Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nba igraci

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Nba igraci

    Realno , stil igre jeste slican , ali kao i uvek postoji par razlika . Glavna ( mozda i jedina , ako izuzmemo godine ) jeste ta da CP3 vise koristi svoje atletske sposobnosti nego sto se na to oslanja Nash . U svakom napadu vidimo koliko ispoljava tu svoju brzinu i eksplozivnost , dok je kod Nasha vise stvar kreativnosti i vestine .

    Comment


    • Odg: Nba igraci

      [quote author=Lorenzo-fan link=topic=1950.msg185573#msg185573 date=1288382491]
      Ja bi pre rekao da ce to mesto u Kniksima uzeti njegov naslednim ali ajd ( tako se prica )
      [/quote]
      Prvo je bilo da Bosh ide u Knickse,ali je potpisao za Heat pa sad oce Mela,a Nash je i dalje u opciji.Zele neku odlicnu trojku koja moze da donosi titule,e sad koja ce biti i da li ce videcemo.U svakom slucaju verujem u Nasha da moze do prstena.
      sigpic

      Comment


      • Odg: Nba igraci

        [quote author=caniggia7 link=topic=1950.msg185581#msg185581 date=1288382654]
        [quote author=Lorenzo-fan link=topic=1950.msg185573#msg185573 date=1288382491]
        Ja bi pre rekao da ce to mesto u Kniksima uzeti njegov naslednim ali ajd ( tako se prica )
        [/quote]
        Prvo je bilo da Bosh ide u Knickse,ali je potpisao za Heat pa sad oce Mela,a Nash je i dalje u opciji.Zele neku odlicnu trojku koja moze da donosi titule,e sad koja ce biti i da li ce videcemo.U svakom slucaju verujem u Nasha da moze do prstena.
        [/quote]
        http://probasketballtalk.nbcsports.c...n-new-york.php
        Mislim da mozes ovo naci na gomilu sajtova, ali ovo je mi je bio pri ruci
        JUST PUNK

        NO NATIONS
        NO RELIGION
        NO AUTHORITY

        And most of all PEACE


        Anarchy

        Comment


        • Odg: Nba igraci

          Ma ne verujem da ce Nash do prstena,mnogo je star,ne moze on jos dugo na visokom nivou
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Odg: Nba igraci

            [quote author=-dacha- link=topic=1950.msg185584#msg185584 date=1288382887]
            Ma ne verujem da ce Nash do prstena,mnogo je star,ne moze on jos dugo na visokom nivou
            [/quote]
            Moze ako potpise za jak tim
            JUST PUNK

            NO NATIONS
            NO RELIGION
            NO AUTHORITY

            And most of all PEACE


            Anarchy

            Comment


            • Odg: Nba igraci

              Ja dugo nisam pratio NBA, i nisam nikako u toku, pa me zanima ko je CP3 ? I sta je bilo sa Trejsijem Megrejdijem, povrede su ga dotukle ? jel igra jos uopste ?
              <3 Vidic, Samuel, Rose, Brand, Djokovic, Dolgopolov, Monfils <3

              Comment


              • Odg: Nba igraci

                [quote author=Deki_partizan link=topic=1950.msg185588#msg185588 date=1288383172]
                Ja dugo nisam pratio NBA, i nisam nikako u toku, pa me zanima ko je CP3 ? I sta je bilo sa Trejsijem Megrejdijem, povrede su ga dotukle ? jel igra jos uopste ?
                [/quote]
                Trejsi igra u Pistonsima i ima jakih problema sa povredama. Cp3 je Chris Paul, igra u New Orleans Hornetsima i vec je tri godine zaredom najbolji plej
                JUST PUNK

                NO NATIONS
                NO RELIGION
                NO AUTHORITY

                And most of all PEACE


                Anarchy

                Comment


                • Odg: Nba igraci

                  [quote author=Lorenzo-fan link=topic=1950.msg185590#msg185590 date=1288383305]
                  Trejsi igra u Pistonsima i ima jakih problema sa povredama. Cp3 je Chris Paul, igra u New Orleans Hornetsima i vec je tri godine zaredom najbolji plej
                  [/quote]
                  A ko je najbolji play zadnjih 15 godina?Da cujem h5g6k8
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Nba igraci

