Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ih, nisu igre samo to, ima gomila zanrova, za svaciji ukus.

    Potcenjujes ih opasno
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Druga igra koju Epic deli besplatno je Oddworld: New 'n' Tasty, a ostale ce verovatno biti....

      Spoiler
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Inside sam igrao. odlicna
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • koji debakl cyberpunka
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Wolf ce da te banuje

            Ja poceo trilogiju banner saga. Deluje da je bas igra za uzivanje

            Comment


            • Cim je bila ona vest da su recezentima poslate samo PC kopije igre, sve je bilo jasno.

              Sjebali su se u proceni, jos onda kad su izveli Kijanua i najavili igru previse rano, onda slede dva ili tri odlaganja i vise verovatno nisu smeli. Poranili su bar jedno pola godine do godinu dana sa igrom. Jebiga. Sad im ostaje da krpe ko ludi i da nekako osposobe igru za konzole.

              Bas veliko sranje se napravilo. Tim koji je radio na igri je besan na ove iznad sto su odlucivali.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Ja poceo trilogiju banner saga. Deluje da je bas igra za uzivanje
                Sad sam pogledao ovo, deluje bas kul, vidim na steamu da je odlicno ocenjen.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Da da. Bas chill igra deluje. Tek sam poceo do duse, al mnogo prija

                  A nikad nisam igrao takav tip igrice.

                  Comment


                  • Ko voli horor igre, Epic danas besplatno deli Alien: Isolation.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Ko voli horor igre, Epic danas besplatno deli Alien: Isolation.
                      volim ja ali mi se ta ne igra.

                      vise sam za 2d
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Igrao sam prosle nedelje Mafia II i nije me nesto vuklo da nastavim, jer sam se brzo smorio.

                        Zavrsih malocas remasterovanog keca i sada vec hocu ponovo da pokusam da igram dvojku.

                        Ljudi koji su igrali oba dela, kapiram da znaju do koje scene hocu da dobacim u dvojci.

                        Par igara stavljam sada na on hold, kad sam se vec uvukao u Mafia svet.

                        Nisam igrao keca, omasio sam ga za fazon godinu dana. Znao sam da igra postoji, ali nisam se do te mere naprzio da moram da je predjem. I da sam je igrao, ne znam ni da li bih je presao. Umeo sam u dva chaptera bas fino da izginem. Poslednjih par misija su mi nakon toga bili laganica. Za Max Payne sam znao, ali to recimo nisam nesto ni puno pokusavao.

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Igrao sam prosle nedelje Mafia II i nije me nesto vuklo da nastavim, jer sam se brzo smorio.

                          Zavrsih malocas remasterovanog keca i sada vec hocu ponovo da pokusam da igram dvojku.

                          Ljudi koji su igrali oba dela, kapiram da znaju do koje scene hocu da dobacim u dvojci.

                          Par igara stavljam sada na on hold, kad sam se vec uvukao u Mafia svet.
                          dvojku sam davno igrao i obrno ali ne znam na koju scenu mislis?
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Sad me je vec malo proslo. Odmoricu glavu veceras.

                            Jedina scena koja povezuje keca i dvojku.

                            Misije u kecu su me oduvale, ne secam se da me je tako nesto zabavilo iako je to posluzilo kao inspiracija drugim igrama i manje-vise delovi radnje i misija su implementirane u drugim igrama. Ali kada prelazis u Mafiu, imas osecaj kako su oni prvi to uradili na efektan nacin. Ne mogu da tvrdim da je autenticno u svetu video igara, ali daje takav osecaj.Da sam ovo presao mladji, dosta scena i replika bih imao u glavi. Prava revolucionarna igra koja je obelezila taj period i ciji trag bi trebao da ostane neizbrisiv. Najveca ironija je sto je film Kum inspirisao Mafiju. Kada je Kum pokusao da da iskopira taj recept u svoj svet, bio je samo osrednji klon.

                            Comment


                            • keca sam jako malo igrao
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Koja je uopšte priča u igri Cyberpunk 2077?

                                Koliko sam mogao malo preletiti na Youtube, samo se auta voze.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X