Announcement

Collapse
No announcement yet.

2015 FORMULA 1 CHINESE GRAND PRIX

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahaha. Uzmes uciti 3 sata, vratis se na forum i ne znas je li NASCAR sekcija ili F1

    Valja poraniti sutra, mirise mi na himnu Italije
    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
    sigpic

    Comment


    • Sampionat konstruktora F1 je uveden 1958.
      Uvek je prestiznija bila vozacka titula od konstuktorske. Svi znaju Fandja , Klarka, Stjuarta, Laudu , Prosta , Senu da ne idem mladje ali ce retki bez pomoci interneta reci sata su vozili koje godine.

      Comment


      • Računa li se ako si prije 2 godine naučio preko interneta?

        Evo da ne bude OT...
        Još jedna analiza Amera, ovaj put Williamsovog krila (nije ustvari analiza, već samo priča...)
        https://vid.me/8Mb4
        Last edited by Bastia33; 11-04-15, 21:51.

        Comment


        • Racuna , ako si naucio sve znaci voils F1 a ja to cenim.
          Aj sad al odmah odgovor . ko je bio konstruktorski prvak 69

          Comment


          • Auuu, Brabham je bio dobar, kao i Lotus. Ali pošto je šampion bio Stewart u Matri ako se ne varam, reću Matra, pošto Jackie bio dominantan kad god je osvajao titule... Ali nisam siguran, još uvijek se dvoumim između Matre i Brabhama


            E- Jupii, nisam mogao da izdržim a da ne provjerim, pogodio
            Last edited by Bastia33; 11-04-15, 21:57.

            Comment


            • Provericu do sutra ali misim da jeste

              Comment


              • Ja ne poznajem istoriju iole dobro pre 2000. godine, ali zato ono posle što znam to sam utanačio do detalja po više puta.
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • 2 ili 3 stajanja za Merc? Šta Vi mislite?
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • Tri, sve zavisi gdje će biti oni a gdje Ferrari posle nekoliko krugova. Pošto danas Williams cilja undercut na Ferrari, a Ferrari undercut na Mercedes, biće jako zanimljivo ko će kada ući


                    Srećan Vaskrs
                    Last edited by Bastia33; 12-04-15, 06:57.

                    Comment


                    • 2, neće morati 3. Naravno, osim u slučaju SC-a kad se niko ne nada i sl...

                      Comment


                      • Temperatura vazduha 21, staze 46, ako tako ostane dva izlaska za sve, pitanje samo da li neko može dva puta sa mekim gumama.
                        ¡Si Señor!

                        Comment


                        • Al ih naniza Kimi

                          Comment


                          • Vaistinu vaskrs.
                            Zivo me interesuje taktika ferarija
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • a rikardo kao markezdosta mi je bio jedan katar
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • Multi 21

                                Comment

                                Working...
                                X