Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Xbox Series X and Xbox Series S release date and price finally revealed

        - Xbox Series S console design finally leaked.
        - We can confirm the Xbox Series S is $299, and the Series X is $499.
        - Xbox Series S and Xbox Series X will launch on November 10, 2020.
        - Microsoft has since partially confirmed our report, unveiling the Xbox Series S with a $299 price tag.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Stize remake.

            PC, PS4 i Xbox one
            Last edited by ognjen; 10-09-20, 20:22.

            Comment




            • e da je rimejk ovog, ovo smo mi igrali na odmoru u srednjoj skoli
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Last edited by Mr. Wolf; 16-09-20, 21:56.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • God of War II [emoji16]


                  Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                  Comment


                  • Paprene cene igara. 80 evra za Evropu, nisu normalni.

                    Comment




                    • Comment


                      • Besplatan FM 2020 i Watch Dogs 2 na Epic Games.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Vuče, jel posle ostaje FM u kolekciji ili samo još ovih 7 dana koliko traje sale?

                          Comment


                          • Uvek ostaje u kolekciji kada dele na Epic Store-u.

                            Comment


                            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                              Bio ACdyssey u jednom trenutku free na PSpreko vikenda.

                              Rekoh da probam, upalio i igrao oko sat vremena i obrisao.

                              Činilo mi se zanimljivo kada sam video trejler, nordijska mitologija, ali gledajući sad ovaj Gameplay shvatih da je zapravo isto kao i većina prethodnih delova.

                              A to me nikako ne privlači... poslednji koji sam igrao je čini mi se AC 2 i to sa razlogom.

                              Siguran sam da će imati svoju ciljnu grupu i da će se dobro prodavati. Ali ne bi bilo loše da malo zastanu i osveže igru.

                              Kao npr GoW, koji je isto prešao sa grcke na nordijsku mitologiju i postala jedna od najboljih igara ove generacije i generalno jedna od najboljih za Sony.


                              Gesendet von iPhone mit Tapatalk


                              Prvo nije nordijska nego grcka mitologija i ne bavi se samo mitologijom nego i Peloponeskim ratom.
                              Dalje, nikada necu moci ozbiljno shvatiti osobu koja jednu tako kompleksnu, fantastičnu i zahtevnu igru u koju je ulozeno mnogo truda i koja veoma verno rekonstruiše anticku Grcu, moze obrisati nakon sat vremena.

                              Takvi igraci su za mene neozbiljni i u startu otpisani kao ozbiljni sagovornici.
                              AC je jedna od mojih omiljenih fransiza, igrao sam sve delove sem prvog i imam nekoliko platinuma, tako da sam više nego kompetentan da pricam o ovom serijalu.

                              Mogu da se slozim da je napravljen otklon u odnosu na prvih nekoliko delova, ali AC igre, su zaista fantasticne.
                              Odiseja se malo razlikuje vizuelno i gemplejom od Originsa, koji mi je lično drazi, ali je potpuno ali potpuno bezvezno reci da je igra loša i obrisati je nakon sat vremena.

                              Ko to uradi taj ili nema zivaca sto prastam, ili nema pojma.
                              I kako si to shvatio da je isti kao prethodni delovi, ako nisi igrao nista nakon II i ako serijalu opšte nisi ni dao šansu?




                              Dobra vest vezano za ps5 ekskluzive je da ce novi Spajdermen i Horizon FW biti dostupni i za četvorku.
                              Horizon sam obozavao i mnogo mi je drago što ce vecina ljudi biti u mogucnosti da ga igra, pošto ce prelazak na peticu verovatno potrajati kod vecine ljudi.
                              Još se lomim između toga koji od ova dva modela da uzmem, vecina igara su mi digitalne, sjajni i konstantni popusti me odbijaju od cd kopija.
                              Last edited by Centurion; 17-09-20, 21:06.

                              Comment


                              • Meni je vala Assassin's Creed ogadio open world igre. Glavna quest još i nekako (mada priča nije nešto), ali sve što nije vezano za to mi je trash i jednolično. Ranije si bar mogao te sporedne stvari da preskačeš, ali pošto su sad od AC-a napravili pojednostavljeni RPG, moraš da grinduješ da bi napredovao dalje. Ili da kupuješ xp pravim novcem, što im je i bio cilj kada su dizajnirali takav sistem. Unity mi je poslednji dobar AC, a i dalje mi je smešno što igra koja je izašla 4 godine ranije ima bolje kretanje i animacije.


                                A za ovo drugo ne bih rekao da je dobra vest, jer je poenta next gena da se prave igre koje nije moguće napraviti na prethodnim konzolama, ovako se samo bezveze ograničavaju starom tehnologijom. U 2020. prave igre ograničene budžetskim laptop procesorom iz 2013. i sporim HDD-om. Pogotovo mi je razočaravajuće jer su prvo rekli da neće to da rade, prozivali Microsoft zbog istog pristupa, i sad su napravili zaokret. Sad su još najavili novi God of War za 2021. što mi je ekstremno rano, bojim se da i to na kraju ne završi na PS4..

                                Comment

                                Working...
                                X