Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nba igraci

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Nba igraci

    To vezano za Dvajtova ramena , ma kakav doping . Mislim , pogledajte Alaina Bernarda , covek plivac , milion puta bio na doping testu , i nista , bez ikakvih rezultata koji govore o tome . Mislim , covek ima veca ramena od Dvajta , a nizi za pola metra .


    Comment


    • Odg: Nba igraci

      da se ja ovde pitam nesto kao sto se ne pitam ova tema bi odavno bila zakljucana,
      jedino sto se govori u temi "NBA IGRACI" je doping.. ako je doping jedino sto vas asocira na nba igrace i ako nemate sta pametnije o njima da kazete osim da su narkomani onda ne treba da postoji ova tema, ima mnogo kvalitetnijih diskusija na drugim temama ovde , a ova sluzi samo da ovaj realan prosipa svoje mudrosti i da se noviji clanovi kao sto sam i ja bio , primaju i raspravljaju u nedogled sa trolom... #%d*


      Mene jedino sto asocira na NBA su dopingovane camuge i neki majstori evropske kosarke.

      [gmod]Realan, imas srece sto sam dobro raspolozen, ali ovo ti je zadnji put da si spomenuo doping na nekoj NBA temi. Nadam se da smo se razumeli.[/gmod]

      Comment


      • Odg: Nba igraci

        pa zato treba zatvoriti temu i tebe proterati iz zemlje h5g6k8

        Comment


        • Odg: Nba igraci

          Mozda bi trebalo da se otvori tema "Doping",pa tamo da se prica o tome. Ovako, svaka tema pocne normalno i zavrsava se sa dopingom. Realan koristi istu recenicu, isti smisao, samo menja red reci.

          Comment


          • Odg: Nba igraci

            Ili se jednostavno moze okrenuti diskusijama namenjenim ovoj temi .

            [quote author=Dr.Infinity link=topic=1950.msg104620#msg104620 date=1257795055]
            Najbolji igrac svih vremena.
            Takodje mozemo diskutovati ko ce biti najbolji rookie.
            Ko je najbolji trojkas sada i svih vremena..
            [/quote]

            Dakle , sto se tice najboljeg igraca svih vremena , pre svega cu misliti na igraca koji je postigao najvise u svojoj karijeri . Bez sumnje , reci cu Wilt Chamberlain - najvise skokova , poena , podosta titula , sta se vise moze ocekivati .

            Najbolji rookie ove godine , vec receno , Tyreke , mada mislim da bi imao daleko , daleko vecu konkurenciju da je igrao Griffin .

            A vezano za trojkase , i tu nema sumnje , Ray Allen je neprikosnoven . Mislim , 3 point contest 2001 , kada je dobio Pedju u finalu . Vezao je cini mi se 7-8 . Tu je negde oko njega Kapono , ali on je postigao manje , veoma manje u karijeri nego Ray .

            Comment


            • Odg: Nba igraci

              [img width=675 height=768]http://consumermedianetwork.s3.amazonaws.com/medical/GOAT-graphic-full.png[/img]

              Comment


              • Odg: Nba igraci

                jbte tek sad se vidi da je jordan dve klase bolji od kobija %&ES7

                Comment


                • Odg: Nba igraci

                  Koliko dobra slika.

                  Comment


                  • Odg: Nba igraci

                    Slika je mocna

                    Comment


                    • Odg: Nba igraci

                      Još malo uporedne statistike... ovaj put Kobe Vs Le Bron



                      http://www.nbagauntlet.com/kobe-bryant-vs-lebron-james/

                      Comment


                      • Odg: Nba igraci

                        Bolji LBJ &8@^J
                        &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                        Kobe je jedini koji moze da stane na crtu Jordanu,ali on ima toliko toga jos da pruzi,kad zavrsi karijeru vidjecemo ko je najveci svih vremena @(*6sd$%
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Nba igraci

                          LBJ je isuvise mlad da bi se mogao mjeriti sa najvecima,ali po meni niko nece dostici Jordanovu razinu.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Odg: Nba igraci

                            koliko je kobi daleko od jordana, toliko je i lbj daleko od kobija $8#a

                            Comment


                            • Odg: Nba igraci

                              [quote author=carter985 link=topic=1950.msg184916#msg184916 date=1288260833]
                              koliko je kobi daleko od jordana, toliko je i lbj daleko od kobija $8#a
                              [/quote] Slazem se u potpunosti

                              Comment


                              • Odg: Nba igraci

                                [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1950.msg184827#msg184827 date=1288213338]
                                LBJ je isuvise mlad da bi se mogao mjeriti sa najvecima,ali po meni niko nece dostici Jordanovu razinu.
                                [/quote]

                                Mozda ce neko i dostici Jordanovu razinu, nikad se ne zna.

                                Comment

                                Working...
                                X