Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nba igraci

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Odg: Nba igraci

    Reggie Miller - najjaci igrac svih vremena ;)

    Comment


    • #62
      Odg: Nba igraci

      Najbolji suter svakako, ali najbolji igrac...
      Malo je preterano. @(*6sd$%
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • #63
        Odg: Nba igraci

        Znam, zezam se, ali najjaci je suter ubedljivo i moj omiljeni igrac svih vremena. Steta sto nikad nije uzeo prsten, a ceo zivot je bio u Indijani...

        Comment


        • #64
          Odg: Nba igraci

          Ne znam kako iko moze da stavi glas Brayant-u pored MJ-a i Medzika ili Birda i Dr. J-a?
          "Niski" igraci:

          Michael Jordan
          Magic Johnson
          Larry Bird
          Dr. Julius
          Jerry West
          Oscar Robertson
          Pete Maravich

          Teskasi:

          Kareem
          Bill Russell
          Wilt Chamberlain
          Hakeem Olajuwon
          Robert Parish
          Moses Malone

          Ovi mladi tek treba da se dokazu, pa da onda tek zasluze da se negde ovde mozda i umetnu.

          Comment


          • #65
            Odg: Nba igraci

            Za mene &8@^J Medzik,Majkl i Kobi najbolji... kad saberes dijamante na prstima hmmmm (%fsd%&j to je ukupno 15 !!! I povecace se taj br sa Kobijem....Ogroman &8@^J prema svim od ponudjenih....Ali po mom ukusu $%&5@$A ta trojica su moj izbor....E sad #^GH*# naravno naicicu na odbijanje sigurno (%fsd%&j (zbog Kobija $#&+/????Jel da @(*6sd$% ) ...Covek mozda nema brojke u asistencijama i skokovima i trpl-dabl !Ali ima drago kamenje na prstima i (%fsd%&j da je to najbitnije h5g6k8 i jos vise ce ga imati ^%@7f ...Inace &+I}\ je da o ukusima ne treba raspravljati! Postujem svaki izbor. (*#^R^

            Comment


            • #66
              Odg: Nba igraci

              [quote author=salesam link=topic=1950.msg123501#msg123501 date=1271461184]
              "Niski" igraci:
              Michael Jordan
              Magic Johnson
              Larry Bird
              Dr. Julius
              Jerry West
              Robert Parish
              Pete Maravich
              [/quote]


              Parish je visok 2.15, ako se ja dobro secam te ekipe Bostona Kevin McHale, Bird, Parish ... on je igrao centra.

              Comment


              • #67
                Odg: Nba igraci

                [quote author=mr.gold link=topic=1950.msg123510#msg123510 date=1271494403]

                Parish je visok 2.15, ako se ja dobro secam te ekipe Bostona Kevin McHale, Bird, Parish ... on je igrao centra.
                [/quote]
                U pravu si malo sam se zeznuo u raspodeli, sad cu ispraviti, umesto njega je trebao da stoji Oscar Robertson (posto vidis da i dole ima Parish jos jednom).

                Comment


                • #68
                  Odg: Nba igraci

                  [quote author=Cika Crni link=topic=1950.msg113837#msg113837 date=1265394219]
                  Najbolji igrac svih vremena je Lebron Dzejms
                  a josje mlad i bice jos bolji [/quote]
                  Uh bre tek sad videh ovo, jel se salis ili si ozbiljan? Ako si ozbiljan $JS}|. Pa on moze da bude to samo ako se bude uvelo posebno kao disciplina bacanje kamena s ramena uz skokove, a da se dodaju bodovi za zastrasujuci utisak koji ostavlja vizuelno (kad sve to saberes mozda bi i bio no. 1).

