Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slay the spire. Nova zaraza
    Kakvu igru ljudi napravise

    Comment


    • Te kartaroske igre su meni sve sranje. Ako hocu karte tu je texas hold em.
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • Krekovan Assassins Creed Valhalla(EMPRESS).
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Krekovan Little Nightmares 2.
          Originally posted by Joker View Post
          Aaaa, sad cu da je skinem!
          I predjoh je upravo.

          Comment


          • Originally posted by Joker View Post
            I predjoh je upravo.
            Vec?

            Kolko ti je sati trebalo?
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • Pa, racunaj.. nekih 10 sati max. I bas nisam zurio. Mogla bi se spidranovati u sat-dva. Nisu to duge igrice, ni prvi ni drugi dio.

              A presimpaticna igrica. Prvi dio mi se mnogo svidio, a i drugi. Takodje morbidan kraj kao u prvom. Ljudi je trpaju u horor zanr, mada nije bas.. mozda neki horor za djecu. Sablasna atmosfera, ali ujedno je sve nekako simpaticno i uvrnuto.. bas kao u snu. Kako se i zove.

              Toj atmosferi znatno doprinosi i to sto nema nikakve price, govora, jedne jedine rijeci.. vec se samo pitas wtf, sta je sad ovo, o cemu se odje radi.. sta je pjesnik htio reci, koja je simbolika svega ovoga... I, kad zavrsis igricu, pokusavas sve da sklopis u neku smislenu pricu, koja u svakoj varijanti ne moze biti postedjena morbidnosti, groteske, ali i onih najcistijih osjecanja, jer su u glavnoj ulozi djeca. Djeca, koja su se nekako zadesila u toj bolestini od svijeta.. ili sna... Ma, predivno!
              Last edited by Joker; 25-03-21, 09:19.

              Comment


              • Znam igrao sam prvi deo svideo mi se. Presao sam ga. Nego nisam presao one dodatne price u prvom delu. A drugi deo nisam jos probao mislim da mi je slab hardver...
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • Jel moguce da za ovu igricu moze biti slab hardver.. ovo moze na digitron.

                  Comment


                  • Originally posted by Joker View Post
                    Jel moguce da za ovu igricu moze biti slab hardver.. ovo moze na digitron.
                    Minimum:

                    GPU: Nvidia GeForce GTX 570, 1 GB | AMD Radeon HD 7850, 2 GB

                    Ja imam HD 7770 1GB VRAM

                    Tako da mozda ako bi spustio na 800p i dobio 30fps
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • A ono jeste.. Igrica jeste jednostavna graficki, ali je sva u nekom polumraku, prepuna sjenki.. a to zna da jede resurse.

                      Comment




                      • gejming na racunaru mrtav
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • 1. April.
                          sigpic
                          "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                          Comment


                          • Ja se upeco

                            Ali nije ovo da nije tacno. Jer tebi za PC koji ce lepo da tera ove nove igre treba duplo ili troduplo novca kolko je konzola nove generacije koja ce ti raditi 10 godina (dokle god izlaze igre) dok za PC stalno moras menjati graficku, RAM, procesor...
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • sigpic
                              "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                              Comment


                              • Originally posted by Busby View Post
                                Ja sam uzeo neki gaming laptop, za sad tera sve. Videćemo za godinu, dve. Nekako volim laptop jer uvek mogu da ga ponesem.

                                Konzole nisu tako skupe tako da mogu da se priušte ali zato ćeš love i love nalupati na igrice. Ja sam pre igrao samo FM i Pes, što sam stariji sve sam detinjastiji pa sad kupujem redom. ������

                                Mada će sve ljude naterati na konzole jer gledaj recimo Fifa kako izgleda na konzoli a kako na PC, tako je bilo sa Sony dvojkom isto, kao ima igara kao za 4 ali nema veze grafika jedna sa drugom.

                                Ćerki sam kupio onaj nintendo sa gomilom igrica i tu sam ubijao ove konorarne dane, dobra stvarčica.
                                Ma da originale nikad nisam kupovao niti cu. Pretplatu za xbox pass isto necu (a i nemaju sve igre)

                                PC preskup

                                Izgleda da cu kao drug uzeti PS4 cipovan i skidati pirate

                                Ako budem hteo da se igram jer sada mi bas i nije do igranja, stariji sam. Igram ovo sto mogu na ovoj kanti da igram (GTA V, wreckfest, worms...)
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X