Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Assassin noviji svi sranje. Poslednje sam igrao nešto francuska revolucoja i izgasio, probao isto London, sranje.

    Jedinica i Ezio su zakon, ostalo kurčina.

    Jedinica najbolja, mogao bih opet da igram

    Comment


    • Pomalo je jednoličan, ali prvi deo je baš potcenjena igra. Probaj da igraš sa isključenom mapom, markerima, i slično, mnogo je zanimljivije iskustvo i doprinosi imerziji. Ne možeš da se oslanjaš na to da će igra da te vodi za ruku, nego baš moraš da budeš pravi assassin, prikupljaš informacije, pratiš putokaze, slušaš i pamtiš šta ti pričaju, itd. Igra je tako prvobitno i dizajnirana, ali su testeri kukali da im je previše komplikovano pa su pri kraju razvoja igre dodali te elemente.

      Comment


      • A ove novije su mi sranje grafika, nema mi tu čar borbe i jasnost u oku. Sranjce nekako jeftino izgleda. Ovo najnovije videh neke supermoći na nekom streamu igra lik.

        Sviranje kurcu. Prvi deo je imao priču kao i Ezio deo. I to vrlo zanimljivu i vrlo dobre teme. Posle se izgubilo vremenom to.

        Comment


        • Unity je pljuvan kada je izasao od strane pojedinaca i dezurnih musomrda, nema bolju animaciju ni kretnju od ovih novih, ali je i dalje sjajan.
          Ja volim da istrazujem, tako da mi grindovanje nije problem.
          Sto se tice Horizonta, mnogi nece jako dugo moci da pređu na peticu, pa je takav bonus sasvim fer.
          Ko kupi novu konzolu, imace vrhunski ugođaj, ko igra na staroj dobice odličnu i unapređenu igru.
          Ko je kupi na cetvorci, bice automatski azurirana i unapređena prelaskom na peticu.

          Comment


          • Zanimljivo da se ovde najvise bune ovi sto zapravo nisu ni igrali vise od 2-3 AC dela, ako i toliko.
            Last edited by Centurion; 18-09-20, 02:31.

            Comment


            • Originally posted by Cassius Clay View Post
              Assassin noviji svi sranje. Poslednje sam igrao nešto francuska revolucoja i izgasio, probao isto London, sranje.

              Jedinica i Ezio su zakon, ostalo kurčina.

              Jedinica najbolja, mogao bih opet da igram
              Kako ovo mozes da tvrdis ako nisi igrao nijedan posle Londona?

              Izasla su dva i sada na jesen izlazi treci.


              Nisu ni meni ova dva neko vrhunsko iskustvo da bas padnem na dupe, ali su me zalepili za monitor da nisam znao gde mi se nalazi glava. Mislim da prvi put i pazarim igru preko neta posto sam fan nordijske mitologije iako verujem da se nece puno razlikovati od prethodna dva.

              Brotherhood ne znam kako bih kotirao jer je jahao na talasu dvojke, prva dva mesta naravno drze II i Black Flag. Origins i Odiseja mi upadaju u top5 kako god da ih rangiram.
              Last edited by Ricma; 18-09-20, 07:05.

              Comment


              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                A ove novije su mi sranje grafika, nema mi tu čar borbe i jasnost u oku. Sranjce nekako jeftino izgleda.
                Burazeru, ti nemas pojma sta pričas.
                Ajde da razumem one kojima je komplikovano, dugacko, ne sviđa se promenjena mehanika ili mitski elementi.
                To sve shvatam.
                Ali reci da je grafika sranje i da jeftino izgleda, posebno to reci za Origins i Odiseju, pa to je van svake pameti.
                Cak i B. Flag i danas izgleda fenomenalno, o nekim kasnijim delovima koji rekonstruišu neke velike gradove i epohe da ne govorim.

                Inace, evo samo jedan covek je pomenuo Black Flag koji se u gejminig zajednici vodi kao jedan od najboljih i najomiljenijih delova.
                Niko ni da ga pomene u raspravi, što je zapravo dokaz da pojedinci nisu ni igrali AC, da mu nisu dali šansu i da su kritike neopravdane i nerealne.
                Cak i stari AC imaju fantasticnu grafiku, posebno ako su remasterovani za ps4.

                Nije AC moja omiljena igra pa da sada glumim advokata, ali jeste sjajan serijal i bukvalno vremepolov i to vrlo realistican i cesto jako istorijski tacan vremepolov. Ne bukvalno, ali moze mnogo toga da se nauci.
                Igre su sjajne, ali ne budimo smesni ako je neko poznat po revolucionarnoj grafici i detaljima to je AC.
                N.Dam iz Unity uzimaju u razmatranje prilkom obnove katedrala zbog detalja i realizma, a ovde onda neko izvali kako je grafika jeftina i to ova nova.

                Comment


                • Gamer Zone

                  Originally posted by Ricma View Post
                  Kako ovo mozes da tvrdis ako nisi igrao nijedan posle Londona?

                  Izasla su dva i sada na jesen izlazi treci.


