Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nba igraci

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Nba igraci

    [quote author=NIK link=topic=1950.msg131336#msg131336 date=1274009106]
    [quote author=Realan link=topic=1950.msg131230#msg131230 date=1273956588]
    Gate7 bas ga stavlja u dzep h5g6k8,cisto da znas Rubio i Teodosic su o odigrali 2 finala,finale evropskog prvenstva u Poljskoj gde je Ricky odneo tron,a skoro si mogao gledati finale evrolige kada je Rubio opet i to finale dobio.
    [/quote]

    Sa onakvom Spanijom i onakvom Barselonom i ja bi dobio ta finala &+I}\ '65slif '65slif



    RUBIO RICKY

    2009-2010 STATS
    PPG: 6.8
    RPG: 2.9
    APG: 4.1
    SPG: 1.4
    2P%: 38.2%
    3P%: 35.8%
    FT%: 89.3%



    TEODOSIC MILOS
    2009-2010 STATS
    PPG: 13.4
    RPG: 2.5
    APG: 4.9
    SPG: 1.8
    2P%: 57.7%
    3P%: 42.6%
    FT%: 89.2%


    &+I}\ &+I}\ &+I}\ &+I}\ &+I}\ &+I}\
    [/quote]Pozdrav decko Pusti Realnog on stalno ima (ne)realna razmisljanja...

    Comment


    • Odg: Nba igraci

      Realan je dopingovan tako da nema pravo razmisljanje &+I}\ &*#GI(]

      Comment


      • Odg: Nba igraci

        To za doping kontrole samo ljudi lupaju i slusaju onog ludog Koraca sa RTS-a koji ima uvek neke teorije zavere i smislja gluposti koje posle klinci kao sto je "realan" prihvataju kao istinu. Mnogi ljudi ne prave razliku izmedju steroida i suplemenata, Howard izgleda tako kako izgleda jer covek trenira i hrani se na pravi nacin tj. unosi u organizam dovoljnu kolicinu proteina, ugljenih hidrata, amino kiselina i drugih potrebnih materija potrebnih za oporavak i rast misica. Meni drugar kaze da se ja drogiram jer dok treniram u teretani pijem whey protein a ne zna da to nije nista stetno cak naprotiv.... dakle najveci problem je sto vecina ljudi nije upucena kako pravi profesionalni sportisti treniraju i odrzavaju formu.

        Comment


        • Odg: Nba igraci

          goshawill smesan si ko bioskop $#^%RT $#^%RT $#^%RT $#^%RT,cirkam i ja protein kreatin i vrlo dobro znam da je minimum 50 posto NBA lige dopingovano,a sto se tice Howarda ako ti mislis da je on prirodan time pokazujes koliko si ti inteligentan. h5g6k8

          Comment


          • Odg: Nba igraci

            [quote author=Realan link=topic=1950.msg132332#msg132332 date=1274360785]
            goshawill smesan si ko bioskop $#^%RT $#^%RT $#^%RT $#^%RT,cirkam i ja protein kreatin i vrlo dobro znam da je minimum 50 posto NBA lige dopingovano,a sto se tice Howarda ako ti mislis da je on prirodan time pokazujes koliko si ti inteligentan. h5g6k8
            [/quote]

            &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J
            Svi se dopinguju: igraci, treneri i vodonose klubova(da brze nose vodu) , cak i clanovi foruma. I ja sam narucio moje sledovanje. Svi koji zele da se dopinguju , neka posete sajt: Ajde da se drogiramoooo... Kucacete komentare duplo brze.


            Mora da se i Pekovic dopinguje, jaci je od bilo kog belog igraca u NBA.Ma ne,lupam gluposti, on je verovatno porastao na mladom siru ,prsuti i ostalim domacim proizvodima sa sela.
            A onaj NBA &*(@W6 Zla vestica koja dopinguje igrace. Sram ih bilo.

