Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Crni Đorđe View Post
    Iskreno, kada započneš sejv u predsezoni, kada si bez regulisane filozofije, bez dovoljno novca za pojačanja, bez adekvatnog broja trenera, teško da možeš mrdnuti tako brzo na prvi "continue". Taktika se mora brzo regulisati, a to zna da potraaaaaje. Pa svaka uloga na terenu, svaki prekid - defanzivni i ofanzivni, dodela uloga trenerima, odlučivanje ko je višak u timu, gde je manjak, shvatiti koji igrači imaju prave karakteristike za tu i tu ulogu... Zaista treba posla.

    Za filozofiju, to je zanimljivo. Ranije sam imao samo jednu filozofiju i tu pokušavao da ukalupim svaki tim koji imam na raspolaganju. Kasnije sam shvatio da je to "dosadnija" verzija i da je zanimljivije prilagoditi se ekipi i igračima. Tako sam se vremenom pretvorio u neverovatnu škrticu i zaista me mrzi da trošim pare. Za 10 godina igranja FM-a najskuplja kupovina mi je dovođenje Lukakua na FM 11 u Lacio, za nekih 13 miliona evra, još je bio u Anderlehtu. A sve samo da bih ga uklopio u taktiku, mada sam mogao tada dovesti Balotelija kao "slobodnog".

    Valjda i zbog toga što sam tifoz LLM-a, to je negde duboko u meni da radim na "dođi mi".
    Znas kako, meni uvek bude zanimljivo da gradim ekipu po mojoj filozofiji jer sam jako opsesivan i moram to da dovedem do perfekcije To najcesce znaci da moram 11 igraca sam da odgajim i treniram ih godinama do perfekcije, svaka ocena da bude odgovarajuca za neophodnu rolu.

    Naravno, podjednako je zanimljivo izvuci maksimum iz neke ekipe u rasulu.

    Mecevi se gledaju na 2D, nisam nikad presao na 3D.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Meni je uvek bilo najbitnije da stvorim sistem. Nisam se uklapao po onome sta ekipa moze da ponudi nego sam nekada I na silu zeleo da instaliram svoju taktiku terajuci igrace da uce novu poziciju.
      Nije to uvek bill efikasno moram priznati.

      Ceo tim bih precesljao I otklonio sve one koji po mojim kriterijumima ne mogu zadovoljiti, namestis rezerve I mlade da igraju takticki isto.

      Sto se tice pozajmica uvek gledam da taj tim ima priblizno isti stil igre I bas ispizdim kada igraca posaljem na celu sezonu a oni zamene trenera I krenu igrati defanzivan fudbal sa klasicnom postavkom 4-4-2.

      Sto se tice trenera uvek mi je bitan mentalitet i motivacija, sposobnost tj ocene im vremenom svakako rastu. Bitni su naravno I fitness treneri jer ja uvek u predsezoni, na pocetku, ih urnisem sa fizickim delom priprema.

      Svakog igraca stavljam na indvidualne treninge I da uce odredjene poteze koji ce biti adekvatni za njihovu poziciju.

      Prijateljske utakmice su jako bitne I tu se sve iskristalise. Taktika postane poznata igracima I naviknu se na sistem igre.

      Nikada ne uzimam velike timove, jer to nije nikakva zabava.
      LLM je vrhunska stvar samo sto zna da te dovede do ludila.

      Dobro stvar je sto nijedna taktika nije dugorocno pametnija od match engine-a, I vremenom moras nesto menjati jer te igrica provali.

      Al braco mila kada se pojave dva, tri perspektivna igraca u akademiji, sve 4,5 zvezdica, ludilo osecaj.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Znas kako, meni uvek bude zanimljivo da gradim ekipu po mojoj filozofiji jer sam jako opsesivan i moram to da dovedem do perfekcije To najcesce znaci da moram 11 igraca sam da odgajim i treniram ih godinama do perfekcije, svaka ocena da bude odgovarajuca za neophodnu rolu.