                  Raznih nas ima i svi mi imamo neka svoja ubedjenja ali reci tako neke stvari je u najmanju ruku neozbiljno. Ljudi odgledaju jednu dobru sezonu Ronaldinja i odma im je bolji od Maradone (funny), a jos je gore reci da su bilo Lebron ili Kobi bolji od Majkla. Jordan je jedini NEUPOREDIV u svom sportu, a i kao sportista uopsteno (po mnogo cemu). Pa je zbog toga prosto, ne samo kao kosarkas, najveci &8@^J.

                  Prvo pobedio je sve najvece igrace u svom vremenu sa kojima se takmicio (i ako je morao da trpi poraze ali od celog tima bad boys-a). Drugo covek je imao sve (osim misicne mase u prvim godinama), a najbitnije je sto je podizao nivo igre jos vise kad god je to bilo potrebno (i ako je tako nesto mozda delovalo nemoguce). Nije izgubio ni jedno finale u kom je ucestvovao, i 6 puta je bio stvarno i zasluzeno MVP istih. I ono najbitnije; mentalni sklop, pobednicki duh i takmicarski nagon su mu bili nevoravatni (ne vidjeni do tad i posle toga). Sto ga onome ko iole nesto zna o kosarci cini bez premca i neuporedivim sa bilo kim (do danas, mozda ce se jednom roditi i bolji ali verovatno u nekom drugom milenijumu $%&5qw7).

                  Meni je recimo Vejd fantastican igrac ali ni u sali ne bi rekao da je najbolji ikad (mozda danas) ali je svakako igrac koji me najvise podseca na MJ-a po nekad (zamislite, ne to nije Kobi). T-Mac je protiv Kobija gde su se cuvali medjusobno imao (sto je kuriozitet) mnogo puta bukvalno isti ucinak, a nemojmo zaboraviti da je Kobi bolji odbrambeni igrac, to govori da on (Kobi) nije najbolji ofanzivac. Vejd ga je u nekoliko navrata rasturio u igri 1-1. Ja bi pre rekao (sto mislim da je i tacnije) da je Kobi danas najkompletniji igrac lige (od zvezda). James je jak kao bizon i to mu donosi mnogo prednosti u duelima ali ima i odlican osacaj za pas (posebno kad ga covek pogleda posto deluje kao neandertalac). Dalje Brajant je imao Onila uz sebe sto je kao da je imao jos jedan dodatni tim u tim godinama. Vec je izgubio finale i posle je osvojio prvo u kom je on bio stvarni vodja ekipe (vise zahvaljujuci Orlandu nego njihovoj nekoj brilijantnoj igri jer je do tad Orlando igrao mnogo bolje).

                  I moram pomenuti i da mi sudije deluju dosta losije ovih zadnjih godina nego ranije (po nekad su razlike u broju dosudjenih faulova nenormalne u korist domacina). Cikago bi da se Jordan nije povukao 93' skoro sigurno uzeo 8 titula za redom jer su bili nezaustavljivi.

                  Tako da MJ /#*^D. Ostali mogu da (*#^R^ (kad nema smajli da se slikaju) sto se tice najboljeg ikad.

                  That is &+I}\.

                  Comment


                  • #69
                    Odg: Nba igraci

                    Realno najjaci igrac svih vremena je Tim Thomas $#^%RT

                    Comment


                    • #70
                      Odg: Nba igraci

                      Zbog cega se u NBA ligi ne radi doping test?zasto svuda nije tako?

                      Comment


                      • #71
                        Odg: Nba igraci

                        [quote author=Realan link=topic=1950.msg125838#msg125838 date=1272144061]
                        Zbog cega se u NBA ligi ne radi doping test?zasto svuda nije tako?
                        [/quote]

                        nemoj izmisljati, odakle ti to? %QWT&W
                        evo ti ovde sve sto te zanima u vezi politike NBA lige u vezi nedozvoljenih supsatnci,nacinu testiranja i kazni pojedinacno za svaku supstancu od marihuane pa sve do steroida i heroina..

                        http://news.findlaw.com/legalnews/sp...all/index.html

                        pa samo je chris andersen bio recimo suspendovan na 2 godine zbog droge,carmelo anthony je zbog posedovanja marihuane 2 utakmice valjda suspendovan pre par godina i tako jos neki igraci ja mislim...

