Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rim 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidim Nadal nijedna neiznudjena greska iz igre. Ne racunajuci finale Madrida, ide se uzlaznom putanjom, mislim da ce na RG biti kako treba.

    Comment


    • Ne moze se ne racunati finale Madrida. To je bio najvazniji mec. Osim toga, nije ga Nadal izgubio poslije ravnopravne igre 7:6 u trecem setu. On je lako izgubio. Defakto je bio pregazen. A ne moze se reci da mu nije bilo stalo.

      Comment


      • Mislim da bi trebalo da sacekamo kraj Rima i da tada svodimo zaključke u vezi Rafe(pa i Novaka),moze se ispostaviti da finale Madrida nije toliko bitno ako Rafa u finalu Rima recimo pobedi Novaka,mada je i to rano,prošle godine Rafa je na Rgu podigao nivo igre u odnosu na Rim ,tako da ne sumnjam da će i ove tako uraditi

        Comment


        • @NI

          Drhti mi glas ili sta

          Salu na stranu, ako je pozitivna analiza o Skotovom ovosezonskom ucinku odraz straha, onda neka bude tako.

          Oko drugog dela se definitvno necemo sloziti. Kao sto rekoh, za mene postoji samo jedan istinski favorit u Parisu, a to je Rafael Nadal. Ostali rasporedjuju preostale sanse, a Novakove su svakako najvece. Svako ima pravo da se nada i jurisa na titulu, pogotovo ako takav stav nije bez osnova. To je jedini ispravan nacin razmisljanja.

          Nakon 2013. meni je postalo jasno od koga ipak sve zavisi na RG-u, a to na moju zalost nije Novak. I to je kljucna razlika. Ja stvari posmatram kroz tu prizmu i na osnovu toga baziram svoja ocekivanja. Ja se nadam novom Soderlingu, neko pak ocekuje da Novak napokon nadigra Nadala. I to je otprilike to.
          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

          Comment


          • Anderson je tezak pajac
            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

            Comment


            • Bar nece ponovo igrati sa Berdihom

              Comment


              • Originally posted by Navras View Post
                Anderson je tezak pajac
                Skidac gaca,protiv onih najboljih servira tako kao da hoce da se sto prije skloni sa terena.

                Comment


                • E svasta
                  Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                  Comment


                  • Rodžer se zaigrao. Valjda mu je dovoljno zezanja i da će uspeti sada da odservira za meč. A taman sam planirao da ga pohvalim kako konačno igra dobro i stabilno na šljaci.
                    Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                    Comment


                    • A kako se zove ova igra?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • E lud covek, umesto 6:3 6:2, on ostao 15 minuta duze
                        srecom, Anderson pojma nema
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Koja klasa je Fonjini kad igra u svom modu
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Originally posted by Navras View Post
                            @NI

                            Drhti mi glas ili sta

                            Salu na stranu, ako je pozitivna analiza o Skotovom ovosezonskom ucinku odraz straha, onda neka bude tako.

                            Oko drugog dela se definitvno necemo sloziti. Kao sto rekoh, za mene postoji samo jedan istinski favorit u Parisu, a to je Rafael Nadal. Ostali rasporedjuju preostale sanse, a Novakove su svakako najvece. Svako ima pravo da se nada i jurisa na titulu, pogotovo ako takav stav nije bez osnova. To je jedini ispravan nacin razmisljanja.

                            Nakon 2013. meni je postalo jasno od koga ipak sve zavisi na RG-u, a to na moju zalost nije Novak. I to je kljucna razlika. Ja stvari posmatram kroz tu prizmu i na osnovu toga baziram svoja ocekivanja. Ja se nadam novom Soderlingu, neko pak ocekuje da Novak napokon nadigra Nadala. I to je otprilike to.
                            Ma ne drhtiti glas. Salim se. Malo precjenjujes Marija, malo nema Novaka i to je sve.

                            U ovom trenutku kladionice procjenjuju za RG:

                            Code:
                            [FONT=Courier New]
                            Novak      50%
                            Nadal      25%
                            Mari        9.1%
                            Kai         4%
                            Rodzer      2%
                            [/FONT]
                            Kladionice nisu uvijek u pravu ali ipak je razlika prevelika.

                            Od 2013, je za mene jasno da se po kisi Novak u prvom redu pita a po suncu Nadal. Po kisi Nadal moze pobijediti samo ako Novak igra ispod apsolutnog maksimuma. To je vecaina meceva. Po suncu pak Novak moze pobijediti cak ako Rafa igra na apsolutnom maksimumu. U to me je uvjerio mec 2013. Zbog suncanog vremena, Novakova standardna taktika nije funkcionisala. BH nije mogao da se nosi sa Rafinim FH. Svejedno, pojacanom ofanzivom, Novak je uspio da doodje do brejka prednosti u petom setu. Ali pecanje je ostavilo ranu za koju ima samo jedan lijek - osvojeni RG.

                            Comment


                            • Ja mislim da Novak ne moze da pobedi Nadala ako je Spanac na vrhuncu. Ali Boze moj, svako so svoje mislenje.

                              Vidjecemo, nek prodje prvo Rim pa onda cemo da sklapamo kocke za RG-a, jer Rim treba da da puno odgovora oko RG-a.

                              Rafina titula uz pobjedu nad Djokovica u finala bi srusila Novaka od prvog mesta favorita za RG-u.

                              Sent from my Grand X In using Tapatalk
                              OVAKO

                              Comment


                              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                                Ja mislim da Novak ne moze da pobedi Nadala ako je Spanac na vrhuncu. Ali Boze moj, svako so svoje mislenje.
                                Svako bazira svoje misljenje na onome kako analizira cinjenice.

                                PS
                                Nadam se da si me pravilno shvatio. Ja mislim da Novak moze da pobijedi Nadal cak ako Nadal igra najbolje sto moze po suhoj sljaci, tesko, ali moze. Nadal ne moze da pobijedi Novaka na mokroj sljaci ako Novak igra najbolje sto moze.

                                Rijetko se igrao najbolje sto se moze.
                                Last edited by NI; 14-05-15, 17:22.

                                Comment

                                Working...
                                X