Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Neke stvari su sigurne, kao da recimo Sunce izlazi na istoku, a zalazi na zapadu, i da NI kaze da je XY igrac protiv Djokovica odigrao ili najbolji mec karijere ili najbolji mec u poslednjih 5,6 godina
    I da će vas nekoliko sa podsmijehom komentarisati cijeli večerašnji meč, čisto da kompletiram nedovršenu rečenicu.

    Murray ne može više od 2 seta igrati vrhunski protiv velikana ove igre. USO 2012 kada je osvojio, nakon 2 dobijena seta je propao totalno, ali je Novakovo fizičko stanje i dan odmora manje presudio u 5 setu, sad je to očigledno i slijepcima. Nakon toga mu se više nikad nisu poklopile kockice na hardu, možda jednog dana opet. Njegov bilans protiv velikana na najsporijem hardu je 1-10. Nije strašno jer ni ostali nisu ništa bolji, Federer 0-6, Nadal 1-6, Ferrer 0-6, sve to sa dosadnom igrom, bravo majstore, samo tako nastavi.

    Nećete vjerovati da se po suncu smečevi dosta teže izvode

    Iljada u Monte Carlu već proknjižena (pitajte Pecu ako meni ne vjerujete), neki možda naprave pauzu od dosadnog tenisa. Uz još koju titulu počeće priča o konkurenciji

    Originally posted by Srkisa View Post
    Možda Novak-Roger Miami 2009,ali bio je uzasan vetar pa im oprastam
    Taj meč je bio užasan i vjetar nije glavni razlog. Ne čudi što je Murray jedinu svoju pobjedu od 11 mečeva protiv velikana ove igre zabilježio upravo na tom turniru, a pred ulazak u finale je bio apsolutni favorit, čak i po kladionicama. Interesantno je pomenuti da je Federer tad bio u Novakovim godinama iz IW ove godine, a rezultatski je pružio isti otpor kao i 6 godina kasnije, jbg. i tad je Novak bio 6 godina mlađi

    Comment


    • Jbg noto ako je tebi ovo bilo lepo, onda ne vredi ulaziti u raspravu...
      Meni je finale IW bio jedan od dosadnijih meceva izmedju one dvojice, ali je za ovo danas klasik

      Sent from my HTC posto mi se moze
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Nećete vjerovati da se po suncu smečevi dosta teže izvode
        Otkad to?

        Originally posted by bojanaBG View Post
        Normalno da malo preterujem, ali ti si pre par nedelja imao izjavu da je Fed odigrao najbolji mec karijere, to se ne zaboravlja tek tako.
        A ako on spada u te koji nemaju sta da izgube onda
        Pa statistika tako kaze za mec u Dubaiu.

        Danas cak i veliki Rodzer spada u te koji nemaju sto da izgube sa Novakom. Znam da je to tesko prihvatiti i pored ocegledne Federerove opustenosti kad igra sa Novakom. Sa tom relaksiranoscu dolazi bolja igra nego protiv drugih igraca.
        Last edited by NI; 05-04-15, 23:10.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Pa statistika tako kaze za mec u Dubaiu.

          Danas cak i veliki Rodzer spada u te koji nemaju sto da izgube sa Novakom. Znam da je to tesko prihvatiti i pored ocegledne Federerove opustenosti kad igra sa Novakom. Sa tom relaksiranoscu dolazi bolja igra nego protiv drugih igraca.
          Odigrao je preko 1200 meveva i ono mu je bio najbolji mec u karijeri?!?!!!?
          Mislim da nemam vise sa tobom sta da pricam, a i tesko da mogu ozbiljno da te shvatim ako ti u to zaista verujes....

          Sent from my HTC posto mi se moze
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Jos uvijek akutelan najbolji Roletov mec karijere, a on u Svici na skijama?
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Novakovi i Endijevi mecevi na prvo oko su svi uzasni,jer obiluju sa puno gresaka,medjutim u niihovim mecevima kvalitet razmena ih cini fantasticnim,na drugoj strani mecevi Novaka i Rogera su na oko lepsi i bolji zbog raznovrsnosti,od agresivnih udaraca i vinera,izlazaka na mrezu,fantasticnih servisa do fantastcnih razmena i u niima ima manje gresaka,slicno vazi i za meceve Fed-Rafa i za meceve Fed-Endi(s tim da su ovi mecevi za nijansu nizeg kvaliteta),najmanje kvalitetni su po meni mecevi Rafe i Endija mada se i u njima znala voditi rovovska borba sa osnovne linije,i na kraju u mecevima Novaka i Rafe ima svih elemenata koji cine jedan mec kvalitetnim,pa su bar po meni njihovi mecevi najkvalitetniji sve ukupno,mada ne toliko lepi za gledanje kao neki mecevi Novaka i Rogera i Rafe i Rogera

              Comment


              • njuškajte!

