Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rim 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Skaut View Post
    Nije poenta u tome. Ne ulazim (dublje) u to od čega Nebojša živi i šta radi, već sam prokomentarisala to u smislu da se ne priprema dobro za mečeve- sinoć je, recimo, doveo u zabludu sve gledaoce koji nisu pročitali zvanično obaveštenje da će se na RG nosioci postavljati kao i do sada. Da ne širim priču, Viško je dobar momak, poznajem ga dugo i gotivim ga. Uostalom, ko radi, taj i greši.

    Ne moze da se zivi od komentatorskog (Tenisa) posla.
    @cacanin
    Razumem te samo sam naveo da covek sada ima potrebe da vise zaradi pa radi vise poslova... ostaje on meni i dalje NO.1 na ovim prostorima za sport uopste.

    Comment


    • Promo za sutrasnje finale

      http://vod.cms.download.performgroup...97960_1886.mp4

      Comment


      • Uvek se najvise plasim Novakove letargije u mecevima sa Rodjom.
        To mi je uvek prva misao kada se zakaze njihov duel.
        Retki su bili mecevi gde je Novak bio cigra a Rodzer "promatrac".
        Lani, budimo potpuno iskreni Novak osvaja Rim (upitnom formom) i dolazi u Pariz
        na "krilima tragedije" koja ja zadesila ove prostore - poplave.
        Takodje sebi podize qrcevitost onim samaranjem CNN-a, SKY-a i ostalih TV kuca i sebe
        postavlja (sa razlogom) za predvodnika... itd, itd.
        Ove godine toga nema, takodje juce mu je sljaka toliko odvlacila paznju od meca da to nije normalno.
        Sutra ta ista sljaka nece biti nista bolja!
        Moja prognoza za sutra, 50%/50% .
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Uslovi na ovoj rimskoj slajci me donekle podsecaju na Madrid i plavu sljaku, tako da mislim da su Federerove sanse i vece od ovih koje si pomenuo.
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Novak jasan favorit, morao bi biti na sljaci protiv Roleta...ipak , RF je trenutno jedini igrac koji ga dobija zadnih godinu dana....
            Za Novaka je ipak jedina istina Pariz kao i za vas navijace, za Roleta, ako skine koji skalp velikima i nada da moze do jos jednog velikog....kao i za nas navijace. Sve ostalo .....nista, samo jos jedno finale.....
            sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

            Comment


            • Carlita drzi teniske lekcije Sarapovoj. Nevjerovatno koliko je ogranicena Sarapova, kao makedonski politicar.
              OVAKO

              Comment


              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                Carlita drzi teniske lekcije Sarapovoj. Nevjerovatno koliko je ogranicena Sarapova, kao makedonski politicar.
                Pretjerujes. Nefer si prema makedonskim politicarima. Ali psoto si sam Makedonac nema veze.

                Comment


                • Uvek sam znao da Carla IMA MOC, ajde Carla uzmi Rim...
                  Naravno njen limit kvalitet i lepota tenisa nije nesto za urnebes ali mala je fajter a to mnogo cenim.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Suarez Navaro igra fin tenis i BH koji odmara oci i ispunjava dusu.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Pretjerujes. Nefer si prema makedonskim politicarima. Ali psoto si sam Makedonac nema veze.
                      Provalio si me. A bas su protesti danas kod nas...
                      Salu na stranu Sarapova je stvarno ogranicena, ne menja nista u igri, lupa samo pa sta bude. A naravno da ce promasivati jer Suarez igra jako dobro sa puno varijacijama u igri. Jedino sto moze da izvadi Mariju danas je sampionski mentalitet, a i snaga koja vjerujem da je na minimumu kod Navaro nakon jucerasnjeg maratona sa Simonu, a i prethodno sa Genie. Carlita me puno potseca na Gilermo Garsija Lopez.
                      OVAKO

                      Comment


                      • мени је овде све јасно као дан. а то је 2 0 за ђоковића. цео турнир игра онолико колико му је потребно, неће да се умара, мрзи га. све до сада је прегазио ко плитак поток, а очекујем да тако буде и данас против Рожеа... дакле 2 0 ђоковић !!!

                        Comment


                        • Novaka imam na tiketu tako da srecno danas Novakovci. Naravno ako prodje Sarapova.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Ma ne varim ove sa egal hormonima pa to ti je
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by pecaros View Post
                              Ma ne varim ove sa egal hormonima pa to ti je

                              Komentar dana, definitivno.

                              Peca ali da budemo iskreni, zaista lep tenis igra Navaro. Njen jednorucni BH je milina za gledati.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Koliko jadan komentar, kao da bilo ko od nas ima uticaj sa kakvim hormonima ce se roditi i kako ce izgledati.

                                Sent from my HTC posto mi se moze
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X