Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nba igraci

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Nba igraci

    [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1950.msg184827#msg184827 date=1288213338]
    LBJ je isuvise mlad da bi se mogao mjeriti sa najvecima,ali po meni niko nece dostici Jordanovu razinu.
    [/quote]
    LBj je skroz usrao karijeru sa ovim prelaskom u Majami. Od ovih sadasnjih zvezdi nekako mi CP3 najvise obecava
    JUST PUNK

    NO NATIONS
    NO RELIGION
    NO AUTHORITY

    And most of all PEACE


    Anarchy

    Comment


    • Odg: Nba igraci

      Zbog cega mislis da je usrao karijeru sa ovim prelaskom $%&5qw7
      sigpic

      Comment


      • Odg: Nba igraci

        [quote author=Flash link=topic=1950.msg185534#msg185534 date=1288380521]
        Zasto je usrao karijeru sa ovim prelaskom $%&5qw7
        [/quote]
        Nema sanse da uzme MVP. Nece zaraditi toliko love, a i nije dovoljno za titulu samo dovest 3 superstara
        JUST PUNK

        NO NATIONS
        NO RELIGION
        NO AUTHORITY

        And most of all PEACE


        Anarchy

        Comment


        • Odg: Nba igraci

          Jedan je Steve Nash!
          sigpic

          Comment


          • Odg: Nba igraci

            [quote author=caniggia7 link=topic=1950.msg185536#msg185536 date=1288380686]
            Jedan je Steve Nash!
            [/quote]
            Jeste, a i jedan je njegov naslednik CP3
            JUST PUNK

            NO NATIONS
            NO RELIGION
            NO AUTHORITY

            And most of all PEACE


            Anarchy

            Comment


            • Odg: Nba igraci

              [quote author=Lorenzo-fan link=topic=1950.msg185535#msg185535 date=1288380633]
              [quote author=Flash link=topic=1950.msg185534#msg185534 date=1288380521]
              Zasto je usrao karijeru sa ovim prelaskom $%&5qw7
              [/quote]
              Nema sanse da uzme MVP. Nece zaraditi toliko love, a i nije dovoljno za titulu samo dovest 3 superstara
              [/quote]

              Pa dobro, mozda njemu nije cilj da bude svake sezone MVP, da ima puno love(a ima je sasvim dovoljno) h5g6k8 vec da osvaja titule sto je i za svakog igraca najvaznije.A da li ce on i Wade osvojiti titulu, to ostaje da vidimo, sezona je tek pocela...
              sigpic

              Comment


              • Odg: Nba igraci

                [quote author=Flash link=topic=1950.msg185542#msg185542 date=1288381034]
                [quote author=Lorenzo-fan link=topic=1950.msg185535#msg185535 date=1288380633]
                [quote author=Flash link=topic=1950.msg185534#msg185534 date=1288380521]
                Zasto je usrao karijeru sa ovim prelaskom $%&5qw7
                [/quote]
                Nema sanse da uzme MVP. Nece zaraditi toliko love, a i nije dovoljno za titulu samo dovest 3 superstara
                [/quote]

                Pa dobro, mozda njemu nije cilj da bude svake sezone MVP, da ima puno love(a ima je sasvim dovoljno) h5g6k8 vec da osvaja titule sto je i za svakog igraca najvaznije.A da li ce on i Wade osvojiti titulu, to ostaje da vidimo, sezona je tek pocela...
                [/quote]
                Od tih 6 sezona kolikko ce biti zajedno ja mislim da ce da osvoje dve ili 3
                JUST PUNK

                NO NATIONS
                NO RELIGION
                NO AUTHORITY

                And most of all PEACE


                Anarchy

                Comment


                • Odg: Nba igraci

                  [quote author=Lorenzo-fan link=topic=1950.msg185538#msg185538 date=1288380768]
                  Jeste, a i jedan je njegov naslednik CP3
                  [/quote]
                  Da,ali je Steve nesto posebno.Mali belac u gomili crnaca koji su svi fizicki jaci od njega i kako samo covek igra i radi sta god treba.Kad trebaju poeni,zavrsava napade,kad treba ubrzati igru,ubrza je,kad treba usporiti on uspori,kad fali skoka on i skace.On i Jason Kid su 2 najbolja pleja u zadnjih 15 godina.
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Nba igraci

                    [quote author=caniggia7 link=topic=1950.msg185545#msg185545 date=1288381220]
                    [quote author=Lorenzo-fan link=topic=1950.msg185538#msg185538 date=1288380768]
                    Jeste, a i jedan je njegov naslednik CP3
                    [/quote]
                    Da,ali je Steve nesto posebno.Mali belac u gomili crnaca koji su svi fizicki jaci od njega i kako samo covek igra i radi sta god treba.Kad trebaju poeni,zavrsava napade,kad treba ubrzati igru,ubrza je,kad treba usporiti on uspori,kad fali skoka on i skace.On i Jason Kid su 2 najbolja pleja u zadnjih 15 godina.
                    [/quote]
                    Pa ovaj isto to radi. Jeste crnac ali je nizi od njih i ja mislim da sto se tice tehnike da je Cp3 neprikosnoven
                    JUST PUNK

