Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2K

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel se onaj account moze nekako napraviti da imam za stalno , a ne svaka 4 dana novi .. Jednom sam napraivo, bas igrao online po par partija dnevno , kad istekao account ..

    Ako cemo igrati to , moja Indiana ili Clippersi !
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Je li se to moze preko xboxa uvezati ?
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Dale moras otici na svoju adresu tu su ti poslali da potvrdis prijavu napravi akount otidji na svoju adresu udji u poruku sto ti je 2k poslo i oni ce ti dati link stisnes na taj link i na stranici toj ukucas username u nba i pasvord.
        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

        Comment


        • Meni nikako nece, uvek mi se ukoci kad unesem username i pass.

          Comment


          • Originally posted by Dusan View Post
            Meni nikako nece, uvek mi se ukoci kad unesem username i pass.
            Nemas brate orginalnu verziju, vec pirata, tako da ne mozes da koristis 2K servere, koji su njesra i ovako...Treba se igrati preko programa, ne moze preko 2K naloga, blokirace ti igra u suprotnom.;)
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Ljudi je li moze preko xboxa to da se igra , da znam da pobedim nekoga sa foruma
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Miko View Post
                Ljudi je li moze preko xboxa to da se igra , da znam da pobedim nekoga sa foruma
                Ako imas pristup netu preko XBOX-a, onda se samo sa nalogom prijavi i online igras sa ljudima iz celog sveta. A, kako ti zamisljas da ti sa konzolom igras protiv coveka sa foruma koji igra na PC-u?

                BTW, ako imas wireless na Xbox-u, nemoj pokusavati uopste, neces moci igrati...
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Pa mozda neko ima xbox ,a ne znam da li moze , sto ne bi moglo kad je ista igrica , isti djavo konzola ili xbox , koliko znam za pc,xbox i ps3 je ista igrica tj isti materijal
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Pa mozda neko ima xbox ,a ne znam da li moze , sto ne bi moglo kad je ista igrica , isti djavo konzola ili xbox , koliko znam za pc,xbox i ps3 je ista igrica tj isti materijal


                    Brate, a sta je Xbox? I, nije isto za PS3, Xbox i za PC....Nije isto uopste, da jeste, mogao bi da igras igre sa Xbox-a na PS3, sa PS3 na PC itd...znas gde to ide...Ne koriste uopste istu tehnologiju igre, tako da, nemoj lupati.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post


                      Brate, a sta je Xbox? I, nije isto za PS3, Xbox i za PC....Nije isto uopste, da jeste, mogao bi da igras igre sa Xbox-a na PS3, sa PS3 na PC itd...znas gde to ide...Ne koriste uopste istu tehnologiju igre, tako da, nemoj lupati.
                      ?

                      jebena 4 karaktera...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        ?

                        jebena 4 karaktera...
                        Mamba, nemoj ti meni tu bela slova, sram te bilo...
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Nemas brate orginalnu verziju, vec pirata, tako da ne mozes da koristis 2K servere, koji su njesra i ovako...Treba se igrati preko programa, ne moze preko 2K naloga, blokirace ti igra u suprotnom.;)
                          Preko kog programa?

                          Comment


                          • Originally posted by Dusan View Post
                            Preko kog programa?
                            To vec ne znam...

                            Bilo je na NLSC-u, moram da pronadjem...
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Ja se mogu prijavit sa piratom.
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • Originally posted by stefan12 View Post
                                Dale moras otici na svoju adresu tu su ti poslali da potvrdis prijavu napravi akount otidji na svoju adresu udji u poruku sto ti je 2k poslo i oni ce ti dati link stisnes na taj link i na stranici toj ukucas username u nba i pasvord.

                                Ma znam ja to , kazem ti uspio sam , igrao par dana , ali posliej 4 dana pisalo da je istekao account i da moram praviti novi , a to je realno tezak smor , ako cu svaki dan praviti novi , jer nemam toliko mailova , a i glupo

                                Jel ima nacin da se registrujes i da igras zauvijek sa jednim accountom ?
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X