Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by nikola_bg View Post
    nista brate, ja jedno ti drugo...
    Ma kapiram ja da je Novak favorit, ali ne možeš tako razmišljati, neće svi skidati gaće kad ga vide.

    Comment


    • Originally posted by nikola_bg View Post
      dobro, ajde ovako... na tezi nacin da objasnim...

      djokovic u svim elementima igre je bolji od marije

      FH - djokovic
      BH - djokovic
      Servis - recimo da su isti
      Snaga/izdrzljivost - bio je marej ovde u prednosti ali sada je djokovic
      kretanje - novak
      voleji - evo neka bude marej
      inteligencija - djokovic

      plus sto se igra na sljaci...

      e pa sad posle ovoga svega ako izgubi nek se zapita malo zasto je izgubio ?? a ja ponavljam, razumecu ako bude igrao levom rukom sa blajndfoldom oko glave
      Ajmo ovako,uporedicu Feda i Rafu:
      Fh-ajde da su isti
      Bh-i tu
      Servis-Fed
      Snaga i izdržljivost-Nadal
      kretanje-isti
      volej-Fed
      inteligencija-ako mislimo na isto Fed
      da ne pominjem slajs i drop sot,ali opet Rafa vodi 23-10,poenta je u match-up,tako da je bespotrebno gledati udarce pojedinacno,jednostavno protiv nekih igraca ti je lakse da izvodis bolje udarce,a protiv nekih teze,pa tako je i Skot nezgodan za Novaka
      Last edited by Srkisa; 23-05-15, 16:30.

      Comment


      • Ko ne vidi da je zreb namesten zaista ima problema. Takodje nije isto igrati protiv NAdala ili protiv Berdiha. Protiv Nadala ce izgubiti bar 40% energije, i ako prezivi i MArija, u finalu ce biti unisten. Da ne pricamo o prvom kolu gde igra protiv najtezeg moguceg protivnika, u odnosu na ostale koji imaju kvalifikante.

        Ko prica "ako je sampion treba da pobedi sve", nema pojma o sportu, o takmicenju, energiji. Moze on da bude bog otac, ali nije robot.

        Comment


        • Na AOu u istoj polovini su bili Fed, Marej i Nadal, a u istoj cetvrtini Fed i Marej, ali tada zreb nije bio namesten

          btw. odlican prvi post
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Na AOu u istoj polovini su bili Fed, Marej i Nadal, a u istoj cetvrtini Fed i Marej, ali tada zreb nije bio namesten

            btw. odlican prvi post
            Da, taj AO ce se spominjati do kraja zivota, kao primer spontanosti zreba Isto kao sto je slucajnost da je na betonu Djokovic isao na Federera u 99% slucajeva ili na Nadala na sljaci u 99% slucajeva, postoji i zvanicna analiza turnira u prethodne 4 godine, gde je verovatnoca da se desi takav zreb 1 : milion .

            Comment


            • Nike mafija
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Dovodjenje do apsurda i ismejavanje cinjenica je dobar nacin da se napravi relax atmosfera, ali ovo je vec smesno sta se desava.

                Comment


                • Sutra nas ceka 16 meceva u zenskoj i isto toliko u muskoj konkurenciji.

                  Sto se tice muskaraca, Federer i Falla su igrali vise puta zanimljive meceve, posebno se pamti onaj mec na W, kad se Fed jedva izvukao i pobedio 3:2. Takodje su imali "zanimljive" meceve i na OI, kao i u Haleu. Ali Falla ove godine ima osrednje rezultate, ispao je iz top 100, pa cak nije ni prosao kvalifikacije za RG nego je upao kao LL. Role ne bi trebao da ima vecih problema
                  Da je PHM u formi, mec izmedju njega i Keija bi bio odlican, ali on nazalost nije u formi, imao je i probleme van terena (shminka je pre par dana postavio dobar clanak o njemu), tako da je ovde Kei jasan favorit. Medjutim, Kei je cudno izgledao u Rimu, jeste stigao do QF i meca sa Djokovicem, ali je izgledao kao da bi radije bio bilo gde osim na terenu. A posto je postoji mogucnost da je ovo za PHM poslednji RG, verujem da ce on biti maksimalno motivisan, tako da bi trebalo baciti pogled na ovaj mec, koji je 3. na SL.

                  Od ostalih meceva, definitivno treba pogledati malog Ymera protiv Rosola, mec Karlovic-Bagdatis i eventualno Sijslinga protiv Gulbisa.
                  Mec Youznhy-Damir, prepustam shminki

                  btw. je l' neko zna koji su sve tereni pokriveni kamerom?
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    ... btw. je l' neko zna koji su sve tereni pokriveni kamerom?
                    Bojana ja samo znam da je devet terena pod kamerama e sad` koji su to, nemam blage.

                    Ja planiram sledece godine da idem na RG pa makar crk`o, pa cu vam javiti koji tereni imaju skele za kamere.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Originally posted by AIRBORNE View Post
                      Bojana ja samo znam da je devet terena pod kamerama e sad` koji su to, nemam blage.

                      Ja planiram sledece godine da idem na RG pa makar crk`o, pa cu vam javiti koji tereni imaju skele za kamere.
                      Bila sam ja, mogu otprilike da nagadjam
                      sad kad gledam mapu, PC, SL, 1,2,3 su 100% pokriveni, moguce da su i 6,7 kao i 17
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Na RG stranici raspored je postavljen za terene PC,SL,1,2,3,6,7 i 17 pa pretpostavljam da su to tereni s cam

                        Comment


                        • Originally posted by talicni View Post
                          @boki

                          mogu da se ulogujem kao jermaine po ovome kako si postavio ali ne mogu da gledam. pojavi mi se ovo: We are unable to confirm ESPN3 access. Please verify that you are a customer of an ESPN3 affiliated provider.

                          tu moram da izaberem neki kanal za koji mi opet treba lozinka.

                          koristim operu i mogu da biram iz koje zemlje ce sajtovi da vide da se javljam ali izgleda da ne pomaze.
                          Ne mozes gledati uzivo espn 1 i espn 2 i sve te skoro uzivo ne al rolan garos i snimke teniski meceva da ide sve bez problema samo ti treba americka ip adresa mozes staviti ovu sto sam ja stavio imas slike sve je objasnjeno

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Koji su tereni pokriveni kamerama?
                            Imas na mojoj slici pise u zagradi koje terene prenose,oni prenose sve gde imaju kamere dakle,prenose terene 1,2,3,6,7 i ove velike stadione

                            Comment


                            • Pokriveno je 15 terena kamerom

                              Comment


                              • Originally posted by Bokimajsta View Post
                                Imas na mojoj slici pise u zagradi koje terene prenose,oni prenose sve gde imaju kamere dakle,prenose terene 1,2,3,6,7 i ove velike stadione
                                Nema sanse da ne prenose sa 17, to je isto veliki teren, sa tribinama
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X