno gledati udarce pojedinacno,jednostavno protiv nekih igraca ti je lakse da izvodis bolje udarce,a protiv nekih teze,pa tako je i Skot nezgodan za Novaka
            FH - Nadal
            BH - Nadal
            Servis - Fed
            Snaga i izdrzljivost - Nadal
            kretanje - neka bude da su isti mada....
            volej - fed
            inteligencija - nek bude da su isti, mada nadal je jedan od najinteligentnijih tenisera na turu.
            Konstantnost - Nadal

            rafa vodi 23-10 prvenstveno iz razloga jer fed ne moze da kontrolise rafin top spin forhend u njegov bekhend. da nadal igra ravan bekhend, rodja bi imao mnogo vise uspeha

            Comment


            • Originally posted by nikola_bg View Post
              FH - Nadal
              BH - Nadal
              Servis - Fed
              Snaga i izdrzljivost - Nadal
              kretanje - neka bude da su isti mada....
              volej - fed
              inteligencija - nek bude da su isti, mada nadal je jedan od najinteligentnijih tenisera na turu.
              Konstantnost - Nadal

              rafa vodi 23-10 prvenstveno iz razloga jer fed ne moze da kontrolise rafin top spin forhend u njegov bekhend. da nadal igra ravan bekhend, rodja bi imao mnogo vise uspeha
              Upravo tako,Rafa vodi toliko ubedljivo zbog match-up,Roger mu odgovara,a ne zato sto mu je kompletna igra mnogo bolja od Rogerove,pa Roger ima gotovo izjednačen H2H sa Marejom,slicno kao i sa Novakom,jer to znaci da su Novak i Endi jednako dobri?Nikako,poenta je da je ono uporedjivanje Marejevih i Novakovih udaraca bespotrebno,jer to uopste ne mora da znaci da ce on svaki put ili u vecini mečeva dobiti Skota,zato sto je Skot znao da umrtvi igru i tako ne da Novaku da udje u ritam i on pravi nekarakteristicne greske,doduse ove godine je Novak napredovao u tom smislu,ima vise napadacke oštrine u mečevima sa Endijem

              Comment


              • Toliko ste pisali o žrebu u smislu-namešten ili ne,neko je čak i izvukao statistiku verovatnoće,pa ispada da su nameštana finala Rodž-Rafa.Jedno od pitanja je bilo i kako to određuju koja polovina žreba igra prva.
                Za razliku od dobrog dela Novakovih navijača ne verujem u teorije zavere.Prva situacija(projektovano finale -po žrebu R & R) se dešavalo kada je Novak bio treći,pa je morao zapasti jednom ili drugom,a potpuno je logično da se očekuje finale 1 i 2 nosioca.
                Što se tiče drugog pitanja, čini mi se da je uglavnom počinjala donja polovina,a poslednjih godina Novak je uglavnom bio u gornjoj(ili kao nosilac br.1 ili je žrebom zapadao u istu-kao nosilac 3),kada je bio nosilac 2 bio je u donjoj i počinjao je prvi(ali to je bio jako kratak period).Izuzetak je Wimbledon gde počinje ona polovina u kojoj je branilac titule,koji otvara turnir i igra prvi meč.
                Možda i grešim-nisam 100% sigurna da je sve ovako i ne tvrdim,ali ovo je bilo onako koliko se sećam.

                To što je Endi zablistao na 2 turnira na šljaci ne daje mu prednost u odnosu na Novaka.H2H nikako ne može pokazati trenutnu formu,sem ako se u obzir uzme samo H2H za tekuću godinu,na određenoj podlozi.Ali daleko je 1/4 i 1/2 ,o finalu da ne govorim,jer tenis je nepredvidiv.Toliko iznenađenja je moguće-setimo se 2009.Ko je očekivao Soderlinga u finalu GS,pa još RG?
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Vi sto se bavite uporedjivanjem, shvatate li koliko je besmisleno porediti Fedove i Rafine udarce. Mislim porediti npr. dva forhenda koji su jedni od najkvalitetnijih u istoriji tenisa, svaki na svoj nacin, besmisleno skroz. I to jos oni onako sigurno: ovaj ima bolje ovo a ovaj ono, alo ljudi. To su neuporedive stvari.
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Originally posted by Drunken Whaler View Post
                    Vi sto se bavite uporedjivanjem, shvatate li koliko je besmisleno porediti Fedove i Rafine udarce. Mislim porediti npr. dva forhenda koji su jedni od najkvalitetnijih u istoriji tenisa, svaki na svoj nacin, besmisleno skroz. I to jos oni onako sigurno: ovaj ima bolje ovo a ovaj ono, alo ljudi. To su neuporedive stvari.
                    Znam,ali ovde neki ne shvataju da Novak ili Fed na primer ne moraju pobedjivati Mareja,iako su realno ismislili tenis za njega

                    Comment


                    • Ako neko hoće da pogleda Kids' Day na RG.

                      Spoiler
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • ko god da misli da je zreb namesten..... je lud !!!

                        ako cemo realno, unazad (mislim na poslednje 2 godine recimo) mogu da se setim 3,4 slema minimum gde je novak imao laganica zreb pa nije osvojio. Mislim(al nisam siguran) da tu spade recimo AO kad je izgubio od wawrinke , USO od nishikorija i mozda jos neki

                        Comment


                        • Linkovi za uživo,ako nekom treba

                          http://www.usagoals.com/tennis.html

                          http://www.drakulastream.eu/tennis-l...ing-video.html
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Ako neko hoće da pogleda Kids' Day na RG.

                            Spoiler
                            Prošle godine je bilo mnogo zanimljivije. Još pamtim "Dance battle" između Monfa i Lokolija.
                            Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                            Comment


                            • Ima li Dzumhur gdje na streamu

                              Comment


                              • Počeo je Garos, moja očekivanja su skromna.

                                Očekujem da Novak uđe u istoriju kompletiranjem karijernog slema i da to bude ako može preko Rafe, Škota i Feda.

                                Ako sad ne, onda kad bude moglo.

                                Comment

                                Working...
                                X