Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts





  • Comment


    • Comment


      • Originally posted by Lord Aleksa View Post
        Pusti Far Cry, od treceg dela nista novo ne rade, Primal ne racunam, pogresna formula i pokusaj...Ovaj Far Cry 5 je totalna kopija 4-ke, pogledaj samo poster igrice, isto kao Pagan Min iz cetvorke.Ne znam, ja sam voleo keca i dvojka mi je bila bas kul(iako su je hejtovali), trojka je bila sasvim dobra, posle toga, bas bas tanko...

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Dobra lista, stavio bih God of War za H&S i nedje bih morao Betmena da uglavim, ali ne znam dje

          Baldurs Gate jbt, remek djelo bas
          Pravo remek delo, inace, najvise volim te serijale.Baldur's gate, Ice wind dale, Planescape torment, Pillars of Eternity itd...

          Comment


          • Pravljenje bilo kakvih listi, bez dodavanja MGS je bogohuljenje! Jos stavljati Sam-a Fisher-a ispred Solid Snake-a je krivicno delo! Odlican je Splinter Cell ali ne moze da parira Kojiminom zivotnon delu. Tacka.

            Comment
















            • Shadow of the Colossus, da li je to jedna od najgenijalnijih igara svih vremena? Da.
              sigpic

              Comment


              • Slab staz imate, premalo SNES i PS1 igara, premalo igara iz proslog milenijuma Mada neko pomenu Baldur's Gate, ima plus od mene. Inace je ovogodisnji E3 bas krs bio, jako malo novih najava, Sony je pogotovo razocarao.
                Last edited by s_hyperion; 13-06-17, 15:37.

                Comment


                • Comment


                  • Originally posted by zdravkelja View Post
                    Slab staz imate, premalo SNES i PS1 igara, premalo igara iz proslog milenijuma Mada neko pomenu Baldur's Gate, ima plus od mene. Inace je ovogodisnji E3 bas krs bio, jako malo novih najava, Sony je pogotovo razocarao.
                    Ja sam Zdravkelja...Imam ja fin staz, kazem ti, moje najvece ljubavi su Baldur's gate, Ice Wind Dale, Planescape Torment, Elder Scrollsi i naravno Diablo 1 i 2

                    Comment


                    • Plus i za Planescape Za Elder Scrolls vec tesko da bih mogao da se slozim, Bethesdu hejtujem jer 15 godina ne mogu kako treba gameplay da naprave, a ni da izbace igru koja nema milion bagova. Ok je osmisljen svet, ok je prica, ali mi uopste nije zabavno da igram. Ni Witcher nije skroz idealan po tom pitanju, ali je tu sve ostalo na najvisem mogucem nivou, a jos sam i fan knjiga, pa se da oprostiti.

                      Comment




                      • sigpic

                        Comment


                        • PvZ Heroes na playstoru, nisam ni znao da ima. Tek poceo al bas obecava

                          Comment


                          • Little nightmares mnogo sjebana igra. Briljantna platforma ali krajnje creepy
                            sigpic

                            Comment


                            • Nisam igrao, ali me podseca malo na Inside.

                              Comment


                              • Jep, samo je izazovnija od Inside, a laksa od Limbo. Medjutim ti neki bossovi koji te jure i sama atmosfera je krajnje uznemirujuca na momente, jos protagonista dijete, pa ono, sjebana. Ali svaka preporuka, mora da se odigra
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X