Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E tu bi se i ja smejao, jos ovde ga nije istamburao, bukvalno na svaki turnir ga pobjedio. Ali ovaj ce biti onaj final touch, da ga dokrajci pred domacu publiku Mada ja nisam bas optimista ako dodje do taj mec ali nema veze.

    Gaske sutra dobija Nadala, preslab je Rafa.
    OVAKO

    Comment


    • Izvlakusa sutra konacno ima sansu da dobije mec onako sampionski.

      Comment


      • Rafa ako izgubi od Gaskea neka se odma povuce do AOa. Pa da u nedelju vidimo dje je.
        sigpic

        Comment


        • Mislim da Federeru bukvalno nije moglo teze da zapadne sto se tice Nadala. 3 meca preokreta za paljenje onog sampionskog zara i jos sad slag na tortu muceni Gaske, koji je savrsen za dizanje samopouzdanja. Da su se bilo gde ranije sastali rekao bih lagana pobeda za Feda, sada vec postaje opasan Nadal ali naravno Fed je i dalje u eventualnom finalu favorit. Dajem tu negde 60% - 40%
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Jos uvek je rano govoriti o Fedal duelu jer obzirom na trenutno stanje stvari moguce su eskivaze sa obe strane.
            Kod Federera je ocigledno kako posledice poraza sa USO isplivavaju na povrsinu odnoseci mu koncentraciju tokom meceva dok mu raspolozenje varira od melanhonije do velike nervoze. Ima tu i straha od novog poraza protiv svog Nemezisa i to u rodnom gradu, pred svojom publikom u uslovima koji mu savrseno odgovaraju.
            Sa druge strane uprkos podizanju forme Nadal ce se zasigurno upitati da li je njegov trenutni nivo dovoljan za mec u uslovima koji mu najmanje odgovaraju.
            Zato valja sacekati rezultate 1/2 finala pa tek potom pricati o Fedal finalu.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by pecaros View Post
              Jos uvek je rano govoriti o Fedal duelu jer obzirom na trenutno stanje stvari moguce su eskivaze sa obe strane.
              Kod Federera je ocigledno kako posledice poraza sa USO isplivavaju na povrsinu odnoseci mu koncentraciju tokom meceva dok mu raspolozenje varira od melanhonije do velike nervoze. Ima tu i straha od novog poraza protiv svog Nemezisa i to u rodnom gradu, pred svojom publikom u uslovima koji mu savrseno odgovaraju.
              Sa druge strane uprkos podizanju forme Nadal ce se zasigurno upitati da li je njegov trenutni nivo dovoljan za mec u uslovima koji mu najmanje odgovaraju.
              Zato valja sacekati rezultate 1/2 finala pa tek potom pricati o Fedal finalu.
              Tako i ja nešto mislim i još samo da dodam Federerov sukob sa direktorom turnira i ako je stvarno tačno da je Nadal favorizovan od strane organizatora turnira, te da fond nagrade za Nadalovo 1.mesto nije isti kao za Federererovo 1.mesto, sve to može da poremeti Federera koji je po trenutnoj formi bar za klasu iznad Nadala, ali može da se desi i da dodje do izbegavanja direktnog duela.
              Last edited by Dekson; 31-10-15, 11:51.
              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

              Comment


              • Originally posted by Dekson View Post
                Tako i ja nešto mislim i još samo da dodam Federerov sukob sa direktorom turnira i ako je stvarno tačno da je Nadal favorizovan od strane organizatora turnira, te da fond nagrade za Nadalovo 1.mesto nije isti kao za Federererovo 1.mesto, sve to može da poremeti Federera koji je po trenutnoj formi bar za klasu iznad Nadala, ali može da se desi i da dodje do izbegavanja direktnog duela.
                Priča oko para imala bi smisla uoči turnira. Sada ona nema posebnu težinu jer je Federer pristao na ponuđene uslove iz ovih ili onih razloga.
                sigpic

                Comment


                • Prica oko para je imala veze one godine kad je Fed igrao bez ugovora Bazel i kad ga je Brenwald javno prozivao po novinama.
                  Ove godine su se dogovorili, Roger igra za 500k Bazel i sve pare ce dati za svoju fondaciju.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by pecaros View Post
                    Priča oko para imala bi smisla uoči turnira. Sada ona nema posebnu težinu jer je Federer pristao na ponuđene uslove iz ovih ili onih razloga.
                    Priču o parama sam čuo od komentatatora sa SK1.
                    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                    Comment


                    • Voleo bih da grešim ali Gaske nema baš puno šansi sa jednoručnim bekendom naročito u završnici meča.
                      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                      Comment


                      • ako bude par winnera ima da pjevamo

                        Comment


                        • Originally posted by Dekson View Post
                          Priču o parama sam čuo od komentatatora sa SK1.
                          Znam, samo sto u poslednje vreme komentatori sa SK znaju bas da grese, da ne kazem da lupaju gluposti.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Bravo Gaske, samo agresivno.
                            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                            Comment


                            • Krece nezadrzivi Nadal
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • тооо мајсторе, обрадуј нас најзад!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X