Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Rankings

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.atpworldtour.com/Rankings/Singles.aspx

    Janko 23.

    Comment


    • Na novom rankingu jedina bitnija promena je smena Berdycha koji je sada 8 a Fish 9 , Vica se popravio za 3 mesta i sada je 13 a Janko za 4 cini mi se i sada je 23 ili za 3 nzm xD
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • A lepo je ovo, baš lepo
        Tri Srbina među 25 najboljih tenisera na svetu

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Janko 23.

          Bravo majstore,TOP 20 je blizu...
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • E i meni je drago.. Samo neka tako nastavi

            Comment


            • Nole i dalje prvi, napredak Ćirića i Bozoljca, nastavljen Bojanin pad

              Izasla je nova lista, Ciric je 156. i to mu je najbolji ranking karijere.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ciric ove godine strasno napreduje , gde bio ranije kad je bio mladji Mislim da se moze jos 4-5 godina aktivno baviti singl tenisom , pa se nadam da ce izboriti US Open, doduse ako nastavi ovako , nece mu ni trebati kvalifikacije za US Open , podsetimo da Nikola jos nema zvanicnog odigranog ATP meca
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • http://www.atpworldtour.com/Rankings/Singles.aspx

                  Feliciano je napredovao za 4 pozicije i sad je 24. jos 4 mjesta i izjednacice najbolji plasman u kareijeri,moze se i u ovim godinama igrati najbolji ten is u karijeri
                  Andujar je napredovao za 11 pozicija i sad je 44. Montanes je izgubio 8 i 49. je,a izuzetno je napredovao Komarac,cak za 21. poziciju i na 64. je mjestu.Ipak to nije najvise u TOP 100 posto je Roger-Vasselin preskocio 22. mjesta i tacno je 100.

                  Novak je preskocio Rafter-a i Moya-u po broju nedelja na prvom mjestu,sad juri Kafelnikov-a,Rios-a i Muster-a ;)
                  sigpic

                  Comment


                  • Sve cestitke Ciricu( "Nestore-u") za plasman na 152. mesto na ATP..
                    Puno srece i dalje na turnirima, pa i u prvih 100. uskoro..

                    Comment


                    • Ima Ciric jedan ATP mec u Dejvis kupu koliko ja znam i to se racuna u te ATP meceve.Pobedio je sa Vemicem u dublu Portugalce pre nekoliko godina
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Ali nema u pojedinacnim turnirima u singlu ... Pricam za singl , double nije bitan ... Valjda ce nesto i napraviti jos Ciric ... Nadam se da ce se i Bozoljac popraviti ...
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          Ali nema u pojedinacnim turnirima u singlu ... Pricam za singl , double nije bitan ... Valjda ce nesto i napraviti jos Ciric ... Nadam se da ce se i Bozoljac popraviti ...
                          Mislim da ce odigrati prvi ATP turnir u Umagu.Prosle godine je bio na korak od glavnog zreba ali se povredio Verovatno ce i ove godine pokusati da prodje kvalifikacije tamo.
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Sada je dobar na rankingu , ima nekih ATP turnira na kojima sa tim rankingom moze direktno uci u zreb ... Videcemo ali svakako smo dobili jos jednog dobrog tenisera u poznijim godinama
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Izasla je danas nova lista, sto se tice top 10, Almagro se ponovo vratio, on je sad 10. igrac sveta, a Rodik vise nije u top 10 drustvu.
                              Simon je osvajanjem Hamburga napredovao 7 mesta i sada je 11. na svetu, a posto je prosle godine ispao odmah u 1. kolu i Kanade i Sinsinatija, moze lako da udje u top 10.
                              Sto se tice nacih, Troicki je pao na 17. mesto, Tipsarevic je i dalje 23., a Ciric je dosao do 153. mesta sto mu je ranking karijere.
                              Takodje, Harison je usao u top 100 i tako da sad imamo 2 tinejdzera u top 100.

                              Inace, Roger je dobio 300 poena od Dubaija, a sledece nedelje ce dobiti jos 180 poena iz MC-a
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ранг листа наших играча за 25.07.2011.г.: *

                                01 Djokovic, Novak (SRB) 13,155

                                15 Troicki, Viktor (SRB) 1,970

                                23 Tipsarevic, Janko (SRB) 1,435
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X