Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Rankings

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gasquet ce brzo u top10, samo da ne pravi neke vece kiksove kao npr. protiv Travera u Madridu.

    Comment


    • Evo najnovije ATP liste:
      http://www.atpworldtour.com/Rankings/Singles.aspx

      Ovi moji: Del Potro napredovao za jedno mjesto, sad je 26. Janko je ostao na 32. poziciji, Blaz pao za 3 pozicije (82).

      Inace, nema nekih vecih promjena, u top 10 isto stanje; Gaske je sa 14. pao na 16. poziciju, tj. Vavrinka i Viktor su se popeli za po jedno mjesto. Dudi Sela (+17) i Schuettler (+3) su povratnici medju top 100.
      Dusan Lajovic je preskocio 25 mjesta, trenutno je 269. i to mu je najbolji renking.

      Comment


      • kad će više travnata sezona da Mr.Karlović skoči jedno..pa brat bratu ..100 pozicija
        I od Dodiga očekujemo puno,dok od LJube barem 2 pobjede što bi mu znatno popravilo plasman ako znamo da je prošle sezone gadno "suckao" na travnatim terenima...
        Čilić nažalost ne brani ništa,ali srećom neće ni dobiti ništa....Mesaroš ide u kvale za Wimbledon,taj momak će vam uskoro u 100,Škugor ak se oporavi na vrijeme,,i on će u 100...Veja neće u 100,neće ništ ni napravit na travi nažalost..eto,ukratko analiza hrvatskih tenisača i njihovih renkinga u idućih mjesec dana XD
        CROATIAN TENNIS IS THE BEST

        Comment


        • Danasnja ATP lista: http://www.atpworldtour.com/Rankings/Singles.aspx

          Iz top 10 je ispao Melcer, koji je sada 13, Monfils (8) i Fis (9) su napredovali za po jedno mjesto i obojica imaju najbolji renking u karijeri, a Rodik se (iako se ne sjecam kad je posljednji put dobio neki mec) vratio u elitu, sada je 10. U top 10 jos jedna promjena - Ferer i Berdih su se zamijenili za mjesta.

          Viktor je 12. (+3), Gaske 13. (+3).
          Ocekivan napredak Cele 20. (+14), Falje 82. (+38) i Fonjinija 35. (+14).

          Na kraju ovi moji:
          Delpo je 22. (+4), Janko ima najbolji renking u karijeri - 31. je (+1), Blaz je 76. (+6), takodje najbolji renking do sada.

          Comment


          • Kako je Berdih napredovao?Pa zar on nije branio SF? o.O
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • pa nije napredovao,vec je izgubio jednu poziciju ;)
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Aha,to je pa cujem da kazete da je ispred Ferera...
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Melzer ispao iz TOP 10,jos ostaje Berdych,to ce se desiti posle W-a nadam se...
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Melzer ispao iz TOP 10,jos ostaje Berdych,to ce se desiti posle W-a nadam se...
                    Sto se mene tice mogu slobodno totalno su mi nebitni igraci..

                    Comment


                    • Danas sam pogledao kostur žreba za Kvins u Londonu. Skoro sam siguran da Nadal neće daleko jer sumnjam da može dalje od četvrtfinala, a ako i uspe čeka ga Del Potro kao neprelazna prepreka. Sklon sam razmišljanju da će ga to toliko uzdrmati da će i na Vimbldonu (u zavisnosti od žreba) rano na odmor. Niko ne razmišlja koliko je taj momak napregnut, ako malo bolje pogledate videćete da je već dobio tikove na licu i da ima neku grimasu koju nije u stanju da savlada. Iskreno mi ga je žao, jer ga je Djoković pošteno uzdrmao.

                      Comment


                      • Evo nove ATP liste: http://www.atpworldtour.com/Rankings/Singles.aspx

                        Top 25 bez promjena.
                        Kveri pao za 14. pozicija, trenutno je 40, Kolsrajber napredovao za 10 mjesta - sad je 39, a Pecner za 5 mjesta i 66. je.
                        Najveci Luzer je Hjuit, pao je za 57 mjesta, ispao iz top 100 i sad je na 130. mjestu.
                        Vord je 176. - napredovao je za 40 mjesta.

                        Moji igraci: Delpo ostao na 24. mjestu, Jankela je 30. - najbolji renking, Blaz 72. - takodje najbolji renking.
                        Feli i dalje pada, sad je 44. (-3)

                        Comment


                        • Nova lista: http://www.atpworldtour.com/Rankings/Singles.aspx

                          Comment


                          • Janko je 29 ... Popravio se za 1 mesto ... Dolgo je pao 3 mesta ... xD ... Ljubicic je 33 i verovatno ce biti nosioc na US Openu ako zadrzi ranking ... Llodra dosta pao a Seppi se dosta popravio.
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Iako ponedeljak još nije počeo objavljena je nova ATP rang lista. Kao što je uobičajeno ponedeljak je dan za novu rang listu najboljih svetskih tenisera, ali su čelnici Asocijacije profesionalnih tenisera malo poranili. To naravno ne smeta navijačima Novaka Đokoviča koji je prvi na rang lsiti sa 13.285 bodova. Iza njega je doskorašnji "broj jedan" Rafael Nadal. Španac ima 11.270 ATP poena, a razlog smene na vrhu je činjenica da Nadal nije odbranio prošlogodišnji trofej na Vimbldonu.

                              Iza su Rodžer Federer, Endi Marej, Robin Soderling...Kada je reč o teniserima iz Srbije, Viktor Troicki je nazadovao za četiri mesta i sada je 16. Janko Tipsarević je zadržao 29. poziciju.
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Nova lista: http://www.atpworldtour.com/Rankings/Singles.aspx

                                Djokovic i Nadal su se, kao sto vec svi znaju, zamijenili za mjesta, Djokovic mu bjezi za 2015 bodova. ;)
                                Berdih je pao za samo dva mjesta, trenutno je 9. Cini mi se da taj nikad nece ispasti iz top 10. Tim padom je Monfils postao 7., a Fis 8. igrac na svijetu. koliko god meni Gael bio drag i simpatican, malo mi je smijesno sto je on 7. igrac na svijetu, ali mi je istovremeno i drago zbog njega...
                                Gaske je na pragu ulaska u top 10.
                                Tsonga je 14. (+5), a Troicki 16. (-4).
                                Blejk se vratio u top 100 - trenutno je 88.
                                Ima jos dosta promjena na listi, ja bih istakla jos Tomicev i Herisonov skok od 87 odnosno 21 mjesta, tako da je Bernard trenutno 71., a Rajan 101. na svijetu.
                                Moji igraci: Delpo usao u top 20 - 19. je. Janko ostao na istoj poziciji - 29., a Blaz pao za 6 mjesta i trenutno je 80. ;)
                                Feli je preskocio 13 mjesta i 31. je.

                                Comment

                                Working...
                                X