                    NO NATIONS
                    NO RELIGION
                    NO AUTHORITY

                    And most of all PEACE


                    Anarchy

                    Comment


                    • Odg: Nba igraci

                      [quote author=Lorenzo-fan link=topic=1950.msg185553#msg185553 date=1288381582]
                      Pa ovaj isto to radi. Jeste crnac ali je nizi od njih i ja mislim da sto se tice tehnike da je Cp3 neprikosnoven
                      [/quote]
                      Da sjajan je,ali kazem ti Steve je nesto posebno.A CP3 isto ima oko za pas ko i Steve ali opet nesto Stevea izdvaja,jednostavno poseban,to je malo teze opisati.
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: Nba igraci

                        Obojica su legende,sad je tesko suditi ko je bolji,trenutno je to CP3 po meni,jer je mladji,Nash je vec na zalasku karijere tako da mi je nezahvalno porediti njih dvojicu
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Odg: Nba igraci

                          [quote author=-dacha- link=topic=1950.msg185559#msg185559 date=1288381840]
                          Obojica su legende,sad je tesko suditi ko je bolji,trenutno je to CP3 po meni,jer je mladji,Nash je vec na zalasku karijere tako da mi je nezahvalno porediti njih dvojicu
                          [/quote]
                          Nash je legenda,a CP3 je je jos mlad i mora mnogo toga jos da uradi da bi bio legenda.Sjajan je on,najbolji play sada.Ali bez obzira na sve Dr.Steve Nash i dalje moze da nauci CP3,Rosea i ekipu nekim stvarima.Iskustvo je iskustvo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: Nba igraci

                            [quote author=caniggia7 link=topic=1950.msg185566#msg185566 date=1288382087]
                            [quote author=-dacha- link=topic=1950.msg185559#msg185559 date=1288381840]
                            Obojica su legende,sad je tesko suditi ko je bolji,trenutno je to CP3 po meni,jer je mladji,Nash je vec na zalasku karijere tako da mi je nezahvalno porediti njih dvojicu
                            [/quote]
                            Nash je legenda,a CP3 je je jos mlad i mora mnogo toga jos da uradi da bi bio legenda.Sjajan je on,najbolji play sada.Ali bez obzira na sve Dr.Steve Nash i dalje moze da nauci CP3,Rosea i ekipu nekim stvarima.Iskustvo je iskustvo.
                            [/quote]
                            Steve mi je bio omiljeni igrac dok se Cp3 nije proslavio i stvarno su jako jako slicni po stilu igre. Zao mi sto Dr.Steve nije osvojio prsten ali ajd
                            JUST PUNK

                            NO NATIONS
                            NO RELIGION
                            NO AUTHORITY

                            And most of all PEACE


                            Anarchy

                            Comment


                            • Odg: Nba igraci

                              [quote author=Lorenzo-fan link=topic=1950.msg185568#msg185568 date=1288382221]
                              Steve mi je bio omiljeni igrac dok se Cp3 nije proslavio i stvarno su jako jako slicni po stilu igre. Zao mi sto Dr.Steve nije osvojio prsten ali ajd
                              [/quote]
                              Ima jos vremena,jos koju godinu da je osvoji.Moguc je i njegov prelazak u Knickse i Melov,pa da tu bude trojka Nash,Anthony i Stoudemire.A ko zna mozda ga uzme i sa Sunsima mada ne verujem.Jesu dobri ali ne dovoljno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: Nba igraci

                                [quote author=caniggia7 link=topic=1950.msg185569#msg185569 date=1288382359]
                                [quote author=Lorenzo-fan link=topic=1950.msg185568#msg185568 date=1288382221]
                                Steve mi je bio omiljeni igrac dok se Cp3 nije proslavio i stvarno su jako jako slicni po stilu igre. Zao mi sto Dr.Steve nije osvojio prsten ali ajd
                                [/quote]
                                Ima jos vremena,jos koju godinu da je osvoji.Moguc je i njegov prelazak u Knickse i Melov,pa da tu bude trojka Nash,Anthony i Stoudemire.A ko zna mozda ga uzme i sa Sunsima mada ne verujem.Jesu dobri ali ne dovoljno.
                                [/quote]
                                Ja bi pre rekao da ce to mesto u Kniksima uzeti njegov naslednim ali ajd ( tako se prica )
                                JUST PUNK

                                NO NATIONS
                                NO RELIGION
                                NO AUTHORITY

                                And most of all PEACE


                                Anarchy

                                Comment

                                Working...
                                X