Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko sati si utrosio na igru?

    EDIT:

    Last edited by Mr. Wolf; 22-06-20, 22:40.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Koliko sati si utrosio na igru?
      To se ne pita.

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Koliko sati si utrosio na igru?

        EDIT:

        ne znam kako vi gledate ali takve igre (platforma jump n run) su 2D majka. tako je i mario land bio najbolji dok ga nisu sjebali sa 3d. 3d jednostavno nije za platforme vec za 3d akcije i fps pucacine


        a ovoj igri sada niko ne moze prici (naravno moje misljenje)

        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Sad sam se nesto setio Psychonauts-a, koliko sam obozavao tu igru. Nadam se da nastavak nece razocarati.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Cuphead mnogo vadi artstyle, ali sama igra nije nešto originalna, to je na fazon Contre i Gunstar Heroes-a, a radije bi ponovo njih igrao A Cuphead možeš igrati i na Nintendu, pa i nije prava ekskluziva.

              Meni je ipak Bloodborne najbolja PS4 igra, bez premca


              Inače, ne može MS da prodaje konzolu za 200 evra, teorije nema. Po onome što je procurelo, jeftinija varijanta Xbox-a jeste da ima 4-5 teraflopsa, ali ima i Zen 2 procesor, 12GB GDDR 6 memorije i 1 TB SSD, što je već stavlja bliže 300 evra. Ako budu išli na samo digital, možda ode na 250e. A opet, takav hardver nije potreban za streaming jer bukvalno svaka konzola danas može da streamuje igre sa neta, 200e samo za to bi bilo sumanuto. Mnogo neproverenih glasina kruži, ne bih se zaletao sa prognozama.

              Originally posted by Joker View Post
              Ma ne, igrao sam je ja. Ustvari, to je moja zadnja "zaraza". Nego pitam jer me zanima da li je jos neko uzivao u tom nedovrsenom remek djelu. Ja inace, kad mi se svidi neka igrica, igram je dok je ne doktoriram. Tako je bilo i sa ovom. Tu su i neki svetski rekordi..
              Ako si je igrao, onda sigurno znas da je ovo najteza misija na igrici. Najteza, ako juris All Tasks + No Traces bonus. Ovo je wr u toj kategoriji, a na cijelom internetu nema prolaznog vremena ispod 25 minuta (10 minuta sporije od mog). Toliko je zajebana misija i toliko sam zajeban ja. Pa eto, ko voli da odgleda neki dobar speedrun.. da i ja necim doprinesem ovoj temi.

              Svaka čast Igrao sam, ali nisam završio, doći će na red jednom. Sad sam više u Dark Souls fazonu, a prekidima igram Zeldu na Switchu.
              Last edited by s_hyperion; 23-06-20, 20:15.

              Comment


              • Blago vama, kako mozete toliko igrica da igrate. Ja nikad nisam mogao da budem casual gamer, nego kad se zalijepim za neku, zivota mi nema. Zato i pomenuh onu apstinenciju i odvikavanje.

                Comment


                • Originally posted by zdravkelja View Post
                  Cuphead mnogo vadi artstyle, ali sama igra nije nešto originalna, to je na fazon Contre i Gunstar Heroes-a, a radije bi ponovo njih igrao A Cuphead možeš igrati i na Nintendu, pa i nije prava ekskluziva.

                  Meni je ipak Bloodborne najbolja PS4 igra, bez premca


                  Inače, ne može MS da prodaje konzolu za 200 evra, teorije nema. Po onome što je procurelo, jeftinija varijanta Xbox-a jeste da ima 4-5 teraflopsa, ali ima i Zen 2 procesor, 12GB GDDR 6 memorije i 1 TB SSD, što je već stavlja bliže 300 evra. Ako budu išli na samo digital, možda ode na 250e. A opet, takav hardver nije potreban za streaming jer bukvalno svaka konzola danas može da streamuje igre sa neta, 200e samo za to bi bilo sumanuto. Mnogo neproverenih glasina kruži, ne bih se zaletao sa prognozama.



                  Svaka čast Igrao sam, ali nisam završio, doći će na red jednom. Sad sam više u Dark Souls fazonu, a prekidima igram Zeldu na Switchu.
                  jeste originalna a sad cu ti reci i zasto. zato sto je Cuphead jedina "boss-fight" igrica za koju ja znam. evo ti mi reci ako ima druga
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                    jeste originalna a sad cu ti reci i zasto. zato sto je Cuphead jedina "boss-fight" igrica za koju ja znam. evo ti mi reci ako ima druga
                    Ima ih koliko hoćeš. Ono što mi prvo pada na pamet, i sve izašlo pre Cupheada:

                    Alien Soldier, koji doduše ima i malo napucavanja između bossova (ima i Cuphead), ali su bossovi glavna stvar u igri.

                    Radiant Silvergun

                    Titan Souls

                    Shadow of the Colossus

                    Furi

                    No More Heroes. Imaš i side questove, ali dovoljno je samo pobediti bossove da bi prešao igru.


                    Plus nekad imaš igre gde bossovi nisu jedina stvar, ali imaju boss rush modove gde se boriš sa svim bossovima zaredom. Od skorijih igara, Hollow Knight je posebno lud, gde se u poslednjem panteonu boriš sa preko 50 bossova zaredom
                    Last edited by s_hyperion; 24-06-20, 12:28.

                    Comment


                    • ma znam hollow knight ali nije to to. ova prva je jos iz '95 sa sege, matoro. druga je avioncici to nema veze sa cuphead. Titan Souls ma daj. Shadow of the Colossus to je 3d akciona avantura kakve to veze ima sa 2d run n gun boss fight? furi neka 3d katastrofa. No More Heroes nigde veze katastrofa. gde nadje sve te pa ni jedna nije ni nalik Cupheadu. a sad kad bi proverio ocene na metacritic to bi bila katastrofa jedino ovaj Shadow of the Colossus bi imo dobru.
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Sta znaci boss-fight? Zar se to ne bi moglo reci za svaku fajtersku 1 na 1 igricu?

                        Comment


                        • Originally posted by Joker View Post
                          Sta znaci boss-fight? Zar se to ne bi moglo reci za svaku fajtersku 1 na 1 igricu?
                          boss-fight stil igre znaci da je igra se sastoji od 90% toga. ne znam jel si igro cuphead, ako zelis znati sta je boss fight probaj jer nema ni jedne slicne

                          a fajterska 1 na 1 mislis na tipa mortal kombat?
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment




                          • evo jednog od bossova. znaci igra je orijentisana na ovo dok platformskog ima jako malo
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                              a fajterska 1 na 1 mislis na tipa mortal kombat?
                              pa e

                              edit: A od ovakvih.. odmah mi pade na pamet jedna stara, ali se nisam mogao sjetiti imena, morao sam Mame emulator da otvorim i da kopam...

                              Mega Man: The Power Battle



                              Ta igrica, recimo, ima samo bossove i nista drugo. Jel to to?
                              Last edited by Joker; 24-06-20, 18:29.

                              Comment


                              • igrao sam dosta delova megamena to je inace platformska ali ovaj deo nisam ako su samo bossovi onda je to to.
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X