                  Nisu ni meni ova dva neko vrhunsko iskustvo da bas padnem na dupe, ali su me zalepili za monitor da nisam znao gde mi se nalazi glava. Mislim da prvi put i pazarim igru preko neta posto sam fan nordijske mitologije iako verujem da se nece puno razlikovati od prethodna dva.

                  Brotherhood ne znam kako bih kotirao jer je jahao na talasu dvojke, prva dva mesta naravno drze II i Black Flag. Origins i Odiseja mi upadaju u top5 kako god da ih rangiram.
                  Hahah je l me to juris po forumu i demnatujes? Brate ne svidja mi se gameplay i grafika i ostalo, meni licno su sranje. Nisam ja profi gejmer, da imam neke objektivne standarde jer se ne razumem.

                  Burazeru, ne da nemam pojma, nego i vise od toga. Nisam se ni predstavio kao znalac. Gledao sam na streamovima i rekao sam sebi da ono nikada ne bih igrao.

                  Meni kao meni je sranje, a sta kazu struka i ljudi ja pojma nemam. Stvarno nisam iz tog sveta.


                  Sent from my iPhone using... using my brain cells
                  Last edited by Cassius Clay; 18-09-20, 10:33.

                  Comment


                  • Tako brate, reci da se ne razumes i da ti misljenje nije objektivno, pa se odmah ogradi.
                    Onda nema nesporazuma.

                    Comment


                    • Ma nisam ni mislio drugčije, gde idu igrice i ja u istu rečenicu. Baš nemam osnovne elemente razumevanja ni šta se vrednuje. Ovo je lični laički utisak nekoga ko nije gejmer. Svideo mi se prvi deo, svidela mi se trilogija o Enzu, a francusku revoluciju sam hteo da igram jer meni faks čitav kreće od francuske revolucije, ali sam izgasio kod onog jurenja sa djetetom jer mi grafika nešto nije legla. Ili malo kasnije peo sam se negde i bio je neki skup ljudi u zgradi, ne sećam se.

                      A što se tiče istorije, zato mi je i krivo što nisam odigrao i zato sam je igrao na prvom mestu jer ima neke zanimljive motive iz istorije od templara preko muslimanskog bratstva asasina, itd itd


                      Sent from my iPhone using... using my brain cells

                      Comment


                      • Čudno da ti grafika nije legla, secam se da sam zinuo kada sam startovao igru i usao u muzej, tamo na startu kada se decak i devojcica jure po onom vrtu.
                        Bas dobru grafiku ima Unity, i super su rekonstruisali grad i epohu, bas kao i Sindikat.

                        Comment


                        • Probaću opet možda je to bilo u momentu, znam da sam skinuo i to i London sa entuzijazmom jer sam pretpostavljao da je London nešto u vezi industrijske revolucije ili tako nešto. To je jedina igrica koju bih i odigrao onako sa entuzijazmom.

                          Comment


                          • Ja sam skoro uzeo da igram Odiseju, bila preko vikenda džabe na PSN Store-u i rekoh da probam.

                            Ne znam dal se igra nije skroz skinula, mada ne znam dal to ima bilo kakve veze sa grafikom. Ali ona je bila očajna za ovu generaciju konzola.

                            Kažem, možda zato sto se nije skinula cela igra kada sam počeo da igram, možda neke teksture i efekti dolaze kada se sve u fulu skine.

                            Igrao sam sat vremena i odustao jer mi je nekako bilo vredjanje nekada odličnog serijala. Animacije, borba, grafika, sve mi nekako ispod nivoa jednog AC.

                            A naravno da ne spominjem da su bzvz napravili neki RPG od toga i open world i samo te tera da grindas da bi mogao dalje da nastaviš. Plus ništa se konkretno tu ne menja, nešto novo i originalno.

                            To mi je bukvalno ko sportske igre, koje izbacuju svake vodine i minimalno ubace nešto novo, ako i uopšte... samo eto update-uju rostere i to je to.

                            Taj osecaj imam kod AC serijala. Samo stancaj i kopiraj, bitno da se prodaje.


                            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                            Comment


                            • Meni nije sad kad se prisetim ni gameplay, pokreti, nije mi to bilo isto kao u prvim delovima. Sad sam pogledao na YT, da li te teksture ili nešto, nema mi jasnoću u oku onih ranijih delova, ali ću probati opet čisto da mu dam šansu još jednu.


                              Sent from my iPhone using... using my brain cells

                              Comment


                              • Gotivim AC serijal. Ezio je tu, naravno, najbolji (iako mi se Revelations nije toliko svideo). Black Flag je prelep deo.

                                Sto se Originsa tice, odlican mi je. Grind ume da bude naporan i razumem ljude koje je to totalno odbilo od igre, meni nije toliko tesko palo, ali bilo je "ae bre u tri lepe vise" momenata. Svakako bi bilo dobro da se potrude i ucine taj deo zanimljivijim ili bar da ga smanje, a najbolje oba.

                                Oni DLC-ovi su mi bili dobri takodje.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X