Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nba igraci

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Nba igraci

    [quote author=Vladan link=topic=1950.msg185599#msg185599 date=1288384001]
    U zadnjih 15 godina najbolji plej,Kid i "Rukavica" Pejton,a najbolji kojeg sam ja pratio Stokton,bez premca
    [/quote]

    Tacno tako . Idalje se secam onih pik-end-rol-ova sa Maloun-om . Neodbranjivo . h5g6k8

    Comment


    • Odg: Nba igraci

      ja ipak mislim da je najjaci plej Carlos Arroyo... kakve akcije organizuje to se ne brani &*#GI(] &*#GI(]

      Comment


      • Odg: Nba igraci

        [quote author=Melo link=topic=1950.msg185691#msg185691 date=1288389189]
        ja ipak mislim da je najjaci plej Carlos Arroyo... kakve akcije organizuje to se ne brani &*#GI(] &*#GI(]
        [/quote]

        nema jaceg od njega. %QWT&W

        Comment


        • Odg: Nba igraci

          20 najvećih plata u NBA sezoni 2010. Odmah da primetim da je lista sumnjiva, jer na njoj nema Miamijeve trojke, a ima našeg Peje koji je na zadnjoj utakmici odigrao celih 0 minuta $%&RQa



          http://thehoopdoctors.com/online2/20...ayer-salaries/

          Comment


          • Odg: Nba igraci

            Tu neko debelo laze na toj listi! &+I}\
            sigpic

            Comment


            • Odg: Nba igraci

              http://www.sportscity.com/NBA-Salaries/

              Ove plate izgledaju realnije,ali ne potpuno !!!
              sigpic

              Comment


              • Odg: Nba igraci

                ja i dalje ne shvatam zasto vam je to nerealno?

                Comment


                • Odg: Nba igraci

                  [quote author=Melo link=topic=1950.msg187229#msg187229 date=1288561787]
                  ja i dalje ne shvatam zasto vam je to nerealno?
                  [/quote]
                  pa recimo da li Pedja može biti bolje plaćen od LBJ-a (%fsd%&j

                  Comment


                  • Odg: Nba igraci

                    naravno da moze.. %QWT&W

                    to sto je on placen toliko ne znaci da je bolji igrac...

                    nego da bi ga doveli oni su mu ponudli godisnje povecanje plate jer su ocekivali da ce biti sve bolji i bolji... a on je razocarao ali ugovor mora da se ispostuje i otuda tolika plata.. pun je NBA takvih primera... pa one godine T-Mac je primao isto oko 20. miliona a nije odigrao jednu utakmicu @(*6sd$%

                    Comment


                    • Odg: Nba igraci

                      [quote author=dejan1111 link=topic=1950.msg187234#msg187234 date=1288562291]
                      [quote author=Melo link=topic=1950.msg187229#msg187229 date=1288561787]
                      ja i dalje ne shvatam zasto vam je to nerealno?
                      [/quote]
                      pa recimo da li Pedja može biti bolje plaćen od LBJ-a (%fsd%&j
                      [/quote]
                      Ili Wade-a i Bosha.Naravno da je nerealno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: Nba igraci

                        [quote author=dejan1111 link=topic=1950.msg187234#msg187234 date=1288562291]
                        [quote author=Melo link=topic=1950.msg187229#msg187229 date=1288561787]
                        ja i dalje ne shvatam zasto vam je to nerealno?
                        [/quote]
                        pa recimo da li Pedja može biti bolje plaćen od LBJ-a (%fsd%&j
                        [/quote]

                        Pa vidis da moze, Lebron,Wade i Bosh su pristali da igraju za manje para, jer su samo tako mogli svi da potpisu za Miami...
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Nba igraci

                          Razumem ja da su plate vezane za ugovore koji su potpisani pre, pa sada neki igrači primaju plate veće nego što to igrom zaslužuju. Ali ne mogu da verujem, kad smo već kod Peđe, da je njegova cena prilikom prelaska iz Sacramenta bila veća od LBJ-jeve ovog prelaznog roka....

                          Comment


                          • Odg: Nba igraci

                            pa nije tada bila veca.. nego se povecavala godisnje i dostigla svoj maximum sad u poslednjoj godini njegovog ugovora... %QWT&W

                            Comment


                            • Odg: Nba igraci

                              Na ovom linku cete pronaci sve sto vas zanima u vezi sa platama, salary cap-om i jos mnogo, mnogo zanimljivih stvari. %QWT&W
                              http://members.cox.net/lmcoon/salarycap.htm#Q19

                              E sad, zasto je Pedja dobio jaci ugovor od LBJ-a... Sa godinama staza u ligi raste moguca maksimalna plata igraca, tako da igrac od 22-3 godine ne moze dobiti isti max ugovor kao igrac od 30 godina. Najlepsi i najsveziji primer su max ugovori potpisani ovog leta, Rudy Gay i Joe Johnson. %QWT&W
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Odg: Nba igraci

                                [quote author=T-Mac link=topic=1950.msg187321#msg187321 date=1288568245]
                                Na ovom linku cete pronaci sve sto vas zanima u vezi sa platama, salary cap-om i jos mnogo, mnogo zanimljivih stvari. %QWT&W
                                http://members.cox.net/lmcoon/salarycap.htm#Q19

                                E sad, zasto je Pedja dobio jaci ugovor od LBJ-a... Sa godinama staza u ligi raste moguca maksimalna plata igraca, tako da igrac od 22-3 godine ne moze dobiti isti max ugovor kao igrac od 30 godina. Najlepsi i najsveziji primer su max ugovori potpisani ovog leta, Rudy Gay i Joe Johnson. %QWT&W
                                [/quote]

                                Mnogo dobar sajt.

                                Comment

                                Working...
                                X