Announcement

Collapse
No announcement yet.

2015 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX (Melbourne)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Kad smo kod foruma i teme koju pominje Alen, da li je neko pohvatao šta su Srđan i ekipa govorili u uvodnoj emisiji pred FP1? Jel' se opet sve svodi kao i pre da se ignoriše forum i da se podržavaju oni separatistički sajtovi...? Ne kontam filozofiju SportKlub kompanije(?). Forum je u vrlo dobrom stanju s obzirom na to koliko ga reklamiraju.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • #17
      Nisam gedao FP1, ali znam da je nas forum najbolji, ako se Ferari vrati na mesto koje mu pripada a po ovome od nocas hoce, Alonso i Meklaren Honda se oporave a hoce i oni, bice ovde lepo drustvo tokom cele sezone.

      Comment


      • #18
        Pa valjalo bi da se malo promovise forum,ima dosta znalaca ovde koji kidaju i nas ostalih koji volimo da gledamo i bilo bi lepo kada bi doslo jos vise ljudi na forum
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #19
          vanjice,hocu reci druze moderatoru,bas ste lepo otvorili sezonu,ali jel ja treba poslednja da saznam
          nista nisam pratila u pauzi pa idem samo da proverim za koje boje cu navijati,valjda mi vozac ostao u red bulu
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • #20
            Što se mene tiče ja bi Vanju odmah pred kamere gurno, zna više od pola ekipe na Skyu

            Comment


            • #21
              Pavle out Vanja in svi srecni i zadovoljni
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #22
                Red Bull u ozbiljnim problemima. Ne svidja mi se to, ipak nam treba vise konkukrentnih timova..A Pavle..Znao sam mu pok. oca, radim ponekad sa njegovim bratom. Cela familija je ceo zivot u medijima, a on i dalje Nasra zove FABIAN?!? Mozda sam dosadan sa ovim, ali ovo je vrhunski amaterizam. Ricardo stao, Red Bull u ozbiljnom problemu.

                Comment


                • #23
                  Dočekali smo i ovaj trenutak, F1 na YouTubeu...
                  Prvi klipovi maloprije postavljeni.

                  https://www.youtube.com/user/Formula1/videos

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by bice View Post
                    Pavle out Vanja in svi srecni i zadovoljni
                    Pa dobro bre, i mi Cigani imamo dušu...

                    Čudno mi je ovo za Red Bull, a neću moći da ispratim ni kvalifikacije uživo danas. Oh, well...

                    Comment


                    • #25
                      Nevjerovatan krug Lewisa, još je napravio lock-up u predzandnjoj krivini, mogao je lako ići u 1:25...

                      Ja prezadovoljan, treće mjesto, odličan krug Masse, sjajno otvaranje sezone.

                      Comment


                      • #26
                        Slazem se. Mada, i prosle godine su Vilijamsi bili dobri, i ovo se i ocekivalo donekle. Ja bih, cisto da malo promesamo karte, vise voleo da je Vettel ostao treci, jer za Masu i Botasa znamo da mogu. Ovako bi videli malo vise "fajta" na startu, ali ok. A Mecka..tu se nema sta reci. Teror, klasican.

                        Comment


                        • #27
                          Koliko je brzi Mercedes od svih ostlaih za 1.5 sekundi,nestvarno zaista.Odlican Feraribice tu klanje sa Wilijamsom,mene su odusevili Sainz i Nasr a Mercedes u velikom kanalu.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #28
                            Misliš McLaren?

                            Ono kad se probudiš za FP1, FP2, FP3 a zaspiš za Q...
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Kakav maler, evo imaš evo upravo na BBC-ju pregled kvalifikacija


                              McLaren jeste u velikoj rupi, ali polako, ipak su oni cijelu godinu iza svih ostalih. Naravno nadali smo se da će Honda iskoristiti podatke koje im je McLaren pružio tokom prošle godine, ali i dalje jako loše...
                              ''It's a learning process...''

                              Comment


                              • #30
                                Da li ko od aktivnih vozaca F1 pilotira, to jest ima letacku dozvolu ili kako se vec zove?

                                Comment

                                Working...
                                X