Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • imam jedno pitanje. Kako te igre zaradjuju (Fortnite i sad ova) kad su besplatne? Citao sam da je Fortnite do sada zaradio preko 2 milijarde $
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Mikrotransakcije. Igraci kupuju one plesove, skinove i slicno.



      Last edited by Mr. Wolf; 08-02-19, 20:52.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • a jel to sto kupuju im pomaze u igri?
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Ne pomaze im nista, cista kozmetika.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • ono sto mi se ne svidja je sto ima "cheatera" koriste neke hakerske programe
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Ja sam odigrao dvije partije juce i moram priznati da mi se svidjela igra(veliki sam fan Titanfall 1 i 2).. a moram pomenuti da nisam u zivotu igrao ni minut neke battle royale igre prije ovoga. Radim cijeli vikend pa necu igrati narednih nekoliko dana ali ako ima neko odje ko igra ovo na xboxu neka mi se javi u pp pa mozemo zajedno da peglamo.

              Comment


              • Javljam se ja samo da nadjem vremena

                Comment


                • Moj gamertag je Powerslave518, dodaj me pa da peglamo Apex... ja se jos navikavam na igru. Moram jedan dan da provedem jedno 10ak sati ispred tv-a da se ugiram

                  Comment


                  • Brate nisam upalio xbox nedelju dana. Imam 5 minuta igranja sa sve tutorialom
                    Svakako cu te addovati pa kad budemo mogli igracemo

                    Comment


                    • Instalirao juce, probao do odigram, izgleda mi sve konfuzno
                      Izbrisao, pa mozda za koji mesec ponovo pokusam
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Apex Legends ce nadmasiti Fortnite
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Nadam se da ce ga unistiti skroz
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Kako je meni onaj Fortnite tesko sranje ja to recima ne mogu opisat.

                            Comment


                            • Bas su ga sjebali. Bio je super kad si imao par pusaka i sve bilo na skill i gradjenje. Nisam mesecima gledao ali bacim pogled pre neko vece i tamo vise nema hodanja, ljudi samo skacu i lete. Wtf
                              Ninja rip nadam se

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Instalirao juce, probao do odigram, izgleda mi sve konfuzno
                                Izbrisao, pa mozda za koji mesec ponovo pokusam
                                Ja kad sam prvi put igrao nisam znao sta se desava Ispadamo iz aviona, trce ljudi na sve strane... dje mi je puska.. nadji pusku, nema metaka.. neko puca na mene, ovaj iz nog tima vice iz svega mozga... sta je reko ovo, majko mila Ne znam dje da idem, koja je poenta.. bas sam bio pogubljen. Srecom, pa sam bio u timu sa neka dva majstora jer smo pobijedili a ja mislim da nisam nikoga pogodio u toku te partije I evo me sad sam lvl 11 i nakon te prve partije vise nisam pobijedio nijednom Zavrsavali smo drugi par puta...

                                Elem, ja sam bas bas los kad je nisanjenje i pucanje u pitanju... mislim da ima makar 10 godina od kad sam igrao neki fps na konzoli tako da sam uzasan... sa ostalim igrama nikad nisam imao problema, ali za fps mi treba mis i tastatura da bi bio dobar. Moram da vjezbam... da se ne brukam protiv djece od 13 godina

                                Comment

                                Working...
                                X