Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by talicni View Post
    @boki

    mogu da se ulogujem kao jermaine po ovome kako si postavio ali ne mogu da gledam. pojavi mi se ovo: We are unable to confirm ESPN3 access. Please verify that you are a customer of an ESPN3 affiliated provider.

    tu moram da izaberem neki kanal za koji mi opet treba lozinka.

    koristim operu i mogu da biram iz koje zemlje ce sajtovi da vide da se javljam ali izgleda da ne pomaze.
    @Talicni i ja bas volim Opera browser ali ovo sto je Boki postavio ipak je bolje preko Mozille. Znaci u Mozilli instaliraj taj ADD (modify headers) i kako je on objasnio odradi.
    Testartuj Mozillu i onda otidji na tu espn stranicu... sve radi glatko tj. perfektno.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Fed je sa Stanom, a inace qf su u 2 dana, u utorak i sredu
      Ako se zadrzi ovaj raspored, onda donja polovina igra u utorak, Fed-Stan Berdih-Kei
      Pa to je to, Feda pomilovao žreb i zato su odlučili da on igra prvi.

      Logika organizatora je da će Novak dobiti Rafu ali se iscrpiti, imati samo dva dana za oporavak pred meč sa strašnim Škotom i da je tu škotova šansa, a onda Fed dobija Mareja u finalu jer je on i dalje tata za njega, ako ni u čemu drugom onda mentalno.

      Sve u svemu ako Fed preživi Monfilsa može on ovo uzeti.

      Neka Nole uzme još samo US Open ja sam zadovoljan, RG može i sledeće godine ako ga ne sjebu sa žrebom i rasporedom ko ove.
      Last edited by goku; 23-05-15, 12:19.

      Comment


      • Izasao raspored:
        http://www.rolandgarros.com/en_FR/sc..._schedule6.pdf

        Roger 2. na PC, od nasih igra Ana na SL zadnji mec, Bojana na no.3 drugi mec i Lajovic na no.17 treci mec.

        Koji su tereni pokriveni kamerama?
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by gokara View Post
          Pa to je to, Feda pomilovao žreb i zato su odlučili da on igra prvi.

          Logika organizatora je da će Novak dobiti Rafu ali se iscrpiti, imati samo dva dana za oporavak pred meč sa strašnim Škotom i da je tu škotova šansa, a onda Fed dobija Mareja u finalu jer je on i dalje tata za njega, ako ni u čemu drugom onda mentalno.

          Sve u svemu ako Fed preživi Monfilsa može on ovo uzeti.

          Neka Nole uzme još samo US Open ja sam zadovoljan, RG može i sledeće godine ako ga ne sjebu sa žrebom i rasporedom ko ove.
          djokovic iscrpljen, sa 40 % snage ne sme da izgubi od federera u 3 seta na sljaci. to bi bio poraz za njega, uz svo duzno postovanje federeru. ali mladji je, samim tim i spremniji.

          Comment


          • Originally posted by nikola_bg View Post
            djokovic iscrpljen, sa 40 % snage ne sme da izgubi od federera u 3 seta na sljaci. to bi bio poraz za njega, uz svo duzno postovanje federeru. ali mladji je, samim tim i spremniji.
            Samo što sam ja mislio da će Marej biti u finalu.

            Comment


            • Sto se tice rasporeda...sutra je nedelja, moraju se tribine prodati a ko ce to bolje od Feda,zarada je ipak najbitnija. Ih frljati se finalom i Fedom tamo, ja ocekujem i od Marsela da ga namuci...a ako Pablo ne uradi posao Monf ce biti nalozen pravo.....moze bilo ko odavde doci u finale....E odozgo je........pitanje svih pitanja....Rafa ce biti spreman nr sumnjajte u to....
              sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

              Comment


              • Ozbiljno neko ovde misli da ce Novak biti iscrpljen i nespreman nakon eventualnog iscrpljujuceg meca protiv Nadala u 1/4 finala? Ma dajte, on je igrao skoro 5 sati sa Mareja u Australiji u 1/2 finalu i nakon dan i po odigrao finale od 6 sati protiv Nadala i uzeo titulu. Totalne nebuloze i baranje opravdanja u eventualnog neuspeha Djokovica.
                OVAKO

                Comment


                • koliko sam ja upratio do sada je praxa sljedeca oko toga koja polovina igra prva, nebitno da li je slem ili WTF, a to je ona u kojoj nema noleta. mislim da je to osnovni kriterijum. treba procitati sitno pisani text u pravilima mozda se negdje nadje nesto o tome.