        Naravno, podjednako je zanimljivo izvuci maksimum iz neke ekipe u rasulu.

        Mecevi se gledaju na 2D, nisam nikad presao na 3D.
        Kakav brate 3D, sjecam se izraza lica stare kad udje u pola noci u sobu a ja šibam ko luđak a sutra prva smjena. Samo kaze gasi te loptice, izvadit cu osigurace od struje.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Ja na primer igram FM od 2012. i sad gledam koliko ne mogu da se poredim sa vama, niti trazim te taktike, treninge nekad pustim pomocnog da vodi, imam 1 sejv i to teram dok mi ne dosadi. Uglavnom u bilo koji klub da dodje, prebacim na 4-2-3-1 formaciju iskljucivo, i uglavnom trazim ove mlade talente, sve igrace preko 31 godine retko koristim ili prodajem, ali sto neko kaze kad se vezem za nekog igraca ne bih ga prodao ni za kakve pare
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Pravi smek ove igrice su bas te 2D kuglice I imaginacija svakog postignutog gola
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Više sam zora dočekao uz FM nego uz devojku

              Udjes na par tekmi odigraš dve sezone
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Nikada ne uzimam velike timove, jer to nije nikakva zabava.
                Mislis? Meni je jedan od najjacih sejvova bio sa Mancester Junajtedom. Cilj je bio osvojiti tripletu igrajuci sve utakmice iskljucivo sa klincima iz akademije. Vec u prvom prelaznom vratio Sokrosa, Pogbu, Velbeka... Nikad nisam uspeo, za 20 i kusur sezona. Jedne sezone sam osvojio ligu i izgubio u finalu LS, tad sam najblizi bio. To mi je ujedno bilo i jedino finale LS, 4-5 puta za redom ispadao u polufinalima. Sejv je bio čupač kose.

                Mada je za mene najveci uspeh bio sto nisam dobio otkaz u prve tri sezone. Posle je bilo lako, kao kad devojku polako privikavas na prdeze, podrigivanja i slicno.
                Last edited by bici; 02-05-17, 10:39.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Da zato sto si navijac Manchester Uniteda pa imas vlazne snove o klincima iz akademije
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Da zato sto si navijac Manchester Uniteda pa imas vlazne snove o klincima iz akademije
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      ...imas vlazne snove o klincima iz akademije
                      Originally posted by bice View Post
                      ...kad se vezem za nekog igraca ne bih ga prodao ni za kakve pare
                      Originally posted by l1m4r View Post
                      Više sam zora dočekao uz FM nego uz devojku
                      Originally posted by bici View Post
                      ... kao kad devojku polako privikavas na prdeze, podrigivanja i slicno.

                      " Gamer Zone "
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Kakav Social Justice Warrior je ovaj Ves, to nije realno.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Kakav Social Justice Warrior je ovaj Ves, to nije realno.
                          hahahahahahahah

                          " this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth. No one has any shame anymore, and we're supposed to celebrate it. "

                          http://www.imdb.com/title/tt1912398/?ref_=nv_sr_1

                          Zapravo si se zajeb'o. Ja samo ne volim balavo nabijeđeno egom nabildano samopouzdanje! Ovo je šala. Možda je loša i ekipi nije smiješna, ali je šala.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Radi fm do jaja. Nego jel ima neki patch da ne gledam Oscara u Celziju?

                            Comment


                            • Ljubo jesi li se prijavio za crown chempionship? AKo nisi obavezno se registruj, od 11. prvi turniri, bice ih na stotine iljada, pa ako iznenadis eto te u borbi za najboljeg na svijetu i sansu da uzmes milion dolara
                              sigpic

                              Comment


                              • Posto sam lvl 8 cisto sumnjam da mogu da pobedim ikog
                                Pa cak i ako svi budu lvl 9, nemam sta da trazim... los sam u pm

                                Comment

                                Working...
                                X