                        zasto se niko ne buni sto Brazilci igraju najbolje fudbal na svetu ? zasto njih niko ne napada da se drogiraju , da se pucaju steroidima i tako to? jednostavno NBA je najjaca liga na svetu, najbolji igraci na svetu i ujedno najbolja kosarka na svetu... ali uvek ce kod nas postojati ono..."ma to oni Amerikanci ko zna cime ih hrane" i slichno...

                        Comment


                        • #72
                          Odg: Nba igraci

                          ajde onda mi objasni kakva su ono Howardova ramena,hoces reci da je to prirodno,ili Lebron Dzejms da je priodan,Dwayne Wade takodje pa zbog cega na Olimpijskim igrama u Pekingu nisu radili doping test?

                          Comment


                          • #73
                            Odg: Nba igraci

                            Nikada i nigde ne rade doping test.
                            To je nekada bio uslov da ucestvuju, ne znam da li je i dalje na snazi.

                            Ko misli da su igraci u NBA cisti, i sam je na nekim supstancama.
                            +80 utakmica + PO + non stop putovanja + uvek maximalno zalaganje ... bez icega da se "podignes"?!
                            To tesko.

                            Comment


                            • #74
                              Odg: Nba igraci

                              eh sad.. ne smem da se raspravljam sa administratorom

                              Comment


                              • #75
                                Odg: Nba igraci

                                [quote author=mr.gold link=topic=1950.msg126047#msg126047 date=1272226287]
                                Nikada i nigde ne rade doping test.
                                To je nekada bio uslov da ucestvuju, ne znam da li je i dalje na snazi.

                                Ko misli da su igraci u NBA cisti, i sam je na nekim supstancama.
                                +80 utakmica + PO + non stop putovanja + uvek maximalno zalaganje ... bez icega da se "podignes"?!
                                To tesko.

                                [/quote]

                                NBA i svi igraci iz NBA su 1983.g uveli anti-doping (droga) program. Subjekti ovog programa su nasumice podvrgavani ispitivanjima za pronalazak zabranjenih supstanci tokom predsezone, bez prethodnih najava. Svi rookie su testirani tri puta godisnje tokom regularne sezone dok su ostali ispitivani prema potrebi.Medu zabranjene supstance spadaju, marihuana, kokain, heroin, LSD, opijati, uglavnom sve droge. Steroidi (bolasteron, boldenon,clostebol nandrolon, testosteron, stanozol, da ne nabrajam dalje....) su zabranjeni od 1999. Igrac kod koga prvi put pronadju zabranjene supstance (steroide) dobija 5 utakmica kazne i obavezu pohadanja programa za odvikavnje. Ako pronadu steriode dva puta, kazna je 10, tri puta 25, a igrac dobija dozivotnu zabranu nastupanja, ukoliko ga sud pronade krivim za prodaju i posjedovanje steroida (u bilo kojem obliku).
                                Prema tome +80 utakmica + PO + non stop putovanja (imaju turneje po istoku i zapadu gdje igraju po 3-4 utakmice tako da to ne predstavlja prepreku jer je raspored savrsenu uraden) + uvek maximalno zalaganje (nije bas tokom regularne sezone ali eto) ne mora uopste biti rezultat upotrebe dopinga. Sta je sa fudbalerim koji igraju na 4-5 takmicenja i to je 80 utakmica godisnje pa niko ne govori da je rijec o dopingu. Postoje sistemi treniranja koji omogucavaju odrzavanje vrhunske forme i kondicije, ljudi su jednostavno maximalno spremni, za to i ne treba da cudi tezak tempo i sistem natjecanja koliko god zvucalo cudno i nemoguce. Trening i samo trening.....

                                I od kuda informacije da u Pekingu na OI nisu bili podvrgavani testiranjima????

                                Comment

                                Working...
                                X