                  Comment


                  • Originally posted by gokara View Post
                    Samo što sam ja mislio da će Marej biti u finalu.

                    чекај, јел мислимо на истог лика, енди мареј ?

                    Е Н Д И ................ М А Р Е Ј ??



                    па ако изгуби од те тениске преваре (разумећу ако је изгубио играјући само левом руком) нек батали тенис...

                    Comment


                    • Originally posted by nikola_bg View Post
                      чекај, јел мислимо на истог лика, енди мареј ?

                      Е Н Д И ................ М А Р Е Ј ??



                      па ако изгуби од те тениске преваре (разумећу ако је изгубио играјући само левом руком) нек батали тенис...
                      Finale US Opena 2012. i Wimbledona 2013. je igrao desnom rukom, izgubio od te teniske prevare i nije još batalio tenis.

                      Sram ga bilo zbog toga.

                      Comment


                      • tu je odigrao kako je odigrao, i ne zelim da se prisecam toga. ako te zanima moje misljenje na te meceve otidi na te teme i nadji moj komentar, mislim da bi me banovali kada bih oped napisao isto...

                        a inace trava i HC nisu isto sto i sljaka. a znamo kakav je marej na sljaci

                        Comment


                        • Originally posted by nikola_bg View Post
                          tu je odigrao kako je odigrao, i ne zelim da se prisecam toga. ako te zanima moje misljenje na te meceve otidi na te teme i nadji moj komentar, mislim da bi me banovali kada bih oped napisao isto...

                          a inace trava i HC nisu isto sto i sljaka. a znamo kakav je marej na sljaci
                          Novak ima 2 W, Marej ima 1 W

                          Novak ima 6 GS na hardu, Marej ima 1

                          Na obe podloge je uspešniji, ali to nije ništa značilo u ta dva meča. Marej izgleda bolje nego ikad, nije osvojio ni jedan turnir na šljaci, a nedavno je osvojio dva za redom, počistio i Rafu. Ne bih ja škota otpisivao tako lako.

                          Comment


                          • dobro, ajde ovako... na tezi nacin da objasnim...

                            djokovic u svim elementima igre je bolji od marije

                            FH - djokovic
                            BH - djokovic
                            Servis - recimo da su isti
                            Snaga/izdrzljivost - bio je marej ovde u prednosti ali sada je djokovic
                            kretanje - novak
                            voleji - evo neka bude marej
                            inteligencija - djokovic

                            plus sto se igra na sljaci...

                            e pa sad posle ovoga svega ako izgubi nek se zapita malo zasto je izgubio ?? a ja ponavljam, razumecu ako bude igrao levom rukom sa blajndfoldom oko glave

                            Comment


                            • Originally posted by nikola_bg View Post
                              dobro, ajde ovako... na tezi nacin da objasnim...

                              djokovic u svim elementima igre je bolji od marije

                              FH - djokovic
                              BH - djokovic
                              Servis - recimo da su isti
                              Snaga/izdrzljivost - bio je marej ovde u prednosti ali sada je djokovic
                              kretanje - novak
                              voleji - evo neka bude marej
                              inteligencija - djokovic

                              plus sto se igra na sljaci...

                              e pa sad posle ovoga svega ako izgubi nek se zapita malo zasto je izgubio ?? a ja ponavljam, razumecu ako bude igrao levom rukom sa blajndfoldom oko glave
                              Onda po tebi mečeve ne treba ni igrati, neka kompjuter izračuna ko je bolji kada se zbroje svi tehničko, taktički, fizički i psihološki faktori koji utiču na rezultat i neka se tako proglasi pobednik.

                              Comment


                              • nista brate, ja jedno ti drugo...

                                Comment

                                Working...
                                X