Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izasao je FM 17 na torentima, probao sam ga, radi, ali je za moj komp prezahtevan, ucitava tri dana.. Video sam u nekoj temi da ljudi iscekuju da se pojavi, mozda je to bila i ova, pa eto, da vas malo obradujem

    Comment


    • Originally posted by Dimitrije View Post
      Izasao je FM 17 na torentima, probao sam ga, radi, ali je za moj komp prezahtevan, ucitava tri dana.. Video sam u nekoj temi da ljudi iscekuju da se pojavi, mozda je to bila i ova, pa eto, da vas malo obradujem
      Gde si ti nasao proper crack?

      Znam za ovu listu sa krekovima ali za moj glupi komp nema kreka.

      http://pasteonline.org/paste.php?id=7405

      Comment


      • Odatle sam i ja skinuo, za moj ima, ali dzaba. Jako mi sporo radi, a predobro su uradili igru..

        Comment


        • Moze li brate samo link za FM na PM ili javno ako nije problem.

          Comment


          • Originally posted by Dimitrije View Post
            Odatle sam i ja skinuo, za moj ima, ali dzaba. Jako mi sporo radi, a predobro su uradili igru..
            Sacekacu do NG ako ne izadje, kupujem. I prosli sam uzeo ko ga jebe, vredno je. xD

            Originally posted by Baka View Post
            Moze li brate samo link za FM na PM ili javno ako nije problem.
            https://mega.nz/#!tl1y0C5K!YDldX1PIx...GF_K5Odxf3znFM

            Comment


            • Slao sam ljudima u privatnim porukama linkove, ko me je pitao. Ne znam da li smem ovde javno da kacim, da li je u skladu sa politikom foruma Predobra je igra, probao sam jedno sat vremena da vidim sta su sve ponudili i odusevljen sam. Opcijama nikad kraja. Venger je postao direktor fudbala, a na sastanku su me sacekali Bould, Kreonke i Gazidis da pricamo o nacinu igre i kako ce se klub razvijati dalje. Bolestina od igre, cak su ubacili i drustevene mreze da mogu da te pljuju navijaci. Bas mi je zao sto mi ne radi lepo, danima se ucitava

              Comment


              • Originally posted by Avramovic View Post
                Gde si ti nasao proper crack?

                Znam za ovu listu sa krekovima ali za moj glupi komp nema kreka.

                http://pasteonline.org/paste.php?id=7405
                Ista sudbina i mene zadesila

                Comment


                • Mass Effect Andromeda dobila zvanicni datum izlazka 21.3.2017.
                  sigpic

                  Comment


                  • Tako rano!? Ja bio ubedjen da izlazi krajem 2017.
                    Znaci polako poceti obnavljati gradivo, ali punom parom tek posle ispitnog.
                    Last edited by Scouser; 05-01-17, 18:38.

                    Comment


                    • Dan kada zavrsim sa trojkom, ima taj dan da slavim kao slavu.

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Dan kada zavrsim sa trojkom, ima taj dan da slavim kao slavu.
                        Mnogo je kume

                        Comment


                        • Kakva dominacija u poslednjih 12 sati.Oplako sam

                          Spoiler




                          Comment


                          • SKK (sta koji ku*ac). Skinem 60gb NBA 2K17 da bih skontao da je maltene nemoguce igrati na tastaturi. Do 2K15 sam lagano igrao (nije full uzivanje, ali meni je bilo dovoljno). Aj u toku igre i nije neki problem, ali jebeno ne mogu da izaberem timove u exibition modu. Mogu samo da igram sa omiljenim timom protiv Cavsa. Ne pada mi na pamet da kupujem joy, pa ako neko zna kako se resava ovaj problem, neka pomogne

                            EDIT: Snasao sam se, na [ ] se menja tim. Koliko su retardirani sve im hebem

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              SKK (sta koji ku*ac). Skinem 60gb NBA 2K17 da bih skontao da je maltene nemoguce igrati na tastaturi. Do 2K15 sam lagano igrao (nije full uzivanje, ali meni je bilo dovoljno). Aj u toku igre i nije neki problem, ali jebeno ne mogu da izaberem timove u exibition modu. Mogu samo da igram sa omiljenim timom protiv Cavsa. Ne pada mi na pamet da kupujem joy, pa ako neko zna kako se resava ovaj problem, neka pomogne

                              EDIT: Snasao sam se, na [ ] se menja tim. Koliko su retardirani sve im hebem
                              Ne može biti gore od MADDEN-a na tastaturi?
                              sigpic

                              Comment


                              • Zasto igras tavke igre na tastaturi?

                                Comment

                                Working...
                                X