            Comment


            • Odg: Nba igraci

              e sine ti sa svojim postovima ovde po forumu si dokazao da si kompleksas i mislis da je sve ono sto je bolje od onog sto ti mozes ustvari laz i prevara, posmatraj to na drugi nacin i videces da nije bas onako kako si ti zamislio da jeste

              Comment


              • Odg: Nba igraci

                [quote author=Realan link=topic=1950.msg132332#msg132332 date=1274360785]
                cirkam i ja protein kreatin i vrlo dobro znam da je minimum 50 posto NBA lige dopingovano
                [/quote]

                kao prvo kreatin nije protein a kako drugo kako ti znas da su dopingovani? jesi li im mozda uzimao krv i radio analize? ili si cuo od nekog ko je cuo od tamo nekog?

                @ Realan bas me zanima tvoje misljenje o odrazu koji je imao Spud Webb, jel i to mozda doping? ili je mozda i Jordan bio dopingovan?

                Comment


                • Odg: Nba igraci

                  Oprostite na smetnji, ali ja jednostavno ne mogu da verujem da je ovo prirodno



                  Ima po metar u ramenu.

                  Ne moram da pijem nista da bih znao da ne poznajem coveka sa ovolikim ramenima.

                  Comment


                  • Odg: Nba igraci

                    zanimljiva diskusija o njegovim ramenima

                    http://forum.bodybuilding.com/showth...hp?t=115591061


                    a na slici se vidi da je kao mlad imao dobre predispozicije za napredak, mada je po meni bolja ramena imao David Robinson

                    Comment


                    • Odg: Nba igraci

                      da se ja ovde pitam nesto kao sto se ne pitam ova tema bi odavno bila zakljucana,
                      jedino sto se govori u temi "NBA IGRACI" je doping.. ako je doping jedino sto vas asocira na nba igrace i ako nemate sta pametnije o njima da kazete osim da su narkomani onda ne treba da postoji ova tema, ima mnogo kvalitetnijih diskusija na drugim temama ovde , a ova sluzi samo da ovaj realan prosipa svoje mudrosti i da se noviji clanovi kao sto sam i ja bio , primaju i raspravljaju u nedogled sa trolom... #%d*

                      Comment


                      • Odg: Nba igraci

                        Sto jes' jes', realan brate, ne da si udavio nego...
                        Ubuduce ako nemas nesto pametno da napises nemoj ni postovati da dzabe ne zakljucavam temu.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Odg: Nba igraci

                          Pa ako je njegovo misljenje da se dopinguju to je tako .. &($%WP+ a oni koristte nesto 100% ne znam da li je doping al nesto koriste bar da ih podigne malo..u to sam siguran

                          Comment


                          • Odg: Nba igraci

                            [quote author=Gate7 link=topic=1950.msg132811#msg132811 date=1274510517]
                            Pa ako je njegovo misljenje da se dopinguju to je tako .. &($%WP+ a oni koristte nesto 100% ne znam da li je doping al nesto koriste bar da ih podigne malo..u to sam siguran
                            [/quote]

                            koristim i ja guaranu... znas kako podigne h5g6k8

                            Comment


                            • Odg: Nba igraci

                              sto se tice izdrzljivosti i energije dosta sportista uzima vitargo i slicne energetske preparate ali sve je to dozvoljeno i nije doping

                              Comment


                              • Odg: Nba igraci

                                [quote author=g_denvernuggets link=topic=1950.msg132816#msg132816 date=1274518376]
                                [quote author=Gate7 link=topic=1950.msg132811#msg132811 date=1274510517]
                                Pa ako je njegovo misljenje da se dopinguju to je tako .. &($%WP+ a oni koristte nesto 100% ne znam da li je doping al nesto koriste bar da ih podigne malo..u to sam siguran
                                [/quote]

                                koristim i ja guaranu... znas kako podigne h5g6k8
                                [/quote]pa dobro gatorade

                                Comment

                                Working...
                                X