                Comment


                • Jedno je sigurno, za meceve lepe za oko, potreban je Fed, mislim da ce to svaki Novakovac priznati. Bilo je ovde momenata za uzivanje, ali smara tolika kolicina mucenickih poena, gde gledam usporeni film jer niko ne sme da potegne i ritam poena je nikakav.

                  Kako neko rece na nekom stranom forumu, parafraziram: volim da gledam meceve Federer-Djokovic, vise nego match-up Djokovic-Nadal, Djokovic-Marej. Kad igraju druga 2 match-upa, nista narocito se ne desava. Federer-Djokovic je vec druga prica, ima svega i svacega.

                  Ok, treba dodati da sa Nadalom bilo dobrih i intenzivnih meceva, ali su ipak vise predvidljiviji mecevi sa Rafom. Sa Marejem je najcesce mucenje. Prosto, Roger izvlaci ono najbolje iz Novaka i obrnuto.

                  Comment


                  • победа у његовом стилу, муке, живци, кидање и на крају: пешке!
                    sigpic

                    Comment


                    • Sad kad ce Rafa ojaditi Novaka na RG-u, po 1000 put, bice veselje na ovom pdf-u.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Originally posted by coyote View Post
                        srki,potpuno se slažem,a ako neko nije vidio strašne poteze obojice nema mu pomoći,neko je velemajstor a neko vječiti kandidat za majstora,nego jedno pitanje za poznavaoce istorije tenisa,da li je neko osvojio turnir sa četiri seta sa nulom,sa četiri različita protivnika?
                        Da je neko drugi igrao mesto Novaka bio bi prelep mec, ali jedan nije smeo a drugi poslat kuci brzo. To je problem. Novak kad osvoji onda je los mec i uvek se nadje nesto a da to nema veze sa peharom. Takvi smo.

                        Nole ti dominiraj i pokazi im ko je tata na ovom hardu.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Otkad to?



                          Pa statistika tako kaze za mec u Dubaiu.


















                          Danas cak i veliki Rodzer spada u te koji nemaju sto da izgube sa Novakom. Znam da je to tesko prihvatiti i pored ocegledne Federerove opustenosti kad igra sa Novakom. Sa tom relaksiranoscu dolazi bolja igra nego protiv drugih igraca.
                          Ni,sad si se dobro bas dobro ukopao,a imao si dobre namere,shvatam da sve ide u prilog da je Roger odigrao fantastican mec i argumenti su ti na mestu,ali da li moze mec na Atp 500 turniru biti najbolji mec u karijeri 17-osrtukom Gs sampionu?,po meni samo na Gs u tri seta neki mec igraca takvog kalibra mozemo smatrati najboljim u karijeri

                          Comment


                          • Originally posted by coyote View Post
                            njuškajte!
                            Ja sam malo njuskao za cetvorko:

                            Code:
                            [FONT=Courier New]Mari 
                            3 seta 6:0    Doha 2007
                            
                            Nadal
                            3 seta 6:0    RG 2008
                                          MC 2010
                                          RG 2012
                            
                            Novak
                            3 seta 6:0    AO 2012
                                          AO 2015
                            
                            4 seta 6:0    USO 2011
                                          USO 2013
                                          Miami 2015
                            
                            
                            Federer
                            3 seta 6:0    AO 2004
                                          Wim 2004
                                          USO 2004
                                          WTF 2005
                                          USO 2006
                                          AO 2008
                            
                            4 seta 6:0    AO 2006
                            
                            [/FONT]
                            Last edited by NI; 06-04-15, 10:36.

                            Comment


                            • Marej je ovde uljez sa Dohom,inace stavio si Ao 2008Federeru u dve kategorije

                              Comment


                              • Originally posted by Srkisa View Post
                                Ni,sad si se dobro bas dobro ukopao,a imao si dobre namere,shvatam da sve ide u prilog da je Roger odigrao fantastican mec i argumenti su ti na mestu,ali da li moze mec na Atp 500 turniru biti najbolji mec u karijeri 17-osrtukom Gs sampionu?,po meni samo na Gs u tri seta neki mec igraca takvog kalibra mozemo smatrati najboljim u karijeri
                                Naravno da ne moze. Znacaj turnira je bitan. Ali je bitno i ko je protivnik. Ne mislis da mec protiv Bagdatisa ili Filipusisa moze biti ravan mecu sa top Novakom. Finale Dubaia u najboljem slucaju, zato sto je sa Novakom i za to sto je u igri H2H, moze biti u rangu masters meca.

                                Ja pricam o statistici. Ono sto su igraci, koji nisu potuno motivisani kao na GS-u, statisticki pokazali.
                                Last edited by NI; 06-04-15, 00:26.

                                Comment

                                Working...
                                X