Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rim 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Klizan Dolgopolov je na terenu 2 koliko mi se cini.... Jesam li u pravu?
    Sta je sve pokriveno kamerama ovde?
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • #47
      Оде и Чила у дискотеку са Борном?
      sigpic

      Comment


      • #48
        Originally posted by Sandugp View Post
        Klizan Dolgopolov je na terenu 2 koliko mi se cini.... Jesam li u pravu?
        Sta je sve pokriveno kamerama ovde?
        Na 3 su oni ,ali Mislim da nema kamera.
        Samo "CENTRALE " "GRANDSTAND " i " PIETRANGELI " su pokriveni kamerama
        EDIT:Zaboravih i ovaj meč Lopez Kirgios...
        Last edited by Marija81; 12-05-15, 12:18.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • #49
          Originally posted by cssr View Post
          ma prevara,muska iva majoli. zakasnih da pikiram giljerma na suicidu
          a crni beluci,sto ne igra protiv gaucosa u dejvisu kao na ova dva mastersa moj ti
          da mogo si reći i Goran,možda nije prevara ko ovo dvoje ali također osvojio GS iz vedra neba,a poslije toga ga također nema nigdi do kraja karijere,čudno je to nešt s našim teniserima

          @sandugp
          kaže komentator na SK da prenose Centralni,Grandstand i Pietrangelli

          Comment


          • #50
            Originally posted by Mario Ancic View Post
            da mogo si reći i Goran,možda nije prevara ko ovo dvoje ali također osvojio GS iz vedra neba,a poslije toga ga također nema nigdi do kraja karijere,čudno je to nešt s našim teniserima

            @sandugp
            kaže komentator na SK da prenose Centralni,Grandstand i Pietrangelli
            Ok to sk prenosi, ali da li su ostali tereni pokriveni kamerama ? To mene interesuje? Verovatno nisu?
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • #51
              Originally posted by Sandugp View Post
              Ok to sk prenosi, ali da li su ostali tereni pokriveni kamerama ? To mene interesuje? Verovatno nisu?
              Mislim da nisu,jer nema razloga da SK nebi prenosio ako su pod kamerama,iako ne znači da nema prenosa,npr. ja sam gledao Bornu u 1 kolu kvala preko nekog lika koji je snimao mobitelom par minuta

              Comment


              • #52
                Oni prenose ta tri samo zato što na ostalima nema kamera,bauljala sam do sada po raznim linkovima i nema.
                A Goran(koga sam uvek obožavala zbog stava) nije uzeo Wimbledon iz vedra neba-igrao je ako se dobro sećam 4 finala-a kakvo je to finale bilo
                Ne mogu-po meni oni da se porede, Goran je imao inat i prkos,a Marin to nema.Goran je šalabajzer bio i zezator,a Marin mi je onako kao nekuvana noga-drven skroz.E zato on nikada neće razbiti reket kako je to Goran umeo
                Ne znam da li se sećaš onog meča sa Kinezom(zaboravila sam ime) kada je gubio pa razbio sve rekete i na kraju kada nije imao sa čim da igra morao je da preda meč.E,to se danas retko viđa.


                EDIT:Izvin'te na off-u
                Last edited by Marija81; 12-05-15, 12:59.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Mario Ancic View Post
                  da mogo si reći i Goran,.
                  naravno da nisam, to bi bila uvreda za zeca kao igrača
                  kao da staviš ovog belučija u koš sa gugom, delbonisa sa nbandijanom ili mišu južnjaka sa kafenim ili maratom
                  nigđje veze :-

                  Comment


                  • #54
                    Wawrinka ne može da se sastavi. Čini mi se da će i u Rimu brzo da se pakuje.
                    Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                    Comment


                    • #55
                      da ima bar malo bolji ritern kirgos bi ove felije jeo za doručak, ovako mora da se rve u tajbrejkovima

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by FitnessGuy View Post
                        Wawrinka ne može da se sastavi. Čini mi se da će i u Rimu brzo da se pakuje.
                        Šta je sa njim ove godine,čovek GS šampion ovo je strašno šta on radi.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • #57
                          Monako pusta Vavca da se samoubije ....
                          Znaci ne podnosim organski igrace tipa Monako ... ali sta je tu je ...
                          A nije Vavac jedini, ni Marin nikako posle pauze da krene da igra kako valja, a to su GS sampioni od prosle dogine
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • #58
                            Hahhah koja przenica Felisijano dobio Kirgijosa i sasuo opasne psovke na navijace njegove
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • #59
                              Pa da ali Marin je imao povredu,Wawac nije.Do duše on ima razvod...
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • #60
                                Feli ima mnogo vise opcija u igri od Kirgiosa koji je klasican sablonski teniser sa jednim dominantnim udarcem. Kompletan opus mu se uglavnom svodi na lopatanje sa vrlo malo varijacija. Ocekivan ishod sto se mene tice.

                                Viktor melje
                                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                                Comment

                                Working...
                                X