Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci 24:10, iskreno nema srece. Od kada je Rafa u padu forme Federer je igrao sjajno, bukvalno zadnjih 18 meseci igra manje-vise na jako visokom nivou. I tada su imali 0 susreta. Evo malo padne forma i Rafa se kao malo podigao eto njihovog meca. I pored idealni uslova ja ne vidim nacin kako moze da ga dobije.
    "But Pascal what are you saying?"

    Comment


    • Federer zadnji put dobio nadala u Indian Wellsu 2012 , a zadnji put na slemovima 2007 Wibledon i jos 2006 Wimbledon , samo dva puta dobio Rafu na slemovima , ako sa tim podatkom je najveci ikada , onda nekad bude

      Comment


      • Ne znam više šta da mislim... Trebalo mi je mesec dana da prebolim USO finale, a poraz od Rafe u ovakvim okolnostima bi mi opet uništio volju da pratim tenis barem par nedelja. Sreća pa ide odmor.

        Potreban je pravi niz okolnosti na strani Federera da bi ovaj dobio Rafu, a nekako mi se čini da ih ni sada nema dovoljno. Postojalo ih je i više nego što je bilo potrebno do US Opena, ali nakon toga je počeo da im opada broj. Recimo, u najvećem delu sezone sam davao ogromnu prednost Rodžeru pred svaki mogući susret, a sada sam spao na jedva preko 50%.

        Ne mogu da verujem da se ni jednom nisu susreli dok je držao formu na tako visokom nivou, a evo odmah njihovog meča na prvom turniru gde je Fed u padu.
        Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Nesto sumnjam da ce federer sa trenutnim udarcima bas tako lako pobediti. Ono sto sam ja danas gledao protiv Soka, a bogami i prethodnih dana, nije me nesto odusevio. Danas se na primer Sokic samoubio glupavim greskama, ali je i Federer imao nekoliko totalno nekarakteristicnih za njega, mada nije ni morao nesto da igra dovoljno je bilo da drzi lopticu u igri i Sok bi odradio posao.
          Ako protiv Nadala ne bude precizniji nema lagane pobede.
          Ako mu Gaske oduzima servis nema on sto na ovakvim uslovima da trazi protiv Federera.
          sigpic

          Comment


          • Roger komplet sedmicu igra koliko mu treba i morao bi se baš izlupirati da zijani sutra. Lagana pobjeda u dva seta

            Comment


            • Nole sve uzeo, odmara pustio ih da se naloze u Bazelu pa da ih obojicu mlati u Parizu i Londonu ;)

              Comment


              • Hehehe tacno tako
                sigpic

                Comment


                • Nadal nema promil sanse sutra, Federinjo pjeske u dva seta. Moja prognoza 6-1 6-0.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Gazi nejakog Feda Rafa pobratime. 24-10 ce da bude. Uvijek ga je Rafa gazo ko sljive za rakiju
                    Last edited by DinoFC; 31-10-15, 23:08.

                    Comment


                    • чек, чек.... да видимо да ли је Федерер научио шта треба да ради са високим спиновима добијенх на бекенд страни???
                      sigpic

                      Comment


                      • Ako Nole uzme Pariz, opet postavlja novi rekord sa osvojenih 6 mastersa u jednoj sezoni, bravo za još jednog ginisa.
                        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                        Comment


                        • Derbi II lige ;)
                          Nadal je izgledao jako dobro juče s Gaskeom
                          Pošto ima poseban tenis za Rodju, ni sam siguran da je podigao toliko nivo svoje igre da bi ga pobrdio.
                          Definitivno dobar meč u najavi

                          Sent from my SM-G920F using Tapatalk

                          Comment


                          • Nemam ni najmanju sumnju da Nadal dobija ovo. Zna on i sam da moze da pruzi vrlo dobru partiju, nesto kao u Pekingu protiv Noleta.Ne bi on nikad isao na takvog rivala a da nema nekog keca u rukavu. Ko je do sad gledao negove meceve mogao je da primeti da kljucne poene igra odlicno.. Ima tu dosta onih bolesnih paraleli i pasinga iz trka, ima ono obilazenje oko forhenda i pucanje u sam ugao.. Ne treba njemu 100% forme da bi savladao ovakvog Federera, dovoljne su mu samo one tri paralele po bh i cao djaci.. 2-1 za Nadala.
                            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                            https://ibb.co/cD1Xnq

                            Comment


                            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                              Nadal nema promil sanse sutra, Federinjo pjeske u dva seta. Moja prognoza 6-1 6-0.
                              Konacno da priznas pravi odnos
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Originally posted by Fića View Post
                                Nemam ni najmanju sumnju da Nadal dobija ovo. Zna on i sam da moze da pruzi vrlo dobru partiju, nesto kao u Pekingu protiv Noleta.Ne bi on nikad isao na takvog rivala a da nema nekog keca u rukavu. Ko je do sad gledao negove meceve mogao je da primeti da kljucne poene igra odlicno.. Ima tu dosta onih bolesnih paraleli i pasinga iz trka, ima ono obilazenje oko forhenda i pucanje u sam ugao.. Ne treba njemu 100% forme da bi savladao ovakvog Federera, dovoljne su mu samo one tri paralele po bh i cao djaci.. 2-1 za Nadala.
                                To je priča o Nadalu pre 2 godine, Za razliku od Nadalove igre koja je u poslednjoj sezoni nazadovala ostali igrači iz tzv. velike četvorke su dizali nivo igre i poboljšavali je u raznim elementima, tako da sa tim igračima nema šta da traži jer ništa vidno nije promenio u svojoj igri na bolje.Ako uspe da uzme set može da peva od sreće.
                                Last edited by Dekson; 01-11-15, 09:57.
                                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                                Comment

                                Working...
                                X