Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ognjen View Post
    GTA V sam davno zapoceo pa sam napravio dugu pauzu i bas prije par dana sam odlucio da krenem ipak od pocetka sve tako da se nadam da cu ovaj put uspjeti da predjem story dio u nekom normalnom vremenskom periodu jer problem mi je kada neku igru hocu da zavrsim a bas dugo je nisam igrao.

    s_hyperion, kakva je tebi igra Far Cry 5?
    Nisam ja igrao to više nakon FC 3, sve mi je na istu foru. Dosadio mi je taj Ubisoftov stil open world-a.


    edit: pao nam server izgleda, nismo izgleda proračunali da će forum imati ovoliku aktivnost. Već tražimo novi hosting
    Last edited by s_hyperion; 10-06-21, 23:12.

    Comment


    • Ja sam stao kod cetvorke, svakako se primeti da je blagi pad u odnosu na trojku, ali bih mozda ponovo u nekom trenutku igrao. Primal me nije privlacio, a i zbog toga sto si napisao odlazem peticu.

      AC sam sa druge strane presao skoro sve delove, samo Unity nisam presao do kraja dok cu Valhalu na jesen kada budu nize temperature.

      U jednoj misiji u FC4 isla pesma od Panjabi MC koju nisam cuo od osnovne skole. Bilo je dobrih momenata u prici, ali ipak slabija od trojke koja je mozda i najbolji deo u celom serijali ili drzi suvereno drugo mesto.

      Comment


      • Ako ima ljubitelja MMO zanra (koji vec neko vreme izumire)

        https://www.youtube.com/watch?v=pQyj...ab_channel=IGN

        Comment


        • Pa dodji, pridji
          Ma pridji, hodi



          (bice i za PC)

          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Samo da izjavim da su Slay the Spire i Hades za 10 nivoa iznd svih drugih igrica sto sam igrao za zivota

            Comment


            • CODEX krekovao NBA 2k22.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment

              Working...
              X