                    [quote author=caniggia7 link=topic=1950.msg185593#msg185593 date=1288383576]
                    [quote author=Lorenzo-fan link=topic=1950.msg185590#msg185590 date=1288383305]
                    Trejsi igra u Pistonsima i ima jakih problema sa povredama. Cp3 je Chris Paul, igra u New Orleans Hornetsima i vec je tri godine zaredom najbolji plej
                    [/quote]
                    A ko je najbolji play zadnjih 15 godina?Da cujem h5g6k8
                    [/quote]
                    Vecina ce reci da je Iverson mada po meni je Dr. Steve
                    JUST PUNK

                    NO NATIONS
                    NO RELIGION
                    NO AUTHORITY

                    And most of all PEACE


                    Anarchy

                    Comment


                    • Odg: Nba igraci

                      [quote author=Lorenzo-fan link=topic=1950.msg185594#msg185594 date=1288383649]
                      Vecina ce reci da je Iverson mada po meni je Dr. Steve
                      [/quote]
                      Dr.Steve tako je.Vidis da mozes kad oces. h5g6k8
                      Iverson sjajan ali pravi play treba da ima upravo karakteristike Nasha i tu njegovu kreativnost.Nash je kreativniji i ima bolji sut dok Iverson ima jaci prodor.Sve u svemu,Steve je po meni bolji jer je konstantniji i duze drzi formu i gra na visokom nivou,dok Iversona sada nema nigde.
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: Nba igraci

                        U zadnjih 15 godina najbolji plej,Kid i &quot;Rukavica&quot; Pejton,a najbolji kojeg sam ja pratio Stokton,bez premca
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Nba igraci

                          [quote author=Lorenzo-fan link=topic=1950.msg185590#msg185590 date=1288383305]
                          [quote author=Deki_partizan link=topic=1950.msg185588#msg185588 date=1288383172]
                          Ja dugo nisam pratio NBA, i nisam nikako u toku, pa me zanima ko je CP3 ? I sta je bilo sa Trejsijem Megrejdijem, povrede su ga dotukle ? jel igra jos uopste ?
                          [/quote]
                          Trejsi igra u Pistonsima i ima jakih problema sa povredama. Cp3 je Chris Paul, igra u New Orleans Hornetsima i vec je tri godine zaredom najbolji plej
                          [/quote]

                          Ok, hvala ti na odg, steta za Trejsija, bio je jedan od mojih omiljenih igraca, da znam da Chris Paul vrlo dobar, al nisam znao da ga zovu Cp3
                          <3 Vidic, Samuel, Rose, Brand, Djokovic, Dolgopolov, Monfils <3

                          Comment


                          • Odg: Nba igraci

                            [quote author=Vladan link=topic=1950.msg185599#msg185599 date=1288384001]
                            U zadnjih 15 godina najbolji plej,Kid i &quot;Rukavica&quot; Pejton,a najbolji kojeg sam ja pratio Stokton,bez premca
                            [/quote]
                            Ne znam meni je Nash nekako najbolji,pa Kid,dok Paytona i nisam toliko ni zapamtio,mada je sjajan.Nash je nekako najsigurniji s loptom i najlepsu kosarku igra za oko.Skill mu je vrh!!!Uzivam gledajuci ga i nikad ne mogu da se smorim.Mislim da cu plakati kad se penzionise.
                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: Nba igraci

                              [quote author=caniggia7 link=topic=1950.msg185596#msg185596 date=1288383865]
                              [quote author=Lorenzo-fan link=topic=1950.msg185594#msg185594 date=1288383649]
                              Vecina ce reci da je Iverson mada po meni je Dr. Steve
                              [/quote]
                              Dr.Steve tako je.Vidis da mozes kad oces. h5g6k8
                              Iverson sjajan ali pravi play treba da ima upravo karakteristike Nasha i tu njegovu kreativnost.Nash je kreativniji i ima bolji sut dok Iverson ima jaci prodor.Sve u svemu,Steve je po meni bolji jer je konstantniji i duze drzi formu i gra na visokom nivou,dok Iversona sada nema nigde.
                              [/quote]
                              Volim ja Nesha ali omatorio je
                              JUST PUNK

                              NO NATIONS
                              NO RELIGION
                              NO AUTHORITY

                              And most of all PEACE


                              Anarchy

                              Comment


                              • Odg: Nba igraci

                                [quote author=Lorenzo-fan link=topic=1950.msg185607#msg185607 date=1288384185]
                                Volim ja Nesha ali omatorio je
                                [/quote]
                                Takav igrac nikad ne stari,isto kao i Kid i Kobe.Jos ih ova trojica ownaju a Kobe pogotovu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X